Mērces kauss Profesionāls Plus O 6,5 cm WMF

Code: WM1871036030
Sale
Brand: WMF
26,90 € –20 %
Mērces kauss Profesionāls Plus O 6,5 cm WMF
26,90 € –20 % 21,52 €
Pieejams (>5 pcs)

Mērces liekšķere Profi Plus ? 6,5 cm tiek izmantota mērcēm vai mērcēm. Liekšķere roktura galā ir ideāli piemērota mērču vai mērču mērcēšanai un pasniegšanai. Mērces liekšķere ir paredzēta pasniegšanai uz galda, un ar to var viegli izlietot pat nelielus mērču daudzumus un sadalīt tos uz šķīvjiem.

Detailed information

Atgriešana 60 dienu laikā ar bezmaksas nosūtīšanu
Bezmaksas piegāde no

Product detailed description

Mērces liekšķere Profi Plus ⌀ 6,5 cm tiek izmantota mērcēm vai mērcēm. Liekšķere roktura galā ir ideāli piemērota mērču vai mērču mērcēšanai un pasniegšanai. Mērces liekšķere ir paredzēta pasniegšanai uz galda, un ar to var viegli izlietot pat nelielus mērču daudzumus un sadalīt tos uz šķīvjiem.

"Profi Plus" sērijā ir vairāk nekā 100 dažādu virtuves palīgierīču, kas atbilst visaugstākajām profesionālo virtuvju prasībām. Augstas kvalitātes Cromargan® (nerūsējošais tērauds 18/10) izturīgais dizains ir pilnīgi stabils un izturīgs, ūdensizturīgs un garantēti piemērots mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā - vienkārši neiznīcināms. Izsmalcinātais un pārlaicīgais dizains ir piemērots ikvienai modernai virtuvei.

Additional parameters

Category: Virtuves kausi
Weight: 0.16 kg
Produkta veids: Virtuves piederumi
Kolekcija: WMF Profi Plus
K překladu: CZ AUTO
Margin: E

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: