Kulina dāvanu karte, 5 000 Kč

Code: DP5000CZK
Brand: Kulina
200 €
Pieejams (3 pcs)

Vai meklējat vērtīgu un gaidītu dāvanu saviem mīļajiem Ziemassvētkos vai dzimšanas dienā? Ar Kulina dāvanu kuponu dāvanu saņēmēji var iegādāties jebko atbilstoši savām vēlmēm, vajadzībām un gaumei. Jūsu sapņu mājai. Turklāt Kulina dāvanu kuponi ir atšķirīgi. NOPIETNI!

Detailed information

Product detailed description

Vai meklējat vērtīgu un gaidītu dāvanu saviem mīļajiem Ziemassvētkos vai dzimšanas dienā? Ar Kulina dāvanu kuponu dāvanu saņēmēji var iegādāties jebko atbilstoši savām vēlmēm, vajadzībām un gaumei. Jūsu sapņu mājai. Turklāt Kulina dāvanu kuponi ir atšķirīgi. NOPIETNI! Nekādu neizmantotu vai pat nevēlamu kuponu! Mēs esam premium klases e-veikals, un mūsu premium klases pakalpojumi ir pašsaprotama lieta. Tas attiecas arī uz dāvanu kuponiem.

  • Saņēmējam ir... ēr... mūža laiks, lai to pieprasītu. Derīguma termiņš ir neierobežots. Nopietni!
  • Kuponu var izmantot arī precēm ar atlaidi. Nopietni!
  • Kuponu var arī apvienot ar citu atlaižu kuponu vai citu dāvanu kuponu. Nopietni!
  • Mēs atdosim ziedotājam neizmantoto kupona vērtību. Nopietni!
  • Turklāt, ja saņēmējs no mums neko neizņems (kas, mūsuprāt, ir maz ticams), mēs atmaksāsim visu kupona summu. Nopietni!

Kuponu var izmantot vietnē www.kulina.cz vai klātienes veikalā Kulina. Sīki izstrādāti dāvanu kupona izmantošanas nosacījumi un norādījumi: www.kulina.cz/jak-uplatnit-poukaz

Additional parameters

Category: Přeloženo
Weight: 0.1 kg

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: