Nepiedegoša panna DIAMOND LITE PRO 24 cm, titāns, WOLL
Code: WL2524DLPRelated products
Product detailed description
Svarīgi! Gatavošana ar WOLL traukiem ir kā māksla, kas jums ar pareizu pieeju atmaksāsies ar labākajiem darbiem. Tāpēc izlasiet WOLL instrukcijas to pareizai lietošanai, kas atrodas šī apraksta beigās. ↓↓↓
Augstākās klases nepiedegošās pannas Diamond Lite PRO, piemērotas profesionāļiem, iepriecinās ikvienu, kam patīk kvalitāte un laba virtuve. Šīs vācu zīmola WOLL izturīgās titāna pannas ar nerūsējošā tērauda rokturi, pateicoties īpašajam nepiedegošajam pārklājumam, ir ideāli piemērotas veselīgai un energoefektīvai cepšanai bez taukvielām vai ar to minimālu daudzumu.
Diamond Lite PRO pannu priekšrocības ir ļoti ātra siltuma pārnešana un ārkārtīgi izturīga, ar dimantiem divreiz sacietināta, nepiedegoša virsma. Pannām piemīt izcilas nepielipšanas īpašības, un tās ir arī ļoti izturīgas pret skrāpējumiem. Tos ir viegli tīrīt, un tos var viegli mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā vai lietot, piemēram, metāla virtuves piederumus.
Elegantais dizains ar matētu nerūsējošā tērauda rokturi ir ne tikai skaists, bet arī ļoti praktisks. Ergonomisko rokturu atbalsta daļa ir iestrādāta pannas atlējumā. Tās veido vienotu veselumu, kas nodrošina drošu montāžu. Izmantotais nerūsējošs tērauds ir viegli tīrāms, higiēnisks, izturīgs pret triecieniem un pārtikas skābēm un, pats galvenais, piemērots cepšanai cepeškrāsnī. Pateicoties augstajai apstrādes kvalitātei un materiālu izturībai, Diamond Lite PRO pannas ir piemērotas gan amatieriem, gan profesionāliem pavāriem.
Diamond Lite PRO sērija
- Augstākās kvalitātes titāna pannas ikdienas un profesionālai lietošanai, patentēta ražošana
- Ar rokām liets, no viena gabala, kas nodrošina augstāku mehānisko un karstumizturību
- Apvieno meistarību ar inovatīvām tehnoloģijām
- Izturīgs, izmēru ziņā stabils, piemērots profesionāliem pavāriem, pateicoties tā kvalitātei
- Izturīgi nerūsējošā tērauda rokturi ar ergonomisku dizainu
- Ar piekaramo atveri, piemērots cepšanai cepeškrāsnī
- Īpaši izturīga nelīpoša virsma veselīgai gatavošanai bez taukiem
- Divreiz rūdīts, izturīgs pret skrāpējumiem, izgatavots bez PFOA
- Pateicoties augstajai virsmas pretestībai, var izmantot arī metālu virtuves piederumi
- Iztur temperatūru līdz 300 °C, piemērots arī cepšanai augstā temperatūrā
- Ļoti ātra siltuma pārnese pa visu virsmu
- Aptuveni 6 mm biezs dibens, piemērots visiem siltuma avotiem, izņemot indukciju
- Ietaupa līdz 1/3 enerģijas salīdzinājumā ar tradicionālajām nerūsējošā tērauda pannām
- Pastiprinātas malas lielākai triecienizturībai
- Paredzēta vieglai ielejamībai bez pilēšanas
- Ļoti viegli tīrāms, var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā
WOLL profesionāli lietie produkti ir pirmās klases kvalitātes sinonīms. Tā lepojas ar ilgi noturīgu nelīpošu virsmu, gaumīgu dizainu un iespējami labākajiem gatavošanas rezultātiem.
Izmantotās tehnoloģijas un materiāli
WOLL profesionāli lietie izstrādājumi ir "Ražots Vācijā" produkti, kas izgatavoti ar visaugstāko apstrādes kvalitāti. Tas tiek nepārtraukti uzraudzīts arī ražošanas procesa laikā. Sabiedrības WOLL izmantotās tehnoloģijas ir arī videi draudzīgas, ar zemu oglekļa dioksīda emisiju. Visi WOLL trauki no augstas kvalitātes kultivēta alumīnija sakausējuma tiek lieti ar rokām, tādējādi atšķiroties no parastas nepersoniskas rūpnīcas ražošanas. Lēna rokas liešana novērš gaisa kabatu veidošanos, kas samazina materiāla kvalitāti.
Uz iegūtā alumīnija lējuma tiek uzklāti vēl vairāki slāņi, lai palielinātu nepielipšanas spēju un trauku izturību. Tomēr pirms tam tā virsma tiek vairākas reizes apstrādāta ar smilšu strūklu. Nākamajā posmā pannas korpusu rūdina ar titāna daļiņām un apdedzina ar plazmas sprauslu ekstremālā temperatūrā, kas pārsniedz 20 000 °C. Tādējādi trauki ir izmēru ziņā stabili un izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem. Otrais slānis aizsargā materiālu pret koroziju, savukārt trešais slānis nodrošina lieliskas pretaplipšanas īpašības. Pēdējais virsējais rūdītais slānis ir nelīpošs, dubultā rūdīts, izmantojot dimanta daļiņas, kas ir cietākais minerāls uz planētas. Tā izcilo īpašību dēļ to aizsargā ražošanas noslēpums.
