MIJ Sky Blue

11 items total

Made In Japan Sky Blue - maltīte ar dabas paleti

Ļaujieties mūsu keramikas kolekcijas Made In Japan Sky Blue valdzinošajam skaistumam, kas apliecina Takai krāsns meistarību un dabas iedvesmu, kas gūta no Gifu prefektūras kalniem. Šo kolekciju raksturo tās organiskās formas, kas atgādina majestātiskās ainavas, un raksturīgā glazūra, kas to atšķir.

Sky Blue sērijas pamatā ir unikāla glazūra, kas tiek apdedzināta zemā temperatūrā, radot hipnotizējošu plaisāšanas efektu uz dziļa un spilgti zila fona. Līdzīgi kā Turquoise kolekcijā, Sky Blue keramikas izstrādājumiem ir raksturīgi tirkīza un zili toņi, ko akcentē tumšas malas un balta ārējā apdare. Šo trauku neregulārā forma piešķir tiem unikalitāti un raksturu.

Ar kolekciju MIJ Sky Blue mājās ienestu daļiņu no uzlecošās saules. Iepazīstiet šo izcilo kolekciju jau šodien un atklājiet keramiku, kas ne tikai cildina dabas skaistumu, bet arī piešķir jūsu galdam māksliniecisku noskaņu. Ļaujiet, lai jūsu maltītes baudīšana kļūtu par ceļojumu pa gleznainajām Japānas ainavām - viens ēdiens pēc otra.