Koniskās sveces

2 items total

Taperu sveces - skaists veids, kā piešķirt telpai siltumu, gaismu un smaržu

Kas ir konusveida svece?

Kausveida sveces ir garas, plānas sveces ar plašāku pamatni un konusveida galu, kas vidū ievērojami sašaurinās. Šīs mazās svecītes, ko bieži izmanto dekorēšanai, var izmantot arī reliģiskos svētkos, piemēram, kāzās un kristībās. Ir pieejami vairāki konusveida sveču veidi un izmēri, un tās bieži vien ir izgatavotas no vaska un stearīna.

Kur mājās var izmantot konusveida sveces?

Knaiblīšu sveces var piešķirt eleganci un noskaņu dažādām jūsu mājas vietām, īpaši, ja izmantojat tās kopā ar stilīgiem knaiblīšu sveču turētājiem. Šeit ir dažas vietas, kur var izmantot sveces:

 • Ēdamgalds: Uz pusdienu galdiem parasti izmanto sveces kā centrālo elementu. Tie rada siltu un intīmu gaisotni maltītēm, tikšanās reizēm un īpašiem gadījumiem.
 • Korpuss: Novietojiet sveces uz kamīna dzegas, lai piešķirtu klasisku un mājīgu izskatu jūsu viesistabai.
 • Ieeja: Izmantojiet sveces uz konsoles galda vai ieejas galda, lai sagaidītu viesus ar siltu un aicinošu gaismu.
 • Vannas istaba: Vannas istabā: radiet spa atmosfēru, novietojot sveces uz darba virsmas vai pie vannas, lai relaksējoši iemērktos.
 • Guļamistaba: Uz naktsskapīšiem var izvietot maigu apgaismojumu, radot nomierinošu atmosfēru atpūtai vai romantikai.
 • Āra pulcēšanās pasākumi: Lai svētku svinības pagarinātu līdz vakaram, āra izklaides vietā, piemēram, uz terases galda, izmantojiet sveces ar kociņiem.
 • Īpaši gadījumi: Sveces var izmantot, lai atzīmētu īpašus gadījumus, piemēram, dzimšanas dienas, jubilejas un svētkus, novietojot tās uz tortes vai dekoratīvajā izstādē.
 • Iekšlietu ministrija: Uzlieciet sveces uz rakstāmgalda vai tuvumā esošajiem plauktiem un piešķiriet darba videi vairāk miera.
 • Meditācijas vai jogas telpa: Kausveida sveces var veicināt mierīgu un kontemplatīvu atmosfēru meditācijas vai jogas telpā.
 • Svētku vai pasākumu dekori: Sveces var būt daļa no elegantiem dekoriem svinīgos pasākumos, piemēram, kāzās, ballītēs vai svinībās.
 • Sānu galdi: Novietojiet sveces uz sānu galdiņiem dzīvojamā istabā, kabinetā vai citās telpās, lai radītu mājīgu un izsmalcinātu atmosfēru.
 • Lasīšanas stūrītis: Izlabojiet savu lasīšanas stūrīti ar knaiblīšu sveču maigo mirdzumu, lai radītu mājīgu un nomierinošu vidi.

Neaizmirstiet, ka, lietojot sveces, vienmēr jābūt piesardzīgiem un jāievēro drošības noteikumi, tostarp jānovieto tās piemērotos turētājos uz stabilas virsmas un nekad neatstājiet tās bez uzraudzības.

Kā droši lietot konusveida sveces?

Neskatoties uz iepriekš minētajiem estētiskajiem ieguvumiem, ir drošības pasākumi, kas jāievēro, dedzinot sveces savā mājoklī.

Ja deg svecīte, nekad neatstājiet telpu, tās nenolikvidējot. Tādējādi jūs varat nodrošināt, ka svece nenokritīs vai nejauši neizraisīs ugunsgrēku. Glabājiet degtspējīgus materiālus un šķidrumus prom no degošām svecēm. Kamēr deg sveces, jāliek vaļā jūsu iecienītā auga pārkarsušās lapas vai plīvojošās aizkari.

Atkarībā no platības lieluma izlemiet, cik augstu vēlaties, lai būtu jūsu sveces. Ja sveces tiek novietotas uz kamīna dēlīša koloniālā stila telpā ar zemiem griestiem, augstums var būt svarīgs faktors, lai saglabātu jūsu vides drošību, baudot sveces. Pareizi lietojot, konusveida sveces joprojām ir ļoti drošas, ja ņem vērā visus šos faktorus.

Pārlūkojiet arī mūsu aromātisko sveču un konusveida sveču turētāju klāstu. Mums ir arī mājas smaržu kolekcija. Nepalaidiet tos garām!