Tosteris Severin

4 items total
Tosteris AT 2621 42 cm, sudraba krāsa, Severin
74,99 € –5 %
70,99 €
SEVEAT2621
Tosteris AT 2510 Inox, Severin
49 €
SEVEAT2510
Tosteris AT 2590, Severin
Tosteris AT 2590, Severin
Pieejams (46 pcs)
47,50 €
SEVEAT2590
Tosteris AUTOMATIC AT 2589, Severin
37,60 €
SEVEAT2589

Uzlabojiet savu brokastu spēli ar Severin tosteriem. Mūsu tosteru kolekcija ir izstrādāta, lai padarītu jūsu rīta rutīnu raitāku, piedāvājot ērtības, stilu un izcilu grauzdēšanas veiktspēju.

Severin grauzdējamās maizes cepamajiem aparātiem ir ne tikai funkcionalitāte, tie ir arī vizuāls baudījums. Šie tosteri ar modernu un elegantu dizainu piešķir eleganci jebkurai virtuves iekārtojumam. Tie ir kas vairāk nekā tikai ierīces - tie ir izteiksmīgs elements.

Severin tosteru pamatā ir ātrums un efektivitāte. Mēs saprotam, ka aizņemtiem rītiem nepieciešama ātra grauzdēšana, un mūsu grauzdētāji to nodrošina. Pateicoties jaudīgiem sildelementiem, jūsu grauzdiņš būs gatavs vienā mirklī.

Drošība ir vissvarīgākā, un Severin tosteri ir aprīkoti ar dažādām drošības funkcijām. Sākot ar automātiskās izslēgšanās mehānismiem un beidzot ar vēsu ārējo apdari, jūs varat droši un mierīgi lietot šos grauzdētājus.

Pielāgošana ir ļoti svarīga, un Severin grauzdētavas piedāvā mainīgus apceptā grauzdiņa iestatījumus. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties, lai grauzdiņi būtu viegli zeltaini vai pilnīgi kraukšķīgi, varat viegli pielāgot brūnēšanas līmeni atbilstoši savai gaumei.

Tīrīšana ir vienkārša, jo daudzos Severin grauzdētājos ir noņemamas drupatiņu paplātes. Atvadieties no netīras darba virsmas un izbaudiet tīru un netraucētu virtuvi.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams divu šķēlīšu grauzdētājs mājīgām brokastīm vai četru šķēlīšu grauzdētājs ģimenes tikšanās reizēm, Severin ir pieejami jūsu vajadzībām piemēroti produkti. Izvēlieties ideālo izmēru savai mājsaimniecībai un sāciet dienu pareizi.

Severin tosteri ir vairāk nekā tikai maizes grauzdētāji; tie ir daļa no jūsu ikdienas rutīnas. Izpētiet mūsu klāstu jau šodien un izbaudiet Severin ērtības un stilu savā virtuvē.