Koka un ogļu grilu piederumi

10 items total
Rotējošais iesms ROTISSERIE, Remundi
489 €
RMDI801135
Wok pannas gredzens L, Remundi
115 €
RMDI801023
Grila wok pannas gredzens M, Remundi
97 €
RMDI801022
Mazs grila galdiņš 480, bambuss, Outdoorchef
81 €
ODCH1829126
Grila galdiņš 570, bambuss, Outdoorchef
83 € –16 %
69,20 €
ODCH1829127
Grilēšanas piederumi statīvs, izliekts, Remundi
39,50 €
RMDI800870

Koka vai kokogļu grilu piederumi

Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties kokogļu grils?

Izmantojot kokogļu grils (tā vietā, lai elektriskais grils piemēram, izmantojot grilu, kas darbojas kā elektriskais grils) piedāvā unikālu gatavošanas pieredzi un piešķir ēdienam īpašu garšu. Šeit ir daži aspekti, kas padara kokogļu grilus īpašus:

  • Aromāts: Kokogļu grili ēdieniem piešķir izteiktu dūmu garšu. Degoša kokogles rada dūmus, kas piešķir ēdienam bagātīgu un autentisku garšu, ko ir grūti atdarināt ar citām gatavošanas metodēm.

  • Daudzpusība: Kokogļu grili nodrošina gan tiešo grilēšanu (ēdiena gatavošana tieši virs oglēm), gan netiešo grilēšanu (ēdiena gatavošana ārpus oglēm ar aizvērtu vāku), tādējādi nodrošinot daudzpusību dažādu ēdienu gatavošanā.

  • Liels karstums: Kokogļu grili var sasniegt augstāku temperatūru nekā daži gāzes grili. Šis augstais karstums ir ideāli piemērots gaļas apdedzināšanai un vēlamās apgrauzdētās garozas iegūšanai no ārpuses, vienlaikus saglabājot gaļas iekšpusi sulīgu un mīkstu.

  • Kontrole: Ar nelielu praksi var iemācīties kontrolēt kokogļu grils karstumu, regulējot kokogļu daudzumu un gaisa plūsmu caur ventilācijas atverēm. Tas ļauj precīzi pielāgot gatavošanas procesu dažādiem ēdienu veidiem.

  • Autentiska pieredze: Daudziem cilvēkiem patīk aizdedzināt kokogles, gaidīt, kamēr tās pārpelna, un rūpēties par grilu. Salīdzinot ar gāzes griliem, tas nodrošina praktiskāku un aizraujošāku gatavošanas pieredzi.

  • Tradicionālā apelācija: Tā kā grilēšana uz oglēm ir bijusi populāra gatavošanas metode jau vairākas paaudzes, tā ir saistīta ar tradīcijām un nostalģiju. Tā var radīt klasisku un aicinošu atmosfēru āra pasākumos.

  • Pārnēsājamība: Kokogļu grili ir pieejami dažāda izmēra, tostarp portatīvie modeļi. Tāpēc tās ir piemērotas piknikiem, kempingiem, kempinga braucieniem un citām āra aktivitātēm.

  • Pieejamība: Kokogļu grili bieži vien ir pieejamāki nekā daži augstas klases gāzes grili vai cita veida āra virtuves iekārtas.

  • Kopienas un sociālais aspekts: Grilēšana uz oglēm var būt sociāla aktivitāte. Draugi un ģimene bieži pulcējas ap grilu, lai, gaidot ēdiena gatavošanu, sarunātos.

  • Eksperimentēšana: Kokogļu grili rosina eksperimentēt ar dažādiem kokogļu veidiem, šķeldām un kūpināšanas paņēmieniem, lai radītu unikālus un aromātiskus ēdienus.

Jāatzīmē, ka, salīdzinot ar gāzes griliem, ir nepieciešama papildu sagatavošanās un pacietība, lai izmantotu kokogļu grils . Ir nepieciešams aizdedzināt kokogles, pagaidīt, līdz tās sakarst un pārpelna, un manuāli regulēt temperatūru. Tomēr daudzi entuziasti uzskata, ka šis process sniedz gandarījumu, un izbauda rezultātus, ko var sasniegt, izmantojot šo tradicionālo āra gatavošanas metodi.

Kādi ir īpašie piederumi, kas paredzēti malkas/kokogļu griliem?

Īpaši piederumi, kas paredzēti grilēšanai vispār vai grilēšanai uz kokogļu griliem, uzlabo grilēšanas pieredzi un padara grilu vienkāršāku un drošāku.

Kulina mēs piedāvājam ne tikai kokogļu grilus no labākajiem ražotājiem, piemēram Outdoorchef vai Höfats bet arī īpašus aksesuārus, kurus varat izmantot, lai padarītu šo procesu vēl patīkamāku. Tie ietver grilēšanas režģus, grilēšanas plāksnes un iesmus, kas paredzēti mūsu piedāvātajiem griliem, kas ļauj pagatavot vairāk ēdienu veidu. Šeit atradīsiet arī grila sānu galdiņus, kas nodrošina vairāk vietas, lai grila gatavošanas laikā ēdienu varētu turēt pa rokai.

Pārlūkojiet arī mūsu piedāvātos universālos grilēšanas piederumus, tostarp grilēšanas rīkus, tīrīšanas aprīkojumu, grilēšanas traukus u. c.