Piekaramās lampas

20 items total
Griestu lampa CALABASH 21 cm, matēti melna, Fritz Hansen
New
FH84720308
Griestu lampa CALABASH 30,5 cm, matēti melna, Fritz Hansen
New
FH84720608
Griestu lampa CONEY, oranža, Hübsch
Outlet
169 € –15 %
143 €
HU991407
Griestu lampa MONKEY SWING 59 cm, balta, Seletti
324 €
SLT14875
Griestu lampa MONKEY WITH ROPE 76,5 cm, balta, Seletti SLT14883
Griestu lampa MUSE, balta, Hübsch
279 €
HU991399

Piekaramie gaismekļi - izgaismojiet savu telpu

Kas ir piekaramie gaismekļi?

Piekaramie gaismekļi, pazīstami arī kā pilienlampas vai piekaramie gaismekļi, ir pie griestiem piestiprināti apgaismes ķermeņi, kas karājas pie griestiem, izmantojot auklu, ķēdi vai metāla stieni. Šis termins cēlies no tā, ka tas parasti ir piekārts kā kaklarota piekariņš.

Mūsu vietnē Kulina ir pieejami dažādu stilu, izmēru, materiālu un zīmolu piekariņi, piemēram Fritz Hansen vai Hübsch, kas ļauj viegli atrast ideālo iekaramā lampa , kas papildinās jūsu interjeru.

Kādi ir pieejamie piekaramo lampu veidi?

Pareizs lampu veids var būtiski ietekmēt kopējo sajūtu, kāda ir jūsu mājas iekšējam apgaismojumam.

Mūsu vietnē Kulina mēs piedāvājam ievērojamu piekaramo lampu kolekciju, kas ir pielāgota katra klienta vajadzībām, izceļot atšķirīgus materiālus ar atšķirīgu dizainu. Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat eleganci vai minimālismu, mēs esam jums gatavi!

Mums ir stikla piekaramie gaismekļi, ja vēlaties savai telpai piešķirt izsmalcinātību, un jūs varat iepirkties no mūsu rustikālajiem apburošajiem dzelzs piekaramajiem gaismekļiem- atvērta būra strukturētas lampas, kas smalki atklāj spuldzes, vienlaikus piešķirot esošajām dekoru shēmām vintage stilu.

Vai vēlaties minimālisma stila piekaramos gaismekļus? Mūsu alumīnija piekaramie gaismekļi ir tieši tādi - no viegliem materiāliem un ar pievilcīgu dizainu, kas tos padara par ideālu papildinājumu mūsdienīgām mājām.

Ja jūsu stilam ir piemērots rotaļīgs dizains, mums ir arī no sveķiem veidoti dzīvnieku formas piekaramie gaismekļi. To unikālais dizains rada interesantu un aizraujošu tēlu, piešķirot jūsu telpai raksturu.

Kur izmantot piekaramos gaismekļus?

Piekaramie gaismekļi var tikt izmantoti ļoti dažādi. Piekaramo apgaismojumu izmanto vispārējam apgaismojumam, zonas apgaismojumam un darba apgaismojumam. Tos var izmantot gan lieveņos, gan ēdamistabās, virtuvēs, dzīvojamās istabās, guļamistabās un kāpņu telpās.

Papildus slēgtu telpu apgaismošanai piekaramos gaismekļus var izmantot arī, lai pievērstu uzmanību mākslas darbiem, piemēram, skulptūrām, gleznām un portretiem, tos var piekārt vannas istabā abās spoguļa pusēs vai guļamistabā abās gultas pusēs (standarta nakts lampu vietā). Tā vai citādi, piekaramie gaismekļi bieži vien nodrošinās nepieciešamo apgaismojumu praktiski jebkurā vietā jūsu mājās.

Papildus mūsu griestu apgaismojumam, kas ietver arī lustras, ir pieejamas arī citas dekoratīvā apgaismojuma kategorijas, piemēram, galda lampas, sienas lampas, stāvlampas un āra apgaismojums.