4 items total

Lieldienas ir tepat ap stūri. Kā šogad tās pavadīsiet? Noteikti ar saviem mīļajiem pie galda. Un kāda būs jūsu mājas smarža? Kulina jūs atradīsiet visu nepieciešamo, lai radītu brīvdienu atmosfēru un aromātu - ne tikai Lieldienu brokastu laikā!

 

kafijas prese
kafijas prese
Kafijas prese Kult WMF

Kafijas aromāts

Aromātiska tase svaigi maltas kafijas, kas pagatavota kafijas presē, izvilks no gultas arī lielākās miega mices. Un pēc tās - laiks kaut kam saldam!

 

gatavošanas nodarbības
forma jēram
Nordic Ware Lieldienu jēra kūkas forma

Lieldienu jērs

Pateicoties šai cepamajai pannai, jūs varēsiet izcept tradicionālo jēra formas kūku. Dubultojot porciju, jūs varat to piepildīt ar krēmu vai vaniļas krēmu un ievārījumu. Un 3D jēriņš ir gatavs - kā dzīvs!

augļu bļoda
forma jēram
Nordic Ware Lieldienu zaķa panna

Bet varbūt vēlaties zaķi?

Neatkarīgi, vai to pārklāsiet to ar šokolādi, citrona glazūru vai vienkārši apkaisīsiet ar pūdercukuru, viens ir skaidrs - tālu tas neaizskries:)

steika naži
forma jēram
Heritage Bundt® Nordic Ware

Tradicionālā kūka

Jums patīk klasiskas kūkas? Ar skaistajām Nordic Ware cepešpannām neviena kūka nebūs garlaicīga.

 

gulēšanas maska
forma jēram
Burgundy Emile Henry maizes panna

Mājās cepta maize

Ja vismaz vienreiz pagaršosiet mājās ceptu maizi, tad vairs neskatīsieties uz lielveikala maizi. Un to uzcept ir pavisam vienkārši!

veļas grozi
forma jēram
Elektriskais olu vārītājs KITCHENminis® WMF

Lieliski pagatavotas olas

Lai ko jūs darītu, jums neizdodas tās izvārīt pareizi. Elektriskais olu vārītājs palīdzēs izvārīt tieši tādas olas, kā vēlaties, un to pagatavošana būs tīrā bauda - gan Lieldienās, gan ikdienā.

 

dvieļi un vannas paklājiņi
forma jēram
Olu statīvs Legio Nova Eva Solo

Galdam ir nozīme!

Nav svarīgi, vai galdu esat uzklājis minimālistiskā vai klasiskā stilā ar tradicionālajām linu salvetēm. Svarīgākais ir būt pie tā kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem.