Pannu komplekts INGENIO EMOTION L897S474, 3 gab. komplekts, sudraba, nerūsējošs tērauds, Tefal
Code: TEF2100125022Atgriešana 100 dienāsPaņemšana bez raizēm
Nosūtīām tajā pašā dienāPasūtiet līdz 12:00
50 000+ produktu atsauksmjuNo mūsu klientiem
Ekoloģisks iepakojums0% plastmasas
Related products
Product detailed description
Galvenās priekšrocības:
- Trīs pannu komplekts Tefal INGENIO EMOTION ar noņemamu rokturi nodrošina maksimālu elastību ēdiena gatavošanā, cepšanā un pasniegšanā.
- piemēroti lietošanai uz plīts, cepeškrāsnī, uzglabāšanai ledusskapī un kā eleganti servīzes trauki uz galda
- ideāls risinājums mazākām virtuvēm vai mājsaimniecībām ar ierobežotu telpu, jo pannas var salikt kaudzē
- titāna 2X iekšējā virsma nesatur PFOA, svinu un kadmiju, ir ļoti izturīga pret skrāpējumiem un nodrošina ilgu kalpošanas laiku pat biežas lietošanas gadījumā
- spīdīga nerūsējošā tērauda ārpuse nodrošina modernu izskatu un vieglu apkopi ikdienas ēdiena gatavošanai
- thermo-Signal™ tehnoloģija signalizē par ideālo temperatūru, lai sāktu gatavot, tādējādi nodrošinot ideālus rezultātus
- noņemams rokturis var izturēt līdz 10 kg un nodrošina drošu satvērienu un ērtu pārvietošanu starp plīts virsmu, cepeškrāsni un galdu.
- pannas ir pilnībā saderīgas ar visu veidu plītīm, tostarp indukcijas plītīm, un var izturēt līdz pat 250 °C temperatūru cepeškrāsnī
- pateicoties nelīpošajai virsmai, pannas ir viegli tīrīt ar rokām un trauku mazgājamajā mašīnā, neriskējot sabojāt virsmu
- praktiskā iepakojumā ir trīs dažāda izmēra pannas, kas ļauj vienlaicīgi gatavot dažāda veida ēdienus
- mūsdienīga nerūsējošā tērauda un melna interjera kombinācija iederas jebkurā stilīgā virtuvē
- minimālistisks dizains bez nevajadzīgiem izvirzījumiem veicina efektīvu uzglabāšanu un tīru virtuves izskatu
Komplektā:
- 1x panna 22 cm
- 1x 24 cm panna
- 1x panna 28 cm
- 1x noņemams rokturis
Papildu informācija:
- 5 gadu garantija, nav nerūsējošā tērauda tērauds
- 10 gadu garantija noņemamam rokturim
- noņemams rokturis nav piemērots mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā
Additional parameters
| Category: | Cepšanas pannas ar standarta pārklājumu |
|---|---|
| Weight: | 2.65 kg |
| EAN: | 3168430338531 |
| Produkta veids: | Pannu komplekts |
| Materiāls: | Nerūsējošs tērauds |
| Krāsa: | Sudraba |
| Kolekcija: | TEFAL Ingenio Emotion |
| Margin: | C |
| Izmērs: | 28 cm, 22 cm, 24 cm |
| Gab. komplektā: | 3 gab. |
| Iespējas: | Var lietot cepeškrāsnī, Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, Var lietot uz indukcijas plīts, Bez PFOA |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Ražotājs: | Tefal |
| Margin-category: | A |
| Maksimālā krāsns temperatūra °C: | 250 |
| Garantija (gadi): | 5 |
| Pretpiedeguma: | Pretpiedeguma pārklājums |
| Zīmola izcelsme: | Vācija |
| Svara kategorija: | Smags (2–3 kg) |
| Ražošanas valsts: | Ķīna |
| Virsmas apdare: | Titāna pārklājums |
| Siltuma vadītspēja: | Pakāpeniska uzkaršana (2 - 4 min) |
| Plīts virsmas tips: | Visi tipi |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!