Spiralizatori

7 items total
Elektriskā spiralizators CULT X, WMF
93,40 €
WM0416480011
Spiralizators DUO COMPACT, Joseph Joseph
14 €
JS20134
Spiralizators SPIRO 20158, zils, Joseph Joseph
26 €
JS20158
Spiralizators SPIRO, Joseph Joseph
26 €
JS20105
Spiralizators SPIROGO 20133, Joseph Joseph
15 €
JS20133

Spiralizatori - pārvērsiet dārzeņus un augļus nūdelēs

Ko dara dārzeņu spiralizators?

Spirālveida dārzeņu griezēji ir kulinārijas rīki, ar kuriem no dārzeņiem, piemēram, cukini, kartupeļiem, gurķiem, burkāniem, burkāniem, āboliem, pastinakiem un bietēm, var izveidot līnijveida virtenes.

Dažiem virtuves kom bainiem vai mikseriem ir arī spiralizatora piederumi vai aksesuāri.

Kādus dārzeņus var spiralizēt?

Vairumu dārzeņu, kas sagriezti šķēlēs var saglabāt savu formu, var spiralizēt. Spiralizatoru var izmantot ne tikai burkāniem un cukini, bet arī citiem sakņu dārzeņiem, paprikai, šalotes sīpoliem, sīpoliem, bietēm, galda bietēm, rāceņiem un kartupeļiem.

Pirms spirāļmašīnas lietošanas dārzeņiem ar dārzeņu mizotāju varat notīrīt ādu, taču daudzos gadījumos tas nav nepieciešams.

Vai dārzeņu spirālizatori ir tā vērti?

Pilnīgi noteikti. Dārzeņu spiralizatoriem ir vairākas priekšrocības, kuru dēļ ir vērts ieguldīt līdzekļus. Daži no šiem iemesliem ir šādi:

  • Izcila alternatīva parastajiem makaroniem - spiralizators ļauj pārvērst nūdeles praktiski no jebkura dārzeņa vai augļa, tāpēc tas ir lieliski piemērots, ja vēlaties samazināt ogļhidrātu daudzumu. Šīs "nūdeles" var ēst svaigas vai ceptas. Populārākie makaronu aizstājēji ir burkāni, dzeltenie kabači un cukini.
  • Labs veids, kā palielināt dārzeņu patēriņu - Vai jums ir nepieciešams pamudinājums ēst vairāk dārzeņu? Ar spiralizatoru tas varētu būt vēl jautrāk. Jūs noteikti atradīsiet, ka biešu, kāpostu, paprikas, saldo kartupeļu un citu dārzeņu lentīšu košļāšana ir patīkamāka
  • Lieliski piemērots bērniem - dārzeņu spiralizatori ir lieliski piemēroti, ja vēlaties, lai bērni palīdzētu virtuvē un ēstu vairāk dārzeņu. Spiralizatora izmantošana ir droša, un šādi sagatavoti dārzeņi no šķīvjiem pazūd daudz ātrāk!

Kādas receptes var pagatavot ar dārzeņu spiralizatoru?

Cukini ir viens no dārzeņiem, ko cilvēki visbiežāk spiralizē, taču ir vēl daudz citu ēdienu, ko varat pagatavot ar spiralizatoru; daži no tiem ir izcelti tālāk:

  • Siltas saldo kartupeļu nūdeles, kāposti un lēcas
  • Cukini Alfredo
  • Grauzdēti garšaugu spiralizēti dārzeņi
  • Pesto dārzeņu makaroni
  • Cukini nūdeles caprese
  • Spiralizētas saldo kartupeļu olu ligzdas
  • Coleslaw

un daudz ko citu!

Iespējams, jūs vēlēsieties iepazīties arī ar mūsu virtuves rīveņu un mandolīna griezēju kolekciju, un, ja jums ir nepieciešams apstrādāt lielāku daudzumu pārtikas, varat apskatīt arī mūsu elektrisko pārtikas smalcinātāju un smalcinātāju piedāvājumu.