Augstas kvalitātes nepiedegošais pārklājums pateicoties īpašajam ražošanas procesam, iztur arī mazgāšanu trauku mazgājamā mašīnā vai pat metāla virtuves piederumu lietošanu. (Lai pagarinātu jūsu trauku kalpošanas laiku, mēs tomēr iesakām izmantot saudzīgākus koka vai silikona piederumus.) Īpaši rūdītais nepiedegošais pārklājums no WOLL ir sevi pierādījis veselīgai gatavošanai ar nelielu daudzumu tauku vai bez tiem. Tas ir drošs un nesatur PFOA. Iegūtie ēdieni ir tik bagāti ar vitamīniem. Pateicoties tās karstumizturībai līdz 300 °C, tā ir piemērota ne tikai maigiem ēdieniem, bet arī cepšanai augstā temperatūrā. Diamond Lite PRO trauki arī ļoti labi iztur termiskos šokus, tos var pat strauji uzkarsēt bez tauku lietošanas. Pateicoties tās izcilajām nelīpošajām īpašībām, to ir ļoti viegli tīrīt.
WOLL profesionālās lietās pannas lietošanas instrukcijas
WOLL-Profi-Guss trauki ļoti ātri sakarst, tāpēc cepšanas laikā ir svarīgi uzturēt pareizu temperatūru.
Cepot vai cepot taukos vai eļļā, rūpīgi uzsildiet WOLL-Profi-Guss traukus:
- Īsi uzsildiet tukšo WOLL-Profi-Guss līdz augstākajam iestatījumam. Augstas kvalitātes apakšdaļa uzkarst ļoti ātri un vienmērīgi.
- Laikus samaziniet temperatūru līdz vajadzīgajam līmenim un pievienojiet taukus vai eļļu un cepšanas sastāvdaļas.
- Lai pārliecinātos, ka tauku vai eļļas temperatūra ir atbilstoša, turiet sausu koka katla rokturi tauku traukā. Ja ap to veidojas mazi burbuļi, tauki ir pietiekami karsti. Jums nevajadzētu sākt smēķēt no taukiem, jo tad tie sāk degt.
WOLL-Profi-Guss trauki ir arī lieliski piemēroti, piemēram, gaļas pagatavošanai bez taukiem, pateicoties to augstas kvalitātes nepielipīgajai virsmai:
- Cepot gaļu bez taukiem, uzkarsējiet WOLL-Profi-Guss traukus aptuveni 2 1⁄2 minūtes, izmantojot augstāko iestatījumu. Pārbaudiet, vai panna ir pareizi uzkarsēta: ar mitru pirkstu iepiliniet pannā dažus ūdens pilienus - ja pilieni "dejo" uz dibena, panna ir pareizā temperatūrā; ja tie uzreiz pazūd, panna WOLL-Profi-Guss ir jau pārāk karsta.
- Tagad varat samazināt siltuma padevi par aptuveni trešdaļu.
- Pirms gatavošanas gaļai jābūt istabas temperatūrā.
- Tagad ievietojiet gaļu WOLL-Profi-Guss traukā - sākumā gaļa nedaudz pielips pie tā.
- Kad tas nedaudz atdalās no apakšas, apgrieziet to un apcepiet no otras puses.
- Pēc tam gaļu cepiet vai apcepiet, līdz tā kļūst tik mīksta, cik vēlaties. Asiņaina: piespiežot gaļu, gaļa nespēj pretoties; vidēji sasmalcināta: neliela pretestība; sasmalcināta: piespiežot gaļu, gaļa gandrīz nesaskaras.
- Pēc cepšanas ļaujiet gaļai aptuveni 5 minūtes atpūsties cepeškrāsnī 90 °C temperatūrā.
Additional parameters
| Category: | Titāna cepšanas pannas |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1.13 kg |
| EAN: | 4054359008428 |
| Produkta veids: | Universāla panna |
| Materiāls: | Titāns |
| Krāsa: | Pelēka |
| Kolekcija: | WOLL Diamond Lite PRO |
| Margin: | B |
| Izmērs: | 24 cm |
| Gab. komplektā: | 1 gab. |
| Iespējas: | Var lietot cepeškrāsnī, Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, Bez PFOA |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Ražotājs: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maksimālā krāsns temperatūra °C: | 250 |
| Garantija (gadi): | 2 |
| Pretpiedeguma: | Pretpiedeguma pārklājums |
| Zīmola izcelsme: | Vācija |
| Svara kategorija: | Vidējs (1,2–2 kg) |
| Roktura materiāls: | Metāla rokturis |
| Ražošanas valsts: | Vācija |
| Virsmas apdare: | Titāna pārklājums |
| Siltuma vadītspēja: | Pakāpeniska uzkaršana (2 - 4 min) |
| Plīts virsmas tips: | Visi, izņemot indukciju |
| Iegurņa forma: | Apaļš |
| The item has been sold out… | |
KULINA | Woll Diamond Lite
Be the first who will post an article to this item!