Done by Deer

Done by Deer zīmols apvieno dāņu dizaina vienkāršību ar moderniem dzīvesveida produktiem ģimenēm ar zīdaiņiem un maziem bērniem. Apskatiet zīmola radītos traukus un rotaļlietas, izdekorējiet sava bērna istabu un baudiet kopīgas maltītes un rotaļas!
30 items total
Bērnu grabulītis SEA JELLY, rozā, Done by Deer DBD4323571
Bērnu krūze PEEKABOO RAFFI 275 ml, zaļa, silikons, Done by Deer DBD1819833
Bērnu pudele ar salmiņu CROCO 350 ml, zaļa, 3 Sprouts DBD1026313
Bērnu pudele ar salmiņu SEA FRIENDS 350 ml, oranža, 3 Sprouts DBD1009424
Bērnu pudele ar salmiņu SEA FRIENDS 350 ml, zila, 3 Sprouts DBD1009422
Bērnu šķīvis PEEKABOO ELPHEE 16 cm, rozā, Done by Deer DBD1719831
Up
More products

Veidots ar briežiem - bērniem un viņu vecākiem patīk

Done by Deer ir dāņu zīmols, kas ir kļuvis par stilīgu un funkcionālu bērnu preču sinonīmu. Uzņēmumu 2014. gadā nodibināja dizainere Helene Hjorth, kurai bija aizraušanās radīt produktus, kas patiktu gan bērniem, gan vecākiem.

Uzņēmuma nosaukumu iedvesmojis Rūdjarda Kiplinga dzejolis, kurā stāstīts par ziloņu mazuli vārdā Toomai un viņa māti. Dzejolī frāze "darīts ar briežiem" tiek lietota, lai aprakstītu džungļu dabisko skaistumu, un Helēna Hjorta uzskatīja, ka šis izteikums lieliski atspoguļo viņas zīmola būtību. Done by Deer ātri vien ir kļuvusi par vecāku un bērnu iecienītu rotaļlietu visā pasaulē. Pateicoties minimālisma estētikai, uzmanībai detaļām, pasteļtoņiem un kvalitātes nodrošināšanai, ir viegli saprast, kāpēc Done by Deer ir kļuvis par zīmolu, kas piedāvā stilīgus un funkcionālus bērnu preces.

Izstrādāts ar briežu produktiem un dizainu

Done by Deer's produkti - rotaļlietas, dekori un uzglabāšanas līdzekļi bērnu istabai, bērnu trauki, gultasveļa un zīdīšanas piederumi - ir izstrādāti tā, lai būtu gan vizuāli pievilcīgi, gan praktiski. Uzņēmuma raksturīgā estētika ir minimālisma un mūsdienīguma stilā, koncentrējoties uz tīrām līnijām un pieklusinātām krāsām. Daudzos viņu izstrādājumos ir rotaļīgi dzīvnieku motīvi, kas patīk gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Viena no lietām, kas atšķir Done by Deer no citiem bērnu apģērbu zīmoliem, ir uzmanība detaļām. Katrs izstrādājums ir rūpīgi izstrādāts, lai būtu gan funkcionāls, gan izturīgs, un tam ir tādas funkcijas kā viegli tīrāms audums un regulējamas siksnas, kas aug līdz ar bērnu.

Uzņēmuma apņemšanās nodrošināt kvalitāti nav palikusi nepamanīta dizaina aprindās. 2017. gadā Done by Deer ieguva Red Dot dizaina balvu par pusdienu komplektu Yummy+, kas tika novērtēts par "vienkāršu un praktisku dizainu" un "augstas kvalitātes materiāliem" Uzņēmums ir publicēts arī daudzos dizaina izdevumos, tostarp Wallpaper*, Dezeen un Design Milk.

Kāpēc bērni un vecāki mīl Done by Deer? Vecākiem tā ir stila un funkcionalitātes kombinācija. Done by Deerprodukti ir ne tikai vizuāli pievilcīgi, bet arī praktiski un izturīgi, tāpēc tie ir saprātīgs ieguldījums aizņemtām ģimenēm. Dizains izskatās ļoti jauki mūsdienīgos interjeros, kas arī ir liela priekšrocība visiem vecākiem, kuriem rūp sava mājokļa izskats.

Bērniem tik pievilcīgi ir rotaļīgie dzīvnieku motīvi un košās krāsas, kas padara Done by Deer produktus tik pievilcīgus. Sākot ar mīkstajām un mīkstajām rotaļlietām un beidzot ar krāsainajiem pusdienu komplektiem - viss vietnē Done by Deer ir veidots tā, lai piesaistītu bērna iztēli un padarītu ikdienas aktivitātes jautrākas.

Darīts ar briežu dzimtas dzīvniekiem Kulina

Kulina's klientiem patīk Done by deer piedāvātie bērnu trauki. Šķīvji un trauki ir praktiski nedalāmi, daudziem no tiem ir piesūcekņi un nodalījumi sastāvdaļu nodalīšanai. Visiem ir bērniem draudzīgi dizaini un raksti. Vietnē Kulina atradīsiet arī silikona krūštura biksītes ar kabatām, bērnu galda piederumus, dzeramās krūzes un pārtikas trauku komplektus, kas ļaus jums iepakot veselīgas uzkodas bērnam ceļojumā vai uz parku vai rotaļu laukumu. Mums ir arī rotaļlietas maziem