Brabantia ReNew

15 items total
Digitālie svari, balti, Brabantia
35 € –14 %
30 €
BRAB280146
Dušas gumijas birste RENEW, maigi bēša, Brabantia BRAB223303
Dušas plauktiņš RENEW, maigi bēšs, Brabantia BRAB223464
Galda spogulis 28 cm, ar paplāti, pelēks, Brabantia BRAB280702
Kosmētikas spogulis RENEW, maigi bēšs, Brabantia BRAB223488
Rezerves tualetes birste, balta, Brabantia
21,60 €
BRAB325427
Rezerves tualetes birste, melna, Brabantia
13 € –15 %
11 €
BRAB201240
Šķidro ziepju dozators RENEW, maigi bēšs, Brabantia BRAB223327
Tualetes birstes turētājs RENEW, maigi bēšs, Brabantia BRAB223228
Tualetes papīra turētājs RENEW, maigi bēšs, Brabantia BRAB223242
Ziepju trauks RENEW, maigi bēšs, Brabantia
12 €
BRAB223389

Izpētiet izcilu Brabantia ReNew kolekciju, kas apvieno ilgtspēju, inovācijas un stilu, lai uzlabotu jūsu mājas. Ar Brabantia ReNew jūs varat veikt pozitīvu ietekmi uz vidi, neliedzot kompromitus attiecībā uz kvalitāti vai dizainu.

Brabantia ReNew kolekcija piedāvā plašu ekoloģisku produktu klāstu, tostarp atkritumu tvertnes, pārtikas uzglabāšanas konteinerus, veļas mazgāšanas piederumus un daudz ko citu. Katrs produkts ir rūpīgi izgatavots no pārstrādātiem un ilgtspējīgiem materiāliem, nodrošinot samazinātu oglekļa pēdas nospiedumu un soli uz ilgtspējīgākas nākotnes.

Tomēr tas nav tikai par vides aizsardzību - Brabantia ReNew produkti ir arī projektēti, lai atbilstu augstākajiem funkcionalitātes un stila standartiem. Sākot no elegantiem un moderniem atkritumu tvertnēm, kas harmoniski iederas jebkurā interjerā, līdz izturīgiem un praktiskiem pārtikas uzglabāšanas konteineriem, kas saglabā svaigumu, katrs kolekcijas produkts ir rūpīgi izstrādāts, lai uzlabotu ikdienu.

Ar Brabantia ReNew jūs varat pārvērst savu mājas par ilgtspējīgu oāzi. Izbaudiet skaistumu ekoloģiski apzināta dzīvesveida ar produktiem, kas ne tikai ir labvēlīgi videi, bet arī uzlabo jūsu telpas estētiku. Izbaudiet prieku no augstas kvalitātes un ilgtspējīgiem produktiem, kas veicina tīrāku un veselīgāku vidi.

Veidojiet izmaiņas ar Brabantia ReNew. Izpētiet mūsu plašo ekoloģisko produktu klāstu un atradīsiet ideālu līdzsvaru starp ilgtspējību, inovācijām un stilu. Piesakieties kustībai pret ilgtspējīgu nākotni ar Brabantia ReNew un izveidojiet mājas, kas atspoguļo jūsu saistību pret planētu.