Panna MINERAL B ELEMENT PRO 20 cm, tērauds, de Buyer

Code: DB568020
Sale KULINA WEEKEND
Brand: de Buyer
78,82 € –34 %
Panna MINERAL B ELEMENT PRO 20 cm, tērauds, de Buyer
78,82 € –34 % 51,30 €
Pieejams (18 pcs)

Mineral B Element PRO tērauda pannai ir vienkāršs dizains un kniedēts tērauda rokturis ar caurumu pakāršanai. Franču uzņēmums de Buyer, kas ražo pannas, ir atzīts visā pasaulē, jo īpaši profesionālajā sfērā, kur tērauda pannas ir ļoti populāras to neaizstājamo īpašību dēļ, cepot gaļu vai dārzeņus.

Detailed information

Product detailed description

Mineral B Element PRO tērauda pannai ir vienkāršs dizains un kniedēts tērauda rokturis ar caurumu pakāršanai. Franču uzņēmums de Buyer, kas ražo pannas, ir atzīts visā pasaulē, jo īpaši profesionālajā sfērā, kur tērauda pannas ir ļoti populāras to neaizstājamo īpašību dēļ, cepot gaļu vai dārzeņus.

Mineral B Element pannu klāsts ir uzlabots lietošanai mājās ar bišu vaska pārklājumu. Tas pasargā tās no oksidēšanās un uzlabo pannu dabiskās nepielipšanas īpašības, kas ar katru lietošanas reizi uzlabojas. Pannas ir paredzētas visiem gatavošanas avotiem, tostarp indukcijai. Mineral B Element tērauda pannas ir 100% dabiskas, ekoloģiskas un pārstrādājamas. Minerālu B Element PRO pannas var izmantot, lai pabeigtu ēdiena gatavošanu cepeškrāsnī bez laika ierobežojuma.

Īsumā par Mineral B Element PRO pannām:

 • Pannas ir ideāli piemērotas gaļas vai dārzeņu cepšanai un grilēšanai. Kraukšķīgām pankūkām un ideālām omletēm.
 • Tērauds ir 100% dabīgs materiāls ar bišu vaska pārklājumu.
 • Mineral B Element pannām nav mākslīgas nepielipīgas virsmas, tās nesatur PFOA vai PTFE.
 • Nav pievienotu ķimikāliju - videi draudzīga ražošana.
 • Videi draudzīgs un pārstrādājams.
 • Dzelzs molekulas no pannas labvēlīgi ietekmē veselību.
 • Pannas var izmantot ļoti augstā temperatūrā, kurā pagatavotais ēdiens ātri savelkas un nezaudē vitamīnus un uzturvielas.
 • Jo biežāk panna tiek izmantota, jo labākas ir tās nepielipšanas īpašības.
 • Lieliska siltumvadītspēja.
 • Izturīga konstrukcija, ļoti ilgs kalpošanas laiks.

Mailāra reakcija:

Kad panna tiek uzkarsēta līdz temperatūrai, kas pārsniedz 140 °C, gatavais ēdiens ātri kļūst karamelizēts, jo karamelizējas dabīgās sulas. Veidojas garoza, kas novērš ēdiena izžūšanu iekšpusē. Rezultātā ēdiens kļūst brūns un kraukšķīgs, bet vidus mīksts un mitrs. Lieliski piemērots gaļas cepšanai, kraukšķīgu pankūku vai garšīgu omlešu pagatavošanai.

Kā kopt pannas MINERAL B:

 1. Tērauda pannas de Buyer ir pannas uz mūžu, un tām ir arī mūža garantija. Tomēr tas neattiecas uz prasījumiem, kas radušies nepareizas lietošanas dēļ. Pirms pirmās lietošanas reizes uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju.
 2. Tērauds ir dabisks materiāls, un pannas ir roku darbs. Tāpēc tiem var būt nelielas dabiskas estētiskas nepilnības.
 3. Pirms pannas pirmās lietošanas reizes izņemiet to no oriģinālā iepakojuma un nomazgājiet to ar sūkli zem karsta tekoša ūdens. Noņemiet vasku no pannas ārpuses, lai nesabojātu plīts virsmu, pēc tam pannu nosusiniet.
 4. Izdedziniet pannu, procedūru varat aplūkot videoklipā pa labi. Ieslēdziet plīti uz maksimālās jaudas un novietojiet uz tās pannu. Ielej pannā apmēram 1-2 mm eļļas un ļauj tai uzkarst, līdz eļļa sāk dūmot = dedzināšana ir pabeigta (dedzināšanas laikā pannu pagrieziet, lai eļļa nonāktu uz iekšējām malām, panna vietām uz dibena sāks tumšņot).
 5. Ļaujiet pannai atdzist un noslaukiet atlikušo eļļu ar salveti vai drānu, nemazgājiet, lai saglabātu aizsargplēvi un novērstu rūsu, un panna ir gatava lietošanai.
 6. Pēc lietošanas pannu vienkārši noslaukiet ar papīra dvieli, jo ietaukotā virsma aizsargā pannu. Uzglabāt sausā vietā.
 7. Mazgāšanas līdzekļus lietojiet tikai izņēmuma kārtā un NEVER pannu ievietojiet trauku mazgājamajā mašīnā vai ļaujiet tai iemērkt!!!!
  Pannas pakāpeniska tumšāka krāsa ir dabiska, nodrošinot labāku nepielipīgo virsmu. Rūsu, kas var būt izveidojusies, var noņemt ar sūkļa raupjo pusi un pēc tam ieeļļot, tas nav iemesls, lai sūdzētos par pannu.

Tērauda panna un indukcija:

Tērauds (dzelzs) ir ļoti reaktīvs siltuma vadītājs, tāpēc tā indukcijas sildīšanas jauda ir izcila. Tāpēc ievērojiet turpmāk norādītās instrukcijas par indukcijas plīti:

 • neizmantojiet maksimālo jaudu. Pat ar mazāku jaudu indukcijas režīmā ir pietiekami, lai iegūtu lielisku apdegumu.
 • neizmantojiet pastiprinātāja funkciju (ātra sildīšanas uzsākšana)
 • neuzkarsējiet pannu, ja tā ir tukša

Additional parameters

Category: Universālās cepšanas pannas
Warranty: 2 years
Weight: 1.1 kg
Produkta veids: Universāla panna
Materiāls: Tērauds
Kolekcija: de Buyer Mineral B Element
Margin: A
Izmērs: 20 cm
Produkta informācija: Piemērots indukcijas plītīm
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

How to season a carbon steel pan?

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: