pelnu trauki

5 items total
Pelnu trauks COCOON, 13 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP195149
Pelnu trauks MARY, Blomus
Pelnu trauks MARY, Blomus
Pieejams (1 pcs)
44,83 €
BM68250
Pelnu trauks PATTY, Blomus
Pelnu trauks PATTY, Blomus
Pieejams (24 pcs)
24,43 €
BM68236

Pelnu trauks - ērts un drošs veids, kā baudīt cigāru

Kas ir Pelnu trauks un kādam nolūkam to izmanto?

pelnu trauks ir konteiners, ko izmanto pelnu un cigarešu vai cigāru sodrēju glabāšanai. Pelnu trauki parasti ir izgatavoti no karstumizturīgiem materiāliem, piemēram, stikla, metāla vai keramikas, un tiem ir dažādas formas un izmēri.

Pelnu trauki parasti atrodas vietās, kur ir atļauts smēķēt, piemēram, āra terasēs, bāros un smēķēšanas salonos. Tos var izmantot arī privātmājās, kur smēķē smēķētāji vai smēķējoši viesi.

Pēdējos gados, kad smēķēšana ir kļuvusi mazāk populāra, pelnu trauki sabiedriskās vietās ir retāk sastopami un vairāk kļuvuši par kolekciju priekšmetu vai jaunumu. Daži cilvēki izmanto pelnu traukus mērķiem, kas nav saistīti ar smēķēšanu, piemēram, lai turētu monētas, rotaslietas vai citus sīkus priekšmetus.

pelnu trauksvēsture

Pelnu trauki tiek izmantoti jau gadsimtiem ilgi, sākot no seniem laikiem, kad cilvēki vāca pelnus un izvadīja tos īpašos konteineros. 19. gadsimtā, kad smēķēšana kļuva arvien populārāka, pelnu trauki kļuva arvien izplatītāki, un tos sāka ražot dažādās formās un izmēros.

20. gadsimta sākumā pelnu trauki kļuva par populāru dekoratīvu priekšmetu, un tiem tika izmantoti dažādi dizaini un materiāli, tostarp stikls, metāls un porcelāns. Pelnu traukus bieži rotāja sarežģīti raksti, logotipi un raksti, un daudzus no tiem veidoja slaveni mākslinieki un dizaineri.

20. gadsimta vidū smēķēšana bija ļoti populāra, un pelnu trauki kļuva par plaši izplatītu priekšmetu mājās, birojos un sabiedriskās vietās. Daudzas viesnīcas, restorāni un aviosabiedrības pat piedāvāja pelnu traukus kā daļu no sava servisa.

Tomēr 20. gadsimta otrajā pusē, kad kļuva plašāk zināms par smēķēšanas negatīvo ietekmi uz veselību, attieksme pret smēķēšanu sāka mainīties, un pelnu trauku popularitāte sāka samazināties. Daudzās sabiedriskās vietās un uzņēmumos sāka pilnībā aizliegt smēķēšanu, un pelnu trauki kļuva mazāk izplatīti arī privātmājās.

Mūsdienās smēķētāji joprojām izmanto pelnu traukus, un tos var atrast dažās sabiedriskās vietās, taču tie vairs nav tik izplatīti un populāri kā agrāk.

Kad un kur man ir nepieciešama pelnu trauks?

Visās vietās, kur ir atļauts smēķēt, parasti ir nepieciešama pelnu traukspiemēram:

  • Mājas: pelnu trauks ir nepieciešams, ja jūs vai jūsu draugi smēķē. Jūs varat izvēlēties, vai pelnu trauks novietot uz terases vai balkona, noteiktā smēķēšanas zonā vai konkrētos numuros, kuros smēķēt ir atļauts.
  • Āra telpas: Ja jums ir terase, balkons vai citas āra atpūtas vietas, kur ir atļauts smēķēt, jums ir jābūt pelnu trauks . Lai izturētu dabas stihiju iedarbību, āra pelnu trapiem jābūt izturīgiem un izturīgiem pret laikapstākļiem.
  • Restorāni un bāri: Restorānos un bāros bieži vien ir īpaši ierīkotas smēķēšanas zonas ar pelnu trauku. Dažās iestādēs klientiem var pieprasīt smēķēt tikai noteiktās vietās.

Visās vietās, kur ir atļauts smēķēt, ir nepieciešama pelnu trauks , lai uzturētu vidi sakoptu un samazinātu ugunsgrēka risku.

Vai pelnu trauks ir laba dāvinājuma ideja "viņam"?

Tas ir atkarīgs no cilvēka vēlmēm un uzvedības. pelnu trauks var būt noderīga un uzmanīga dāvana, ja persona smēķē un regulāri smēķē mājās vai ārpus tās. Taču, ja kāds nesmēķē vai ir atmests, pelnu trauks var nebūt īstā dāvana. Smēķēšana ir personīga izvēle, tāpēc pat labi domātas dāvanas, kas saistītas ar smēķēšanu, var aizvainot dažus saņēmējus.

Kopumā, izvēloties dāvanu, ir jāņem vērā saņēmēja intereses un vēlmes. Ja neesat pārliecināts, vienmēr ir labi pajautāt tieši saņēmējam vai izvēlēties neitrālāku dāvanu. Kā neitrālāku izvēli viņam varat izvēlēties mūsu moderno spēļu vai praktisko biroja piederumu izlasi.