Manikīrs Zwilling

20 items total
Manikīra komplekts TWINOX YAK, 5 daļas, Zwilling
165 € –13 %
143,30 €
ZW98681004
Manikīra komplekts TWINOX YAK, 5 daļas, Zwilling
165 € –8 %
151,30 €
ZW98680004

Zwilling premium manikīrs sievietēm, vīriešiem un bērniem
✓ Dažādi lieli nerūsējošā tērauda manikīra instrumentu komplekti
✓ Stilīgi futrāļi, dāvanu iepakojumi
✓ Vācu zīmols Zwilling - tradīcijas apvienojumā ar inovācijām

Labākais zīmols Zwilling ražo plašu dāmu, vīriešu un bērnu manikīra instrumentu klāstu, kas ir ievietoti stilīgos futrāļos. Manikīra instrumenti ir izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, un komplektos atradīsiet dažādus daudzumus un veidus.

ZWILLING J. A. HENCKELS ir nozīmīgs vācu zīmols, kas ir viens no vecākajiem pasaulē. Kopš 1731. gada tas ražo augstākās kvalitātes izstrādājumus no vislabākajiem materiāliem. Tas īpaši specializējas nažu ražošanā, izmantojot daudzus inovatīvus un modernus procesus, piemēram, FRIODUR® metodi, kas paredz tērauda rūdīšanu sasaldējot. Tomēr zīmola produktu klāstā ir arī daudzi citi augstas kvalitātes izstrādājumi, piemēram, galda piederumi, nerūsējošā tērauda trauki, pannas, virtuves piederumi un nažu piederumi.

Atklājiet Zwilling manikīra pasauli, kurā apvienota precizitāte un kvalitāte. Mūsu kolekcija piedāvā augstas kvalitātes manikīra rīkus, kas paredzēti, lai jūsu nagi izskatītos vislabāk.

Zwilling manikīra izstrādājumi tiek ražoti ar rūpīgu uzmanību detaļām, nodrošinot, ka tie atbilst gan profesionāļu, gan privātpersonu prasībām. No nagu grieznītēm līdz kutikulu knaiblītēm - mūsu instrumenti ir daudzpusīgi un uzticami.

Izvēlieties no dažādiem materiāliem un dizainparaugiem, lai tie atbilstu jūsu personīgajam stilam un kopšanas vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku klasiskam nerūsējošajam tēraudam vai mūsdienīgiem ergonomiskiem rokturiem, mūsu piedāvājumā ir ideāli instrumenti jūsu manikīram.

Izbaudiet Zwilling manikīra instrumentu lietošanas ērtumu un vieglumu. Mūsu izstrādājumi ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu precīzus rezultātus, vienlaikus nodrošinot jūsu komfortu un drošību.

Ieguldiet savā nagu kopšanas rutīnā labāko. Zwilling manikīra instrumentiem uzticas gan profesionāļi, gan skaistumkopšanas entuziasti, pateicoties to izcilajai kvalitātei un veiktspējai.

Uzlabojiet savu nagu kopšanas rutīnu un izpētiet mūsu kolekciju ar Zwilling manikīra produktiem jau šodien. Atklājiet ideālos instrumentus, kas palīdzēs jums iegūt salona cienīgus nagus jūsu mājas ērtībās.