Nažu komplekts MO-V, 3 daļas, Samura

Code: SMRSNMVZSS
Brand: SAMURA
183 €
Pieejams (1 pcs)

Visa virtuves nažu komplekta cena parasti ir daudz zemāka nekā pērkot katru nazi atsevišķi. Šis MO-V šefpavāra pamatkomplekts nav izņēmums. Iegādājoties šādu komplektu skaistā dāvanu kastē, ikviens pavārs iegūs minimālo nepieciešamo virtuves nažu skaitu. Šajā komplektā tradicionāli ir iekļauti aktuālākie un populārākie virtuves naži - augļu un dārzeņu nazis, universālais nazis un Eiropas pavāra nazis. Šie naži ir piemēroti darbam ar gandrīz visu veidu pārtikas produktiem.

Detailed information

Product detailed description

Samura naži ir izgatavoti no labākā Japānas un Zviedrijas tērauda, kas rūdīts līdz 58 - 61 HRC. Asmeņiem ir japāņu forma un maigs konusveida izliekums no galotnes, kas tiem nodrošina fantastisku griešanas veiktspēju. Samura naži tiek asināti 17 grādu leņķī. Tas ir vairāk nekā japāņu nažiem, bet mazāk nekā Eiropas nažiem. Rokturiem tiek izmantoti labākie mūsdienu materiāli: Micarta, G10, stabilizēta koksne, plastmasa ar smalku apdari, Kraton un kompozīti.

Šajā komplektā tradicionāli ir iekļauti aktuālākie un populārākie virtuves naži - augļu un dārzeņu nazis, universālais nazis un Eiropas pavāra nazis. Šie naži ir piemēroti darbam ar gandrīz visu veidu pārtikas produktiem. Nomizojiet dārzeņus, noņemiet virsmas defektus un miziņas. Izmantojiet universālo nazi, lai sagrieztu sastāvdaļas salātiem, sagatavotu sviestmaizi vai sasmalcinātu sastāvdaļas zupai. Ar Eiropas pavāra nazi varat sagriezt zivju galvas vai sagriezt gaļu šķēlēs, sasmalcināt kāpostus, sagriezt dārzeņus salātiem vai sagriezt kūku. Mo-V sērija ir izgatavota no AUS-8 tērauda. Ikviens, kam pieder šis nazis, kļūst par lepnu īpašnieku. Lieliska asināšana padara gatavošanu patīkamu.Šis gudrais komplekts no praktiskas dāvanas uzreiz pārvēršas par iespaidīgu pārsteigumu. Iepakots skaistā korpusā.

Galvenās Samura nažu priekšrocības:

  • izgatavoti no labākā Japānas un Zviedrijas tērauda, rūdīti līdz 58 - 61 HRC
  • fantastiska griešanas veiktspēja, pateicoties japāņu asmeņa formai un smalkam konusam no galotnes
  • asināšanas leņķis 17 grādi (t. i., vairāk nekā japāņu nažiem, bet mazāk nekā Eiropas nažiem)
  • rokturi izgatavoti no labākajiem mūsdienu materiāliem: mikarta, G10, stabilizēta koka, plastmasas ar smalku apdari, Kraton un kompozītmateriāliem

Specifikācijas:

  • Kopējais garums: 21,7 cm (dārzeņu nazis) / 25,1 cm (universālais nazis) / 34,5 cm (pavāra nazis)
  • Asmens garums: 9 cm (dārzeņu nazis) / 13 cm (universālais nazis) / 20 cm (pavāra nazis)
  • Svars: 85 g (dārzeņu nazis) / 88 g (universālais nazis) / 221 g (pavāra nazis)
  • Asmeņa materiāls: nerūsējošais tērauds
  • Roktura materiāls: G-10
  • Ieteicams mazgāt rokas

Additional parameters

Category: Nažu komplektii
Warranty: 2 years
Weight: 1 kg
Produkta veids: Nažu komplekts
Materiāls: Nerūsējošs tērauds
Krāsa: Melna
Margin: E
Gab. komplektā: 3 gab.
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: