Filēšanas nazis Wüsthof

5 items total
Filetēšanas nazis GOURMET 16 cm, Wüsthof
67 € –11 %
59 €
WU1035049116
Laša nazis GOURMET 29 cm, Wüsthof
73 €
WU1035047029
Zivju nazis GOURMET 20 cm, elastīgs, Wüsthof
78 €
WU1035047620
Atkaulošanas nazis CLASSIC 18 cm, Wüsthof
104 €
WU1030103818
Filēšanas nazis CLASSIC IKON 16 cm, Wüsthof
120 €
WU4556

Wüsthof Filetēšanas naži ir obligāts instruments ikvienam virtuves entuziastam vai profesionālam pavāram. Šie naži ir īpaši izstrādāti, lai veiktu precīzus griezumus, strādājot ar zivīm, mājputnu gaļu un citu maigu gaļu. Wüsthof Filetēšanas naži ir izgatavoti ar vislielāko rūpību un precizitāti, un tie ir slaveni ar savu asumu un izturību.

Šo filetēšanas nažu asmeņi ir prasmīgi kalti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, kas nodrošina to asumu pat pēc atkārtotas lietošanas. Tas nozīmē, ka jūs varat paļauties uz to, ka šie naži katru reizi, kad tos izmantojat, veiks tīrus un gludus griezumus.

Wüsthof piedāvā dažādus filetēšanas nažu variantus, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku elastīgam asmenim sarežģītiem filetēšanas uzdevumiem vai stingrākam asmenim labākai kontrolei, šo nažu kolekcijā jūs atradīsiet ideālo nazi. Ergonomiskie rokturi ir veidoti tā, lai nodrošinātu komfortu, ļaujot strādāt ilgāku laiku bez roku noguruma.

Izvēloties Wüsthof filetēšanas nazi, jūs ieguldāt līdzekļus galda piederumos, kas kalpos gadiem ilgi. Šie naži ir izstrādāti tā, lai izturētu saspringtas virtuves apstākļus, un tos ir viegli kopt, tāpēc tie ir lieliska izvēle gan profesionāliem pavāriem, gan mājas pavāriem.

Neatkarīgi no tā, vai filetējat delikātu laša gabaliņu vai sadalāt veselu vistu, Wüsthof filetēšanas naži nodrošina precizitāti un uzticamību, kas nepieciešama, lai sasniegtu izcilus rezultātus virtuvē. Iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu jau šodien un atklājiet ideālo filetēšanas nazi, kas uzlabos jūsu kulinārijas prasmes.