Mīklas ruļļi

1 items total

Rullīši - piešķiriet mīklai vajadzīgo biezumu un tekstūru

Kādam nolūkam tiek izmantoti rullīši?

Rullītis ir cilindra formas virtuves rīks ar diviem rokturiem abos galos, ko izmanto mīklas saplacināšanai un formēšanai . Cepšanā, kā arī kulinārijā (piemēram, pelmeņu gatavošanā) rullīšus bieži izmanto, lai mīklu izrullētu līdz vajadzīgajam biezumam cepumiem, konditorejas izstrādājumiem u. c. Maiznieki bieži izmanto rullīti, mīklas skrāpi un cepamo paplāti.

Portālā Kulina mēs jums piedāvājam kvalitatīvus rullīšus, tostarp slavenā zīmola rullīšus Joseph Joseph kas, pateicoties regulējamiem diskiem un iebūvētam mērotājam, palīdzēs jums izrullēt mīklu līdz vēlamajam biezumam un izmēram.

Kādi ir 2 velmēšanas tapu veidi?

Pastāv divu veidu rullīši: stieņa tipa rullīši un franču tipa rullīši.

Stieņa veida rullīši: Šiem veltnīšiem bieži vien ir gara, šaura cilindra forma, un tie ir izgatavoti no masīvkoka vai metāla. Tās ir vienkārši lietojamas un lieliski piemērotas ne tikai maigas mīklas rullēšanai, bet arī cietu pārtikas produktu, piemēram, mandeļu, cepumu un krekeru, drupināšanai. Rokturi abos galos atvieglo ripināšanu un nodrošina ērtu satvērienu un pilnīgu kontroli.

Franču stila rullīši: Šiem rullīšiem ir konusveida forma ar šaurākiem galiem un biezāku vidu, un tie bieži vien ir izgatavoti no viena koka gabala. Tām nav rokturu, un tā vietā mīklas izveltnēšanai tiek izmantots rullīša svars un lietotāja spiediens.

Vai rullītim jābūt smagam?

Atbilde ir... tas ir atkarīgs! Smagāks rullītis var palīdzēt izdarīt lielāku spiedienu uz mīklu, kas var būt noderīgi, ja strādājat ar biezāku mīklu. Tas varētu būt noderīgs arī tad, ja mēģināt izlīdzināt mīklu, kas ir elastīga.

Tomēr maigai mīklai, piemēram, kārtainās mīklas vai fillo mīklai, vieglāks rullītis būs piemērotāks, jo ar to ir vieglāk manipulēt. Turklāt vieglāks rullītis prasa mazāk pūļu un var būt ērtāk lietojams.

Rezumējot, ideāla rullīša izvēle ir atkarīga no jūsu personīgajām vēlmēm, populārākajām receptēm un vēlamajiem rezultātiem.

Un, ja esat cepšanas cienītājs, pārliecinieties, ka esat iepazinies ar mūsu cepšanas piederumu piedāvājumu, lai atrastu labākos un praktiskākos cepšanas rīkus.