spilvendrānas

15 items total
Spilvendrāna MOSS 40 x 40 cm, Foonka
Outlet
26 € –30 %
18 €
FOPC40X40M
Spilvendrāna SNOW 50 x 60 cm, Foonka
29 €
FOPC50X60SN
Dekoratīva spilvendrāna CASATA 45 x 45 cm, vecrozā, Blomus BM66097
Dekoratīva spilvendrāna CASATA 50 x 30 cm, vecrozā, Blomus BM66091
Spilvendrāna HAY 40 x 40 cm, Foonka
24 € –8 %
22 €
FOPC4040H
Spilvendrāna HAY 50 x 60 cm, Foonka
28 €
FOPC5060H
Spilvendrāna MOSS 50 x 60 cm, Foonka
29 €
FOPC50X60M
Spilvendrāna SNOW 40 x 40 cm, Foonka
26 €
FOPC40X40SN

Spilvens pārvalki - izbaudiet komfortu, ko vienmēr esat vēlējies

Kas ir spilvendrāna?

spilvendrāna ir dekoratīvs priekšmets, ko galvenokārt izmanto, lai pasargātu spilvenus no apkārtējiem putekļiem un vairākiem citiem ārējiem elementiem un uzlabotu gultas veļas izskatu. Tas slīd pāri spilvens.

Vietnē Kulina ir pieejami dažādu materiālu, toņu, dizainu un zīmolu spilvens pārvalki, piemēram Blomus un Foonka, un dažkārt tos pārdod viena vai divu spilvens pārvalku komplekts kopā ar gultas pārklājiem un segām.

Kāds materiāls ir labākais spilvens pārvalkiem?

Šodien spilvens pārvalku izgatavošanā izmanto vairākus materiālus, taču viens no lieliskākajiem spilvens pārvalku materiāliem ir kokvilna. To bieži izmanto, jo tā ir patīkama uz ādas, gluda un viegli kopjama.

Turklāt kokvilna ir diezgan izturīga un viegli tīrāma, un pats labākais ir tas, ka jums būs pieejams plašs dizainu klāsts.

Spilvens pārvalki tiešsaistes veikalā Kulina ir pieejami arī no sintētiskiem audumiem, piemēram, poliestera, mākslīgā zīda, spandeksa u. c. Sintētisko audumu spilvens pārvalki ir izplatīta spilvens pārvalku izvēle, jo tie ir izturīgi un viegli tīrāmi. Sintētisko šķiedru audumi ir mīksti, un cilvēkiem ar alerģijām, piemēram, astmu, ekzēmu, rinītu vai jutību pret putekļiem, ieteicamāka ir sintētiskā gultasveļa.

Cik bieži jāmaina spilvens pārvalki, lai nodrošinātu labu ādu?

To, cik bieži mainīsiet spilvens pārvalkus, noteiks jūsu personīgās vēlmes, kā arī tādi faktori kā higiēna, alerģijas un ādas stāvoklis. Tomēr parasti ir ieteicams vākus mainīt ik pēc vienas līdz divām nedēļām.

Regulāra spilvens pārvalku maiņa veicina tīrību, jo laika gaitā tie var uzkrāt sviedrus, eļļas, atmirušās ādas šūnas un putekļus. Clean spilvens pārvalki var palīdzēt mazināt alergēnu un citu kairinātāju klātbūtni, kas ir īpaši noderīgi cilvēkiem ar alerģijām vai jutīgu ādu.

Regulārāk mainiet spilvens pārvalkus, piemēram, ik pēc dažām dienām vai pat katru dienu, ja jums ir problēmas, piemēram, ar ādu, kas ir nosliece uz pinnēm vai alerģijām, lai nodrošinātu optimālu higiēnu un mazinātu iespējamos kairinātājus.

Lai iegādātos citus guļamistabas piederumus, iepazīstieties ar mūsu guļamistabas veļas piedāvājumu, tostarp gultasveļu, gultasveļas komplektus vai gultas pārklājus.