Katls Zwilling

13 items total
Katls TWIN CLASSIC 16 cm, Zwilling
KULINA WEEKEND
123 € –27 %
89,10 €
ZW40913160

Zwilling premium podi
✓ Augstas kvalitātes nerūsējošais tērauds
✓ Sigma Classic daudzslāņu pamatne optimālai siltuma vadīšanai un akumulācijai
✓ Vācu zīmols Zwilling - tradīcijas apvienojumā ar inovācijām

Premium klases zīmols Zwilling ražo augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda katlus. Katliem ir Sigma Classic sviestveida dibens, kas efektīvi vada un saglabā siltumu. Tie ir aprīkoti ar praktiskiem, perfekti noslēdzošiem stikla vai nerūsējošā tērauda vākiem un ergonomiskiem rokturiem.

ZWILLING J. A. Henckels ir nozīmīgs vācu zīmols, kas ir viens no vecākajiem pasaulē. Kopš 1731. gada tas ražo augstākās kvalitātes produktus no vislabākajiem materiāliem. Tas īpaši specializējas nažu ražošanā, izmantojot daudzus inovatīvus un modernus procesus, piemēram, tērauda rūdīšanas metodi FRIODUR®. Tomēr zīmola klāstā ir arī daudzi citi augstas kvalitātes izstrādājumi, piemēram, galda piederumi, nerūsējošā tērauda trauki, pannas, virtuves piederumi un nažu piederumi.

Laipni lūgti mūsu Zwilling podiņu klāstā, kur kulinārijas izcilība ir apvienota ar pārlaicīgu dizainu. Iepazīstieties ar plašu augstākās kvalitātes katlu klāstu, kas apmierinās visas jūsu gatavošanas vajadzības.

Zwilling virtuves katli ir kvalitātes un izturības iemiesojums, un tie ir izgatavoti ar precizitāti un uzmanību detaļām. Neatkarīgi no tā, vai gatavojat zupas, cepat dārzeņus vai gatavojat sātīgu sautējumu, mūsu katli ir piemēroti šim uzdevumam.

Izvēlieties no dažādiem izmēriem un materiāliem, kas atbilst jūsu ēdiena gatavošanas vēlmēm. No nerūsējošā tērauda līdz nelīpošai virsmai - mūsu katli ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu izcilu siltuma sadalījumu un saglabāšanu un nodrošinātu vienmērīgu, garšīgu rezultātu.

Ergonomiski rokturi nodrošina ērtu satvērienu un atvieglo katlu pārvietošanu no plīts uz galda. Turklāt to gludais dizains ļauj tos izmantot arī kā servēšanas piederumus, lai bez problēmām varētu ieturēt maltīti.

Zwilling apņemšanās ieviest inovācijas atspoguļojas mūsu katlos, kas ir saderīgi ar visu veidu plītīm, tostarp indukcijas plītīm. Tie ir daudzpusīgi un uzticami, un tie ir būtisks papildinājums jebkurai virtuvei.

Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls pavārs vai gatavojat mājās, Zwilling katli uzlabos jūsu kulinārijas darbus. Izpētiet mūsu klāstu jau šodien un atklājiet ideālos katlus saviem gatavošanas piedzīvojumiem.