Mazs katliņš SNACK SET 14 cm, Fissler

Code: FS816614100
Sticker
Brand: Fissler
49,99 € –9 %
Mazs katliņš SNACK SET 14 cm, Fissler
49,99 € –9 % 45 €
Pieejams (3 pcs)

Fissler uzkodu komplekts ir paredzēts mazām mājsaimniecībām. Nelielais trauku tilpums ļauj pagatavot 1-2 porcijas, un gatavošana ir ļoti ekonomiska. Trauku izmēram vienmēr ir jāatbilst gatavojamo porciju daudzumam. Ar Fissler uzkodu komplektu jūs varat iekārtot savu pirmo studentu dzīvokli, vientuļo mājsaimniecību vai iepriecināt vecāka gadagājuma cilvēkus vai jaunlaulātos.

Detailed information

Product detailed description

Fissler uzkodu komplekts ir paredzēts mazām mājsaimniecībām. Nelielais trauku tilpums ļauj pagatavot 1-2 porcijas, un gatavošana ir ļoti ekonomiska. Trauku izmēram vienmēr ir jāatbilst gatavojamo porciju daudzumam. Ar Fissler uzkodu komplektu jūs varat iekārtot pirmo studentu dzīvokli, vientuļo mājsaimniecību vai iepriecināt vecāka gadagājuma cilvēkus vai jaunlaulātos.

  • Mazs tilpums un augstas kvalitātes dizains
  • Ārējais pulēts izskats un iekšējā gluda satīna apdare
  • Nerūsējošā tērauda trauki, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda 18/10
  • Lieliska apakšējās daļas siltumvadītspēja
  • Ērts rokturis - nav nepieciešams turētājs podam
  • Noturīgs pret nodilumu, izturīgs pret skrāpējumiem
  • Izliekts plašāks loks tīrai, bezpiltuvju ielejamībai
  • SuperThermic pamatne, kas piemērota visiem siltuma avotiem, tostarp indukcijai
  • Var izmantot cepeškrāsnī
  • Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā

Uzkodu komplekts ir izgatavots no nerūsējošā tērauda 18/10 (18 % hroma, 10 % niķeļa, 72 % tērauda), kas ir ļoti viegli tīrāms, higiēnisks un īpaši izturīgs pret koroziju. Rokturis paliek vēss visā gatavošanas procesā. Izliektais, plašākais poda malas stūris nodrošina, ka trauks neizslien.

Perfekti plakanais SuperThermic pamatnes pamatnes pamatne ir piemērota lietošanai uz visiem avotiem, tostarp indukcijas. Karstums sadalās vienmērīgi, un gatavošana ir energo un laika ziņā efektīva. Poda iekšējā virsma ir pilnīgi gluda un viegli tīrāma. Savienojums starp dibenu un sienām vienmēr ir pilnīgs, bez tukšumiem. Pāreja starp dibenu un sieniņām ir noapaļota - to īpaši novērtēsiet, maisot blīvu saturu, kad ar plītiņu ir jāseko līdzi visam katla perimetram.

Mūsu padomi par energoefektīvu gatavošanu: lai gatavošana būtu energoefektīva, ir jāatrod pareizais sildīšanas intensitātes līmenis. Ēdienam katlā jāgatavojas tikai maigi, tvaikam izplūstot maz. Pārāk liels tvaika daudzums signalizē par nepieciešamību pazemināt temperatūru!

Ik pēc 3 sekundēm pasaulē tiek pārdots 1 Fissler produkts!

Fissler GmbH ir Vācijas lielākais mājsaimniecības un virtuves piederumu ražotājs. Tā darbojas visos pasaules kontinentos vairāk nekā 80 valstīs, izmantojot savus tirdzniecības birojus. Etiķete "Superbrend no Vācijas" pamatoti ierindo Fissler starp ietekmīgākajiem brendijiem. Liels uzsvars uz inovācijām un izstrādi vairāku gadu desmitu garumā pamatoti veicina tādu produktu ražošanu, kas ļauj jums iepazīt bieži vien garlaicīgus tehnoloģiskos procesus rotaļīgā un jaunā veidā. Katru gadu klienti ar nepacietību gaida jaunus produktus, kas viņus izklaidēs. Fissler ir jaunu tendenču aizsācējs, par ko liecina vairāki patenti un dizaina balvas. Ir vērts pieminēt arī kontroles vadību, kas notiek visā ražošanas procesā, ievērojot stingrus standartus. Modernās ražošanas tehnoloģijas un jaunie pārbaudes rīki garantē visaugstāko kvalitāti. Jau vairāk nekā 170 gadus Fissler ir balstījies uz 3 galvenajiem pīlāriem - tehnoloģiskām zināšanām, nevainojamu ražošanu un lielu inovatīvo spēku. Visiem 700 darbiniekiem ir viens mērķis - klienta vajadzībām pielāgots produkts. Gatavošana ir jāaizrauj mūsu klientus! Ražots Fissler (Vācija)

Additional parameters

Category: Mazie katliņi
Warranty: 2 years
Weight: 0.61 kg
Produkta veids: Mazais katliņš
Materiāls: Nerūsējošs tērauds
Krāsa: Sudraba
Margin: D
Izmērs: 14 cm
Produkta informācija: Lietojams krāsnī
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: