Dārza dekoratīvās lampas

5 items total

Āra dekoratīvais apgaismojums - mirdzoši dārzi un žilbinoši pagalmi2

Kas ir āra dekoratīvā gaisma?

Āra dekoratīvā gaisma ir stacionāra ārējā mākslīgā gaisma, ko izmanto, lai izgaismotu ārtelpas bez jumta, piemēram, kokus, dārzus, lieveņus vai piebraucamos ceļus.

Šos lukturus izmanto arī, lai saglabātu vai uzlabotu to cilvēku vizuālo sniegumu, kuri veic aktivitātes brīvā dabā, kā arī, lai izdaiļotu apkārtni. Tīmekļa vietnē Kulina ir pieejami autentiski dekoratīvā apgaismojuma zīmoli ar pārliecību, piemēram Blomus un Seletti.

Kādos gadījumos var izmantot āra dekoratīvo apgaismojumu?

Āra dekoratīvie gaismekļi piešķir skaistumu un enerģiju jebkurai āra telpai, neatkarīgi no tā, vai tā paredzēta īpašiem gadījumiem vai regulārai izklaidei. Piemēram, tādos svētkos kā Ziemassvētki, Kvanzaa, Hanuka, Diwali un Jaungada vakars, kā arī ballītēs, festivālos un kāzās tos var izmantot, lai radītu priecīgu un viesmīlīgu gaisotni.

Šīs gaismas padara āra teritorijas vēl burvīgākas, piešķirot tām burvību un estētiku. Tie padara pagalmus un dārzus estētiskākus un pievilcīgākus ikdienas lietošanai.

Lai radītu siltu un aicinošu atmosfēru, āra dekoratīvo apgaismojumu var aptīt ap kokiem, novietot uz lapenēm vai izvietot gar celiņiem.

Kā uzstādīt āra dekoratīvo apgaismojumu?

Pēc vēlamā apgaismojuma izvēles varat viegli uzstādīt dekoratīvo āra apgaismojumu, izmantojot tālāk sniegtos padomus:

  • Nosakiet virtenēm paredzēto gaismu stiprinājuma vietas, piemēram, pie kokiem, stabiem vai ēkām, kur tās var piestiprināt. Gaismas jāpiestiprina, izmantojot āķus vai klipus.
  • Var izmantot āķus vai ķēdes, lai piestiprinātu laternas vai citus piekaramos lukturus pie lapenēm, terases pārsegiem vai citām piemērotām konstrukcijām.
  • Pārliecinieties, ka apgaismojums ir pareizi izvietots un izvietots, lai iegūtu vēlamo izskatu.

Kā aizsargāt āra apgaismojumu?

Viens no fantastiskajiem dārza apgaismojuma aizsardzības veidiem ir izmantot laika apstākļu aizsarglīdzekļus. Jūsu lukturus no mitruma un nelabvēlīgiem laikapstākļiem pasargā laikapstākļu aizsargi. Jūsu āra gaismekļus var aizsargāt arī ar kastēm, ko sauc par gaismas vairogiem, kurus var izmantot arī, lai pārorientētu gaismu, kas nāk no noteikta leņķa. Gaismas aizsargi var palīdzēt ne tikai aizsargāt dārgus āra ķermeņus, bet arī mazināt pārāk spilgtu gaismu vienā zonā.

Jūs varat iegādāties citus gaismas ķermeņus, kas pieejami vietnē Kulina, piemēram, āra laternas, āra galda lampas un daudz ko citu. Pārbaudiet to šeit.