Virtuves svari

16 items total
Virtuves svari UMA melni, nerūsējošais tērauds, Bugatti
New
BGTT56UMAN
Digitālie pārtikas svari ENFINIDY, melni, Zwilling
51,70 €
ZW53011053
Digitālie pārtikas svari OPTISS BC5004V1, balti, Tefal TEFBC5004V2
Digitālie pārtikas svari, apaļi, Brabantia
41 €
BRAB480560
Digitālie pārtikas svari, gaiši pelēki, Brabantia BRAB122668
Digitālie pārtikas svari, melni, WMF
34,90 € –7 %
32,40 €
WM0608736040
Digitālie pārtikas svari, pelēki, Brabantia
40 € –5 %
38 €
BRAB122644
Digitālie virtuves svari, ar taimeri, Brabantia
44 € –13 %
37,90 €
BRAB480607

Virtuves svari - precīzu mērījumu iegūšana ēdiena gatavošanas laikā

Vai jums ir nepieciešami virtuves svari?

Virtuves svari ir ļoti noderīgi virtuves mērinstrumenti, ko izmanto dažādu sastāvdaļu svēršanai. Un, lai gūtu panākumus pēc dažādām receptēm, jums ir nepieciešami tieši šie daudzumi. Lai precīzi izmērītu šķidrumus, sausās sastāvdaļas un sasmalcinātus vai sagrieztus augļus vai dārzeņus, varat izmantot virtuves svarus un virtuves trauku.

Virtuves svari ir arī ļoti noderīgi, lai uzraudzītu cukura vai ogļhidrātu daudzumu, ja esat uz diētas.

Dažādiem virtuves svariem, kas pieejami vietnē Kulina, ir atšķirīgi izmēri, displeju veidi (mehāniskie vai elektroniskie), izmēri un funkcijas, tāpēc, pirms izvēlaties virtuves svarus savai virtuvei, pārliecinieties, ka tie atbilst visām jūsu vajadzībām un vēlmēm gan attiecībā uz praktisku lietošanu, gan uz stilu un uzglabāšanu.

Ko digitālajā virtuves svarā dara taras funkcija?

Viena no svarīgākajām funkcijām, ko var piedāvāt digitālie virtuves svari, ir taras funkcija, kas nolīdzina svaru līdz nullei un automātiski atskaita svaru no svara virtuves trauku vai šķīvja svaru.

Svari ir arī jāiztīra no svara, kas jau bija uz svariem vai bļodā, lai jūs varētu pievienot daudzas sastāvdaļas vienu pēc otras, un jums nebūtu jāiztukšo svari katru reizi, kad pievienojat jaunu sastāvdaļu. Tas ļauj jums redzēt precīzu katras sastāvdaļas svaru, neuztraucoties par aritmētiskiem aprēķiniem.

Vai virtuves skala ir noderīga svara zudumam?

Jā. Virtuves svari nodrošinās precīzākus rezultātus, ja mēģināt zaudēt svaru, īpaši, ja uzraugāt uzņemto kaloriju daudzumu un izmantojat lietojumprogrammu, lai pievienotu visus ēdienus ar precīziem mērījumiem. Tas arī sniegs jums informāciju par to, cik daudz jūs faktiski ēdat, kas ir noderīgi visiem iesācējiem, kuri sāk savu ceļojumu un cenšas uzturēt savus uztura mērķus.

Kā izmērīt ēdienu bez virtuves svariem?

Precīza mērīšana bez virtuves skalas varētu būt nedaudz sarežģīta. Tomēr, tā kā mērglāzes un krū zes ir labi kalibrētas, varat tās izmantot mērījumiem. Tās ir ērtas šķidro vai pulverveida sastāvdaļu svēršanai. Varat izmantot arī krūzīti vai karoti, taču paturiet prātā, ka tie nav tik precīzi kā svari vai mērglāzes.

Vietnē Kulina var iegādāties dažādus virtuves svarus no labi zināmiem ražotājiem, piemēram WMF, Brabantia, un ETA. Pārbaudiet mūs jau šodien!