Koka un ogļu grilu piederumi

37 items total
Rāmis Big Green Egg grilam L, Big Green Egg
656 €
BGE120212
Rotējošais iesms ROTISSERIE, Remundi
Sticker
521 €
RMDI801135
Pagarinājuma rāmis Big Green Egg NEST SYSTEM, Big Green Egg BGE120236
Mobilais grila statīvs NEST L, Big Green Egg
292 €
BG301000
Šķīvis CONVEGGTOR grilam Big Green Egg XL, Big Green Egg BG401052
Pelnu grozs L, Big Green Egg
164 €
BGE122674
Šķīvis CONVEGGTOR Big Green Egg L grilam, Big Green Egg BG401021
Wok pannas gredzens L, Remundi
Sticker
115 €
RMDI801023
Grila wok pannas gredzens M, Remundi
Sticker
97 €
RMDI801022
Mazs grila galdiņš 480, bambuss, Outdoorchef
Sticker
81 €
ODCH1829126
Karstumizturīgs paklājs EGGMAT, Big Green Egg
71,99 €
BGE117502
Mazs galdiņš CONE grilam, bambuss, Höfats
Sticker
79 €
HO010201
Ritenīši CASTER KIT, 2 gab., Big Green Egg
59,99 €
BGE120410
Statīvs Big Green Egg grilam NEST, Big Green Egg
57,99 €
BG113214
Up
More products

Koka vai kokogļu grilu piederumi

Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties kokogļu grils?

Izmantojot kokogļu grils (tā vietā, lai elektriskais grils piemēram, izmantojot grilu, kas darbojas kā elektriskais grils) piedāvā unikālu gatavošanas pieredzi un piešķir ēdienam īpašu garšu. Šeit ir daži aspekti, kas padara kokogļu grilus īpašus:

  • Aromāts: Kokogļu grili ēdieniem piešķir izteiktu dūmu garšu. Degoša kokogles rada dūmus, kas piešķir ēdienam bagātīgu un autentisku garšu, ko ir grūti atdarināt ar citām gatavošanas metodēm.

  • Daudzpusība: Kokogļu grili nodrošina gan tiešo grilēšanu (ēdiena gatavošana tieši virs oglēm), gan netiešo grilēšanu (ēdiena gatavošana ārpus oglēm ar aizvērtu vāku), tādējādi nodrošinot daudzpusību dažādu ēdienu gatavošanā.

  • Liels karstums: Kokogļu grili var sasniegt augstāku temperatūru nekā daži gāzes grili. Šis augstais karstums ir ideāli piemērots gaļas apdedzināšanai un vēlamās apgrauzdētās garozas iegūšanai no ārpuses, vienlaikus saglabājot gaļas iekšpusi sulīgu un mīkstu.

  • Kontrole: Ar nelielu praksi var iemācīties kontrolēt kokogļu grils karstumu, regulējot kokogļu daudzumu un gaisa plūsmu caur ventilācijas atverēm. Tas ļauj precīzi pielāgot gatavošanas procesu dažādiem ēdienu veidiem.

  • Autentiska pieredze: Daudziem cilvēkiem patīk aizdedzināt kokogles, gaidīt, kamēr tās pārpelna, un rūpēties par grilu. Salīdzinot ar gāzes griliem, tas nodrošina praktiskāku un aizraujošāku gatavošanas pieredzi.

  • Tradicionālā apelācija: Tā kā grilēšana uz oglēm ir bijusi populāra gatavošanas metode jau vairākas paaudzes, tā ir saistīta ar tradīcijām un nostalģiju. Tā var radīt klasisku un aicinošu atmosfēru āra pasākumos.

  • Pārnēsājamība: Kokogļu grili ir pieejami dažāda izmēra, tostarp portatīvie modeļi. Tāpēc tās ir piemērotas piknikiem, kempingiem, kempinga braucieniem un citām āra aktivitātēm.

  • Pieejamība: Kokogļu grili bieži vien ir pieejamāki nekā daži augstas klases gāzes grili vai cita veida āra virtuves iekārtas.

  • Kopienas un sociālais aspekts: Grilēšana uz oglēm var būt sociāla aktivitāte. Draugi un ģimene bieži pulcējas ap grilu, lai, gaidot ēdiena gatavošanu, sarunātos.

  • Eksperimentēšana: Kokogļu grili rosina eksperimentēt ar dažādiem kokogļu veidiem, šķeldām un kūpināšanas paņēmieniem, lai radītu unikālus un aromātiskus ēdienus.

Jāatzīmē, ka, salīdzinot ar gāzes griliem, ir nepieciešama papildu sagatavošanās un pacietība, lai izmantotu kokogļu grils . Ir nepieciešams aizdedzināt kokogles, pagaidīt, līdz tās sakarst un pārpelna, un manuāli regulēt temperatūru. Tomēr daudzi entuziasti uzskata, ka šis process sniedz gandarījumu, un izbauda rezultātus, ko var sasniegt, izmantojot šo tradicionālo āra gatavošanas metodi.

Kādi ir īpašie piederumi, kas paredzēti malkas/kokogļu griliem?

Īpaši piederumi, kas paredzēti grilēšanai vispār vai grilēšanai uz kokogļu griliem, uzlabo grilēšanas pieredzi un padara grilu vienkāršāku un drošāku.

Kulina mēs piedāvājam ne tikai kokogļu grilus no labākajiem ražotājiem, piemēram Outdoorchef vai Höfats bet arī īpašus aksesuārus, kurus varat izmantot, lai padarītu šo procesu vēl patīkamāku. Tie ietver grilēšanas režģus, grilēšanas plāksnes un iesmus, kas paredzēti mūsu piedāvātajiem griliem, kas ļauj pagatavot vairāk ēdienu veidu. Šeit atradīsiet arī grila sānu galdiņus, kas nodrošina vairāk vietas, lai grila gatavošanas laikā ēdienu varētu turēt pa rokai.

Pārlūkojiet arī mūsu piedāvātos universālos grilēšanas piederumus, tostarp grilēšanas rīkus, tīrīšanas aprīkojumu, grilēšanas traukus u. c.