Rokas dvieļi

7 items total

Rokas dvieļi - piešķiriet vannas istabai greznuma pieskārienu

Kas ir roku dvieļi?

Rokas dvieļi ir neliels, bet svarīgs priekšmets, ko izmanto vannas istabā vai virtuvē. Šie dvieļi ir pieejami dažādos izmēros un dizainā, un tie ir paredzēti roku žāvēšanai pēc mazgāšanas. rokas dvielis ir būtiska nozīme, lai rokas būtu tīras un sausas, kā arī lai ierobežotu slimību un mikrobu pārnēsāšanu. Vietnē Kulina mēs esam rūpīgi izvēlējušies labākos no šiem dvieļiem no tādiem atzītiem ražotājiem kā Blomus un Hübsch.

Kā kopt savus roku dvieļus?

Neatkarīgi no tā, vai jums ir ģimene vai dzīvojat viens, ir ļoti svarīgi rūpēties par saviem roku dvieļiem. Lai gan, iespējams, esat pieradis mazgāt vannas dvieļus reizi nedēļā vai divās, varat aizmirst bieži mazgāt roku dvieļus, kas var izraisīt to, ka tie pakāpeniski zaudē savu pūkaino maigumu un svaigumu.

Lai izvairītos no nevēlamas smakas vai baktēriju uzkrāšanās uz rokas dvieļiem, ieteicams tos mazgāt bieži, vēlams reizi nedēļā vai biežāk. Tas ir atkarīgs no ģimenes locekļu skaita. Paturiet prātā, ka mazgāšanas laikā jāizmanto tikai maigi mazgāšanas līdzekļi, jo, izmantojot spēcīgākas ķimikālijas, piemēram, balinātājus vai audumu mīkstinātājus, var samazināties šķiedru uzsūkšanās spēja.

Kāds ir labākais materiāls rokas dvielis?

Lai noteiktu augstas kvalitātes dvieļus, ir jāņem vērā vairāki faktori, tostarp izmērs, krāsa un, kas ir vissvarīgākais, materiāls un šķiedru blīvums. Lai gan roku dvieļu izgatavošanā izmanto dažādus materiālus, kokvilna parasti tiek uzskatīta par viskvalitatīvāko, jo tā ir mīksta, absorbējoša un izturīga.

Kokvilna ir dabiski elastīgs audums, kas ir maigs un patīkams pret ādu, tāpēc tas ir ideāli piemērots rokas dvielislietošanai. Tie ir izturīgi arī pret atkārtotu mazgāšanu un žāvēšanu, nezaudējot kvalitāti. Kokvilnas roku dvieļi ir arī diezgan labi uzsūcoši, tāpēc tie ātri uzsūc mitrumu no rokām. Tāpēc tas ir lieliski piemērots rokas dvielis , jo efektīvi žāvē rokas un novērš baktēriju izplatīšanos.

Lai iegādātos citus vannasistabas piederumus, lūdzu, aplūkojiet mūsu vannas dvieļu un vannas paklājiņu kolekciju.