Zwilling Fresh & Save

15 items total

Zwilling Fresh & Save maina spēles noteikumus attiecībā uz pārtikas uzglabāšanas risinājumiem. Šajā inovatīvajā kolekcijā apvienotas vismodernākās tehnoloģijas un elegants dizains, lai ilgāk saglabātu jūsu pārtiku svaigu.

Zwilling Fresh & Save pamatā ir vakuuma blīvēšanas sistēma. Vienkārši nospiežot pogu, jūs varat izvadīt gaisu no īpaši izstrādātajiem traukiem un maisiņiem, saglabājot pārtikas produktu garšu un uzturvielas. Atvadieties no pārtikas atkritumiem un sasveicinieties ar ilgāku svaiguma saglabāšanu.

Kolekcija Fresh & Save piedāvā dažāda izmēra traukus, kas atbilst jūsu vajadzībām, sākot no nelielām porcijām līdz ģimenes lieluma maltītēm. Šīs sistēmas daudzpusība nozīmē, ka varat to izmantot visam - no pārpalikumu uzglabāšanas līdz gaļas marinēšanai. Tas ir virtuves rīks, kas patiesi pielāgojas jūsu dzīvesveidam.

Vakuuma sistēmas radītais hermētiskais noslēgums ne tikai pagarina jūsu pārtikas produktu glabāšanas laiku, bet arī novērš to apdegšanu saldētavā. Jūsu saldētie produkti būs tikpat garšīgi kā dienā, kad tos aizzīmogojāt, tādējādi nodrošinot ērtāku maltītes plānošanu.

Lietotne Fresh & Save ir noderīgs šīs kolekcijas papildinājums. Tā ļauj jums uzraudzīt uzglabāto produktu svaigumu un attiecīgi plānot ēdienreizes. Tas ir digitālais palīgs, kas vienkāršos jūsu ikdienas darbu virtuvē.

Zwilling Fresh & Save kolekcijā kvalitāte ir pirmajā vietā. Trauki un maisiņi ir izgatavoti no materiāliem, kas nesatur BPA, tādējādi nodrošinot jūsu pārtikas nekaitīgumu. Arī elegantais dizains padara tos par stilīgu papildinājumu jūsu virtuvei.

Tātad Zwilling Fresh & Save ir revolucionārs pārtikas uzglabāšanas risinājums, kas apvieno tehnoloģiju un dizainu, lai palīdzētu jums samazināt pārtikas atkritumu daudzumu un baudīt svaigāku pārtiku. Tā ir daudzpusīga, augstas kvalitātes sistēma, kas mainīs veidu, kā jūs uzglabājat un saglabājat pārtiku. Uzlabojiet savu virtuves spēli ar Zwilling Fresh & Save sistēmu jau šodien.