Mizošanas nazis HADO LT2101 9 cm, melns, nerūsējošais tērauds, Lamart
Code: LAMLT2101Atgriešana 100 dienāsPaņemšana bez raizēm
Nosūtīām tajā pašā dienāPasūtiet līdz 12:00
50 000+ produktu atsauksmjuNo mūsu klientiem
Ekoloģisks iepakojums0% plastmasas
Product detailed description
Galvenās priekšrocības:
- kvalitatīvs mizošanas nazis
- ļoti ass asmens
- ergonomisks koka rokturis
- daļa no HADO nažu klāsta
Papildu informācija:
- asmeņa garums: 9 cm
- kopējais garums: 20 cm
- nav piemērots trauku mazgājamā mašīnā
Additional parameters
| Category: | Mizošanas naži |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| Produkta veids: | Universāls nazis |
| Materiāls: | Nerūsējošs tērauds |
| Asmens garums: | 9 cm |
| Krāsa: | Melna |
| Margin: | D |
| Izmērs: | 20 cm |
| Gab. komplektā: | 1 gab. |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Ražotājs: | Lamart |
| The item has been sold out… | |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!