Nepiedegoša panna DIAMOND LITE 28 x 28 cm, indukcijas, titāns, WOLL

Code: WL628DPI
Brand: WOLL
117 € –22 %
Nepiedegoša panna DIAMOND LITE 28 x 28 cm, indukcijas, titāns, WOLL
117 € –22 % 91 €
Pieejams (3 pcs)

Pateicoties īpašai nelīpošajai virsmai, vācu zīmola WOLL augstākās kvalitātes titāna pannas Diamond Lite ar nelīpošu virsmu ir ideāli piemērotas veselīgai un enerģiju taupošai cepšanai ar nelielu tauku daudzumu vai bez tā. Dimanta divkārši rūdītā virsma izceļas ar ļoti labām nelīpošanas īpašībām un ir arī ļoti izturīga pret skrāpējumiem. Pannas ir viegli tīrāmas, un tās var viegli mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā vai izmantot, piemēram, metāla virtuves piederumus.

Detailed information

Product detailed description

Pateicoties īpašai nelīpošajai virsmai, vācu zīmola WOLL augstākās kvalitātes titāna pannas Diamond Lite ar nelīpošu virsmu ir ideāli piemērotas veselīgai un enerģiju taupošai cepšanai ar nelielu tauku daudzumu vai bez tā. Dimanta divkārši rūdītā virsma izceļas ar ļoti labām nelīpošanas īpašībām un ir arī ļoti izturīga pret skrāpējumiem. Pannas ir viegli tīrāmas, un tās var viegli mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā vai izmantot, piemēram, metāla virtuves piederumus.

Papildus īpaši izturīgajai nelīpošajai virsmai jūs novērtēsiet arī ļoti ātru siltuma pārnesi pa visu pannas virsmu, ko nodrošina īpašs 6 slāņu materiāls un kvalitatīvi apstrādāts dibens. Šīs pannas ir ideāli piemērotas lietošanai uz indukcijas plīts, turklāt tās var cept cepeškrāsnī līdz 250 °C temperatūrā.

Diamond Lite pannas ir aprīkotas ar ergonomiskiem rokturiem, kas izgatavoti no izturīga sintētiska materiāla. Viņu atbalsta loma ir ielikta pannas liešanā. Tās veido vienotu veselumu, kas nodrošina drošu montāžu. Rokturu galā ir caurums, ar kuru tos var novietot virs darba virsmas.

WOLL profesionāli lieti izstrādājumi tagad ir augstākās kvalitātes sinonīms. Tā lepojas ar ilgi noturīgu nelīpošu virsmu, gaumīgu dizainu un iespējami labākajiem gatavošanas rezultātiem.

Diamond Lite sērija

 • Premium klases titāna trauki veselīgai gatavošanai bez taukiem, patentēta ražošana
 • Ar rokām liets, no viena gabala, kas nodrošina augstāku mehānisko un karstumizturību
 • Apvieno meistarību ar inovatīvām tehnoloģijām
 • Izturīgs, izmēru ziņā stabils, piemērots profesionāliem pavāriem, pateicoties tā kvalitātei
 • Fiksēti ergonomiski rokturi, kas izgatavoti no karstumizturīgas sintētiskās šķiedras
 • Var cept cepeškrāsnī līdz 250 °C temperatūrā
 • Īpaši izturīga nelīpoša virsma veselīgai gatavošanai bez taukiem
 • Divreiz rūdīts, izturīgs pret skrāpējumiem, izgatavots bez PFOA
 • Pateicoties augstajai virsmas izturībai, var izmantot pat metāla virtuves piederumus
 • Piemērots maigu ēdienu pagatavošanai un cepšanai augstā temperatūrā
 • Aptuveni 8 mm bieza feromagnētiskā tērauda pamatne, kas īpaši izgatavota WOLL
 • Ļoti ātra siltuma pārnese pa visu virsmu
 • Var izmantot uz visiem karstuma veidiem, ideāli piemērots indukcijai
 • Ietaupa līdz 1/3 enerģijas salīdzinājumā ar tradicionālajām nerūsējošā tērauda pannām
 • Pastiprinātas malas lielākai triecienizturībai
 • Paredzēta vieglai ielejamībai bez pilēšanas
 • Traukus ir ļoti viegli tīrīt, tos var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā

Izmantotās tehnoloģijas un materiāli

WOLL profesionālie lieti izstrādājumi ir "Made in Germany" produkti, kas ražoti ar visaugstāko kvalitāti. Tas tiek nepārtraukti uzraudzīts arī ražošanas procesa laikā. WOLL izmantotās tehnoloģijas ir arī videi draudzīgas, jo tās rada maz oglekļa dioksīda emisiju. Visi WOLL trauki, kas izgatavoti no augstas kvalitātes kultivēta alumīnija sakausējuma, tiek lieti ar rokām, tādējādi atšķirot tos no parastās anonīmās rūpnīcas produkcijas. Lēna rokas liešana novērš gaisa kabatu veidošanos, kas samazina materiāla kvalitāti.

Uz iegūtā alumīnija lējuma tiek uzklāti vēl vairāki slāņi, lai palielinātu nepielipšanas spēju un trauku izturību. Tomēr pirms tam tā virsma tiek vairākas reizes apstrādāta ar smilšu strūklu. Nākamajā posmā pannas vai katla korpusu rūdina ar titāna daļiņām un apdedzina ar plazmas sprauslu ekstremālā temperatūrā, kas pārsniedz 20 000 °C. Tādējādi trauki ir izmēru ziņā stabili un izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem. Otrais slānis aizsargā materiālu pret koroziju, savukārt trešais slānis nodrošina lieliskas pretaplipšanas īpašības. Pēdējais virsējais rūdītais slānis ir nelīpošs, dubultā rūdīts, izmantojot dimanta daļiņas, kas ir cietākais minerāls uz planētas. Tā izcilo īpašību dēļ to aizsargā ražošanas noslēpums. Unikālā indukcijas plāksnes izgatavošanas metode no feromagnētiskā tērauda nodrošina plakanu dibenu un ātru un vienmērīgu pannas uzkaršanu bez siltuma zudumiem.

Pateicoties īpašam ražošanas procesam, augstas kvalitātes nepielipīgā virsma ir izturīga pret mazgāšanu trauku mazgājamā mašīnā vai pat metāla virtuves piederumu lietošanu (tomēr, lai jūsu trauki kalpotu ilgāk, iesakām izmantot saudzīgākus koka vai silikona piederumus.) Ir pierādīts, ka WOLL īpaši rūdītā nelīpošā virsma ir veselīga ēdiena gatavošanai, izmantojot maz tauku vai bez tiem. Tas ir drošs un nesatur PFOA. Iegūtie ēdieni ir tik bagāti ar vitamīniem. Pateicoties tās karstumizturībai līdz 250 °C, tā ir piemērota ne tikai maigiem ēdieniem, bet arī cepšanai augstā temperatūrā. Diamond Lite trauki arī ļoti labi iztur temperatūras triecienus, un tos var pat strauji uzkarsēt, neizmantojot taukus. Pateicoties to izcilajām nelīpošajām īpašībām, traukus ir ļoti viegli tīrīt.

Additional parameters

Category: Universālās cepšanas pannas
Warranty: 2 years
Weight: 1.3 kg
Produkta veids: Universāla panna
Materiāls: Titāns
Kolekcija: WOLL Diamond Lite Induction
Margin: D
Izmērs: 28 cm
Produkta informācija: Lietojams krāsnī
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: