Ēdienu smalcināšanas uzgalis SLICESY Bamix rokas blenderiem, balts, Bamix

Code: BX1500002
Brand: bamix
106 €
Pieejams (7 pcs)

Jūs būsiet sajūsmā... Ar bamix® SLICESY ir sensacionāli viegli rīvēt, sagriezt, sagriezt, sasmalcināt un sasmalcināt mitru un sausu pārtiku. Ar pieciem komplektā iekļautajiem uzgaļiem ar šo piederumu varat veidot gandrīz jebkuru dārzeņu līdz vēlamajai konsistencei. Gurķi, tomāti, puravi, burkāni, kartupeļi, sīpoli un daudz kas cits. Vienkārši ievietojiet vajadzīgo piederumu turētājā, un varat sākt darbu. Patiesi daudzpusīgs palīgs ar neticami vieglu lietošanu un pārsteidzošiem rezultātiem.

Kopā ar bamix® rokas blenderi SLICESY ir ideāls "viss vienā" virtuves kombains. Neaizstājams piederums tiem, kas novērtē ātru un vienkāršu lietošanu.

Augļus un dārzeņus var viegli sagriezt dažādos izmēros un saudzīgi apstrādāt, nezaudējot vērtīgos vitamīnus. Pat plānas šķēles picai vai augļu un dārzeņu pīrāgam var sagriezt dažu sekunžu laikā. Riekstus, šokolādi, kafiju, garšaugus, kā arī sieru un gaļu var sasmalcināt vai sasmalcināt īsā laikā. Smalkuma pakāpi vienkārši nosaka darbības laiks. Tiek garantēti nevainojami bamix® kvalitātes rezultāti.

Viegli, ātri un bez piepūles sasmalciniet sīpolus, sarīvējiet kartupeļus tradicionālajām kartupeļu pankūkām, burkānus dārzeņu salātiem, sasmalciniet gaļu tartara steikam vai kotletēm, sasmalciniet vārītas olas un cieto sieru, riekstus, čilli piparus. SliceSy bez problēmām var sagatavot arī rīvmaizi un mīklu - īsi sakot, virtuves darbi tam nav sveši.

SLICESY var ātri un viegli notīrīt, tāpēc tas ir gatavs atkārtotai lietošanai. Visus piederumus, izņemot pārnesumkārbas stiprinājumu, var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. Tomēr mēs iesakām nemazgāt universālo nazi un disku nažus trauku mazgājamajā mašīnā, lai aizsargātu nažus.

Piezīme: SLICESY var darbināt tikai ar oriģinālu bamix® maisītāju, kura enerģijas patēriņš ir vismaz 180 W.

Detailed information

Product detailed description

Galvenās priekšrocības:

  • var apstrādāt gandrīz jebkuru pārtikas produktu
  • ērts ieliktnis apstrādātu pārtikas produktu izņemšanai vienā solī

Komplektā:

  • 1x smalcinātāja korpuss ar vāku
  • 1x kapāšanas nazis
  • 1x uzgalis smalkai rīvēšanai
  • 1x vidēja lieluma režģa uzgalis
  • 1x uzgalis rupjai rīvēšanai
  • 1x uzgalis smalkām šķēlītēm
  • 1x uzgalis biezām šķēlītēm

Additional parameters

Category: Putotāju un mikseru piederumi
Warranty: 2 years
Weight: 0.93 kg
Produkta veids: MIksera piederumi
Krāsa: Balta
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: