Sienas lampas

19 items total
Sienas lampa EDGE, misiņš, Hübsch
129 €
HU990708
Sienas lampa HALO 25 cm, dzintara krāsa, Hübsch
149 €
HU991203
LED sienas dekors JOB-BLOW MOUTH 47 cm, Seletti
280 €
SLT13100
LED sienas dekors JOB-BLOW TONGUE 58 cm, Seletti
291 €
SLT13101
LED sienas dekors RAINBOW 51 cm, Seletti
290 €
SLT13018
LED sienu dekors SANTA-SATAN 52 cm, Seletti
390 €
SLT13006
Sienas lampa BIRD LOOKING LEFT 33 cm, melna, Seletti SLT14737
Sienas lampa HEART 32 cm, balta, Seletti
176 €
SLT09925
Sienas lampa MONKEY HANGING RIGHT HAND 65 cm, balta, Seletti SLT14879

Sienas lampas - stilīgs un funkcionāls papildinājums jūsu mājām

Kas ir sienas lampas?

Sienas lampas ir gaismas ķermeņi, kas tiek piestiprināti pie sienām, lai nodrošinātu apgaismojumu. Tie bieži kalpo kā akcenta, vispārējais vai dekoratīvais apgaismojums. Mūsu sienas lampas ir pieejamas dažādos dizainos, kas atbilst jūsu interjeram, un tās ir stilīgs veids, kā nodrošināt gaismu un atmosfēru jebkurā jūsu mājas vietā.

Kur var uzstādīt sienas lampu?

Sienas lampas var uzstādīt dažādās vietās, lai nodrošinātu gan estētisku, gan praktisku apgaismojumu. Tie labi darbojas dzīvojamās telpās un guļamistabās, kur tos var novietot virs lasīšanas stūrīšiem, uz nakts sieniņām vai dīvānu abās pusēs, lai nodrošinātu koncentrētu uzdevumu apgaismojumu un radītu mājīgu atmosfēru.

Turklāt sienas lampas ir arī praktisks risinājums gaiteņiem un ieejas durvīm, kur tās piešķir greznību. Tos var novietot pie ieejas vai gar gaiteņa sienām, lai radītu siltu un viesmīlīgu atmosfēru, kas apmeklētājiem radīs labu iespaidu. Lai iegūtu vēlamo stilu, varat arī eksperimentēt ar sienas lampu izvietojumu.

Kas jāņem vērā, iegādājoties sienas gaismu?

Pirms domāt par sienas lampas veidu, kuru jūs pievienojat grozā savā grozā, ir svarīgi vispirms izlemt, kāpēc jūs iegādājaties sienas lampu. Tas galvenokārt ir atkarīgs no tā, kāda veida sienas lampa jums ir nepieciešama, kā arī no jūsu vajadzībām, dizaina un interjera mērķiem. Krāsu shēmas ir māksliniecisks gobelēns, kas var pārveidot telpu, radot emocijas, noskaņas un uzlabojot kopējo estētiku. Krāsu izvēle un to kombinācijas var radīt harmoniju, kontrastu vai centrālo punktu telpā. Kad esat noteicis savas konkrētās prasības, ir svarīgi apsvērt sienas lampas stilu, izmēru un apgaismojuma veidu.

Kādu gaismu izvēlēties? Silts vai vēss?3

Silta gaisma rada mājīgu un aicinošu atmosfēru. Tai ir tendence iegūt dzeltenīgu nokrāsu, līdzīgi kā sveču gaismai vai tradicionālajām kvēlspuldzēm. Silto gaismu parasti izmanto dzīvojamās istabās, guļamistabās un ēdamistabās, kur ir vēlama relaksējoša un intīma atmosfēra.

No otras puses, vēsā gaisma izstaro spilgtāku un zilgani baltu toni. Tā atdarina dabisko dienas gaismu un bieži vien tiek saistīta ar enerģiskāku un koncentrētāku vidi. Vēsā gaisma parasti tiek izmantota birojos, virtuvēs, uz uzdevumiem orientētās telpās vai jebkur citur, kur nepieciešama laba redzamība un koncentrēšanās.

Pārlūkojiet arī citus mūsu apgaismes ķermeņus, tostarp griestu lampas un galda lampas.