Kafijas automātu piederumi Severin

5 items total
Baristu piederumu komplekts, 3 daļas, Severin
49,99 € –10 %
44,50 €
SEVEZB5996
Kafijas dzirnaviņas KM 3879, Severin
33,29 € –27 %
24,30 €
SEVEKM3879
Piena putotājs SPUMA 700, Severin
133,29 € –13 %
115 €
SEVESM3586
Piena putotājs SPUMA 700, Severin
156,20 €
SEVESM3587
Piena putotājs SM 3584, Severin
58,29 € –18 %
47,50 €
SEVESM3584

Uzlabojiet savu kafijas lietošanas pieredzi ar Severin kafijas automātu piederumiem. Mūsu piederumu klāsts ir izstrādāts, lai uzlabotu jūsu kafijas pagatavošanas rutīnas, padarot katru kafijas tasi par baudījumu.

Atklājiet kafijas filtru klāstu, kas nodrošina, ka jūsu kafijas dzēriens ir pēc iespējas tīrāks un aromātiskāks. Šie filtri ir paredzēti dažādiem kafijas automātiem un ir būtisks papildinājums jūsu kafijas pagatavošanas arsenālam.

Lai saglabātu savas kafijas kvalitāti, apsveriet iespēju investēt Severin kaļķakmens noņemšanas šķīdumos. Laika gaitā minerālu nogulsnes var ietekmēt jūsu kafijas automāta darbību. Mūsu atkaļķošanas līdzekļi palīdz uzturēt jūsu kafijas automātu labākajā formā, nodrošinot, ka kafija vienmēr būs vislabākā.

Ja esat īpašo kafijas dzērienu cienītājs, mūsu piena putošanas krūzes ir neaizstājams piederums. Viegli pagatavojiet latte, kapučīno un citus krēmveida gardumus. Šīs nerūsējošā tērauda krūzes ir izturīgas un viegli tīrāmas, tāpēc tās ir praktiska izvēle ikvienam kafijas cienītājam.

Tiem, kam patīk kafijas kapsulu ērtības, mūsu atkārtoti lietojamās kafijas kapsulas ir ilgtspējīga alternatīva. Piepildiet tās ar savu iecienītāko kafijas biezumu un samaziniet atkritumu daudzumu, vienlaikus izbaudot kafijas kapsulu pieredzi.

Saglabājiet savas kafijas pupiņas svaigas, izmantojot mūsu hermētiskos kafijas uzglabāšanas traukus. Šie trauki palīdz saglabāt kafijas pupiņu aromātu un garšu, nodrošinot, ka jūsu kafija ir vienmēr garšīga.

Ja esat kafijas entuziasts, kas novērtē precizitāti, iepazīstieties ar mūsu kafijas svaru klāstu. Nosakiet perfektu kafijas un ūdens attiecību jūsu izvēlētajai pagatavošanas metodei un uzlabojiet savu kafijas spēli.

Lai papildinātu savu kafijas komplektu, aplūkojiet mūsu stilīgo krūžu un krūzīšu kolekciju. No klasiska dizaina līdz mūsdienīgai estētikai - jūs atradīsiet ideālu trauku, lai baudītu kafiju stilīgi.

Severin piederumi kafijas automātiem ir izstrādāti, lai uzlabotu jūsu kafijas lietošanas pieredzi, sākot no pagatavošanas līdz pasniegšanai. Izpētiet mūsu klāstu jau šodien un paceliet savu kafijas lietošanas rutīnu jaunā līmenī.