Nepiedegoša panna ULTIMATE G2687772 26 cm, ar snīpi, Tefal

Code: TEFG2687772
Brand: Tefal
43 €
Pieejams (2 pcs)

Sildīšana, cepšana, maisīšana, sautēšana, pasniegšana, mazgāšana, sildīšana... Gatavošana būs grūta! Tāpēc zīmols Tefal ir izveidojis Ultimate trauku klāstu, kas ir paredzēts ilgstošai lietošanai. Universālā universālā panna Ultimate būs jūsu uzticams sabiedrotais ikvienā gatavošanas reizē, pateicoties īpaši izturīgajai titāna nepielipīgajai virsmai, kas ir līdz pat trīs reizes izturīgāka nekā standarta Tefal titāna virsma, un Thermo-Fusion™+ indukcijas tehnoloģijai ātrai un vienmērīgai gatavošanai.

Detailed information

Product detailed description

Ekstremālas temperatūras atšķirības, neapstrādāti instrumenti, atkārtota abrazīva tīrīšana... Ēdiena gatavošanas piederumi dzīves laikā tiek nodoti bojā. Tāpēc zīmols Tefal ir izmantojis visu savu zinātību, lai izstrādātu daudzfunkcionālu pannu ar īpaši ilgu kalpošanas laiku - Ultimate.

Šai daudzfunkcionālajai pannai ir īpaši dziļa forma, kas ideāli piemērota gardām maisījumu cepšanas receptēm, un īpaši izturīga titāna virsma, kas pastiprināta ar titāna daļiņām, lai nodrošinātu līdz pat trīs reizes ilgāku nepielipšanas funkciju*. Panna ir aprīkota ar jaunāko indukcijas inovāciju Thermo-Fusion™+, kas nodrošina arī ātru un vienmērīgu siltuma vadīšanu, lai ēdiens būtu vienmērīgi pagatavots. Tas viss ir apvienots ar Thermo-Signal™ tehnoloģiju, kas norāda ideālo sākuma temperatūru, lai nodrošinātu perfektu cepšanu un garšas pilnas garšas ēdienus. Izbaudiet stundām ilgu gatavošanas procesu, neuztraucoties par trauku bojāšanu, izmantojot Ultimate klāstu.

*Salīdzinot ar standarta Tefal Titanium.

Additional parameters

Category: Universālās cepšanas pannas
Warranty: 2 years
Weight: 1.21 kg
Produkta veids: Universāla panna
Materiāls: Alumīnijs
Margin: D
Izmērs: 26 cm
Produkta informācija: Lietojams krāsnī
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: