Foto rāmīši

16 items total
Foto rāmis CUT & PASTE 83, 19,5x24,5 cm, Seletti SLT15184
Foto rāmis CUT & PASTE 83, 19,5x24,5 cm, Seletti SLT15183
Foto rāmis FOCUS 22 cm, brūns, Philippi
52 €
PHP158015
Foto rāmis LA PLAGE 15 x 18 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP173100
Foto rāmis LA PLAGE 25 x 27 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP173102
Foto rāmis LA PLAGE 8 x 20 cm, sudraba krāsa, Philippi 1 PHP173101
Foto rāmis PABLO 13 x 18 cm, Philippi
17,90 €
PHP208040
Foto rāmis PABLO 15 x 20 cm, Philippi
19,90 €
PHP208047
Foto rāmis PABLO 20 x 25 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP208041
Foto rāmis SHADOW 24 x 19 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP102002
Foto rāmis SHADOW 31 x 26 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP102003
Foto rāmis FOCUS 25 cm, brūns, Philippi
62,50 €
PHP158016
Foto rāmis MARRIAGE 15 x 20 cm, Philippi
39,90 €
PHP173103
Foto rāmis PABLO 10 x 15 cm, sudraba krāsa, Philippi PHP208039

Foto rāmji - stilīgi parādiet savas atmiņas

Foto rāmji ir dekoratīvi elementi, kas tiek izmantoti, lai turētu attēlus. Tie ir pieejami no dažādiem materiāliem, dažādos izmēros un dizainā, un tos bieži izmanto, lai demonstrētu un aizsargātu dārgas atmiņas vai nozīmīgus mākslas darbus. Fotogrāfija vai mākslas darbs tiek novietots aiz aizsargpārklājuma (parasti izgatavots no stikla), un to notur pamatne.

Foto rāmji bieži tiek izmantoti kā dekoratīvs elements mājās, lai izstādītu ģimenes fotogrāfijas, mākslas darbus vai citas personiskas piemiņas lietas, un tie ir populārs dāvanu priekšmets, ko bieži dāvina īpašos gadījumos, piemēram, kāzās, izlaidumos vai dzimšanas dienās.

Kāpēc ir svarīgi izmantot foto rāmis ?

Fotorāmīši ir nepieciešami dažādu iemeslu dēļ, sākot no aizsardzības līdz estētiskam attēlam. Šeit ir daži galvenie punkti:

  • Aizsardzība: Viens no galvenajiem foto rāmis mērķiem ir pasargāt attēlu no bojāšanās, ko izraisa apstrāde, gaismas iedarbība un citi vides elementi. Ja fotogrāfijas būs ierāmētas, pastāv lielāka iespēja, ka tās saglabāsies nākamajām paaudzēm, ja tās tiks izstādītas rāmjos.
  • Displejs: Attēlu estētiskā pievilcīguma palielināšanai, kad tie tiek izstādīti. Pārdomāti novietots rāmis var izcelt fotogrāfijas, vienlaikus uzlabojot apkārtējo vidi.
  • Personalizēšana: Visbeidzot, fotorāmīši ir ļoti svarīgi, lai vieta, kur tie ir izstādīti, izskatītos pēc jums. Izvēloties rāmjus, kas atspoguļo jūsu individuālo stilu un vēlmes, jūs varat padarīt savu māju vai uzņēmuma atrašanās vietu pievilcīgāku un estētiski pievilcīgāku.

Kādi ir Kulina pieejamie foto rāmju veidi?

Kulina piedāvā plašu fotorāmīšu klāstu dažādās krāsās, materiālos un izmēros, un katram no tiem piemīt atšķirīgs stils. Šeit ir daži populāri stili:

  • Koka foto rāmji: Lai piešķirtu tiem lauku vai tradicionālu izskatu, varat krāsot, krāsot vai atstāt kokmateriālus bez krāsojuma.
  • Metāla foto rāmji: Metāla fotorāmīši var būt ar pulētu vai matētu virsmu, un tie bieži vien ir izgatavoti no alumīnija vai nerūsējošā tērauda. Tie var būt dekoratīvi un dekoratīvi, bet bieži vien izskatās glīti un mūsdienīgi. Tie labi sader ar modernu un minimālisma interjeru.
  • Foto rāmji ar pase-partout: Foto rāmji ar dažāda platuma un krāsu passe-partout piešķir ierāmētai fotogrāfijai papildu vizuālo interesi un dziļumu. Passe-partout izveido ap attēlu apmali, kas var palīdzēt pievērst skatienu fotogrāfijai un padarīt to izteiksmīgāku. Passepartouts var arī palīdzēt ierāmēt fotoattēlu tā, lai papildinātu tā krāsas vai kompozīciju. Izvēloties tādu matplāna krāsu, kas saskan vai kontrastē ar fotoattēla krāsām, var izveidot vienotu izskatu, kas uzlabo fotoattēla kopējo noformējumu. Visbeidzot, izmantojot pase-partout, mazāku fotoattēlu var padarīt lielāku, jo papildu telpa ap attēlu var padarīt to apjomīgāku.
  • Statīvi un piekaramie foto rāmji: Jūs varat vai nu izvēlēties stāvošu foto rāmis un novietot to uz skursteņa, rakstāmgalda vai grāmatu plaukts, vai arī izvēlēties piekarināmu fotorāmīti un izmantot to kā sienas dekoru.
  • Viena un vairāku attēlu kadri: Ja vēlaties parādīt daudz fotogrāfiju, varat izmantot vairākus atsevišķus rāmjus vai arī vairāku attēlufoto rāmis , kas ļaus jums izveidot pielāgotu fotogaleriju

Šie ir tikai daži no pieejamajiem attēlu rāmju veidiem. Izmantojiet tos, lai izdaiļotu interjeru, izveidotu mājas galeriju vai uzdāvinātu draugam vai mātei.

Ja jūs vienkārši meklējat veidu, kā stilizēt savu interjeru, varat apskatīt arī citus dekoratīvos priekšmetus, kas pieejami vietnē Kulina, piemēram, augļu bļodas, vāzes un grāmatu paliktņus.