Zwilling Fresh & Save

Attēls
ZWILLING FRESH & SAVE
svaigs
līdz 5 reizēm ilgāk
mazāk atkritumu, vairāk garšas
Iepirkties
Vai zinājāt?
ikona
1/3
no visas pasaulē saražotās pārtikas tiek izmesta atkritumos.
ikona
37,4 kg
pārtikas gadā izmet 1 iedzīvotājs no vidēja lieluma daudzdzīvokļu nama**
Kā to neizmest?
Dārgiem augļiem un dārzeņiem vairs nav jānonāk atkritumu tvertnē. Vienkārši labi uzglabājiet tos. Neizmetiet – iepakojiet vakuumā.
Vakuuma sistēma
Zwilling FRESH & SAVE
Attēls
Attēls
Ilgāk svaigs
Saglabā pārtiku svaigu līdz 5 reizēm ilgāk. Piemēram, avokado pusīte kļūs brūna jau 20 minūšu laikā, bet vakuumā tā saglabāsies svaiga 2 dienas.
Attēls
Vairāk garšas
Pārtika ir ne tikai svaiga. Vakuums labāk saglabā arī garšu, aromātu, barības vielas un vitamīnus.
Attēls
Vieds pārskats
Noskenējiet QR kodu, un mobilā lietotne sekos līdzi derīguma termiņam.
Attēls
Gatavošana ar sous-vide metodi
Vakuumā iepakotu gaļu vai dārzeņus nemainīgi zemā temperatūrā vāra ūdens vannā. Tā ēdiens kļūs maigs un labāk saglabās barības vielas.
Aplūkojiet
Kā lietot Zwilling FRESH & SAVE
Pārtikas atkritumu samazināšana ir tik vienkārša.

Avots: * Lauksaimniecības un pārtikas organizācija (FAO), **Mendela universitāte, Brno, Čehijas Republika

14 items total

Zwilling Fresh & Save maina spēles noteikumus attiecībā uz pārtikas uzglabāšanas risinājumiem. Šajā inovatīvajā kolekcijā apvienotas vismodernākās tehnoloģijas un elegants dizains, lai ilgāk saglabātu jūsu pārtiku svaigu.

Zwilling Fresh & Save pamatā ir vakuuma blīvēšanas sistēma. Vienkārši nospiežot pogu, jūs varat izvadīt gaisu no īpaši izstrādātajiem traukiem un maisiņiem, saglabājot pārtikas produktu garšu un uzturvielas. Atvadieties no pārtikas atkritumiem un sasveicinieties ar ilgāku svaiguma saglabāšanu.

Kolekcija Fresh & Save piedāvā dažāda izmēra traukus, kas atbilst jūsu vajadzībām, sākot no nelielām porcijām līdz ģimenes lieluma maltītēm. Šīs sistēmas daudzpusība nozīmē, ka varat to izmantot visam - no pārpalikumu uzglabāšanas līdz gaļas marinēšanai. Tas ir virtuves rīks, kas patiesi pielāgojas jūsu dzīvesveidam.

Vakuuma sistēmas radītais hermētiskais noslēgums ne tikai pagarina jūsu pārtikas produktu glabāšanas laiku, bet arī novērš to apdegšanu saldētavā. Jūsu saldētie produkti būs tikpat garšīgi kā dienā, kad tos aizzīmogojāt, tādējādi nodrošinot ērtāku maltītes plānošanu.

Lietotne Fresh & Save ir noderīgs šīs kolekcijas papildinājums. Tā ļauj jums uzraudzīt uzglabāto produktu svaigumu un attiecīgi plānot ēdienreizes. Tas ir digitālais palīgs, kas vienkāršos jūsu ikdienas darbu virtuvē.

Zwilling Fresh & Save kolekcijā kvalitāte ir pirmajā vietā. Trauki un maisiņi ir izgatavoti no materiāliem, kas nesatur BPA, tādējādi nodrošinot jūsu pārtikas nekaitīgumu. Arī elegantais dizains padara tos par stilīgu papildinājumu jūsu virtuvei.

Tātad Zwilling Fresh & Save ir revolucionārs pārtikas uzglabāšanas risinājums, kas apvieno tehnoloģiju un dizainu, lai palīdzētu jums samazināt pārtikas atkritumu daudzumu un baudīt svaigāku pārtiku. Tā ir daudzpusīga, augstas kvalitātes sistēma, kas mainīs veidu, kā jūs uzglabājat un saglabājat pārtiku. Uzlabojiet savu virtuves spēli ar Zwilling Fresh & Save sistēmu jau šodien.