Mazs nazis SWISS CLASSIC 8 cm, robotas, dzeltens, plastmasa, Victorinox
Code: VN67638C1Atgriešana 100 dienāsPaņemšana bez raizēm
Nosūtīām tajā pašā dienāPasūtiet līdz 12:00
50 000+ produktu atsauksmjuNo mūsu klientiem
Ekoloģisks iepakojums0% plastmasas
Product detailed description
Mazs nazis, ko vairums cilvēku nenovērtē. Līdz brīdim, kad viņi to paņem rokās un atklāj, ka tas nepatīkami labi darbojas tieši tām sīkumiem, kas viņus visvairāk kaitina.
Galvenās priekšrocības:
- SWISS CLASSIC mazs nazis ar 8 cm garu asmeni ir viegls virtuves nazis griešanai, mizai un mazu sastāvdaļu precīzai sagatavošanai.
- Viļņainais nerūsējošā tērauda asmens viegli pārgriež mīkstākus augļus, tomātus, avokado vai vīģes, nevajadīgi nesaspiežot.
- Asmens smailais gals palīdz veikt detalizētāku darbu, piemēram, griezt, mizot vai tīrīt mazākus dārzeņus.
- 8 cm asmens garums ir praktisks ikdienas darbiem, kuros nepieciešams īss, precīzs un labi kontrolēts griezums.
- Nazis var tikt galā pat ar stingrāku granātābolu, ličī vai pasifloras augļu mizu, neizmantojot lielāku nazi.
- Griežot tomātus, jūs novērtēsiet viļņaino asmeni, kas ātri iekožas mizā un nejauši nesasmalcina mīkstumu.
- Vieglais 20 g svars padara ilgāku sastāvdaļu sagatavošanu patīkamāku, it īpaši, ja virtuves iekārta pārvēršas par nelielu ražošanas līniju.
- Ergonomiskais polipropilēna rokturis nodrošina ērtu satvērienu un drošāku naža vadīšanu ātra un rūpīga darba laikā.
- Dzeltenā roktura krāsa piešķirs virtuvei izteiksmīgu detaļu un palīdzēs viegli atrast nazi starp citiem virtuves palīgiem.
- Šveices ražošana Victorinox ienes ikdienas gatavošanā uzticamību, ko izmantosiet brokastīs, launagā un vakariņās.
- Nazi var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, tāpēc pēc augļu, dārzeņu vai nelielu sastāvdaļu sagatavošanas nav jāuztraucas par tīrīšanu.
- Neslīpētā konstrukcija ir praktiska ikdienas lietošanai mājās, kur izšķiroša nozīme ir mazam svaram, ātrumam un vieglai lietošanai.
Papildu informācija:
- roktura materiāls: polipropilēns
- var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā
Additional parameters
| Category: | Apgriešanas naži |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191187 |
| Produkta veids: | Speciālie naži |
| Materiāls: | Nerūsējošs tērauds |
| Asmens garums: | 8 cm |
| Krāsa: | Dzeltena |
| Margin: | C |
| Izmērs: | 19 cm |
| Iespējas: | Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Ražotājs: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!