Bāra piederumi Alessi

22 items total
Korķu viļķis ALESSANDRO M, sarkans un balts, Alessi ALAAM23R
Korķu viļķis ar svirām ANNA G, dzeltens, Alessi ALAM01DY
Korķu viļķis ar svirām ANNA G, rozā, Alessi ALAM01P
Korķu viļķis ar svirām ANNA G., melns, Alessi
55 €
ALAAM01B
Korķu viļķis ar svirām ANNA G., tumši zils, Alessi ALAM01DAZ
Bāra mērkarote QUADRI COMBO, Alessi
39 €
ALGIA28
Bārmeņa sietiņš THE TENDING BOX, Alessi
29 €
ALGIA27
Blašķe SHOT 150 ml, Alessi
49 €
ALPG03
T-veida korķu viļķis PARROT, daudzkrāsains, Alessi ALAAM321
T-veida korķu viļķis PARROT, melns, Alessi
49 €
ALAAM32B
T-veida korķu viļķis PARROT, zils, Alessi
49 €
ALAAM32AZ
Dāvanu komplekts ANNA, 4 daļas, Alessi
New
129 €
ALGAM01SET
Dāvanu komplekts PARROT, 3 daļas, Alessi
New
109 €
ALGAM32SET

Atklājiet Alessi bāra aksesuāru eleganci un stilu. Uzlabojiet savu mājas bāru vai profesionālo vidi ar mūsu ekskluzīvo, rūpīgi izgatavoto aksesuāru kolekciju, kas uzlabos jūsu dzērienu pieredzi.

Vai jūs esat mišļu mākslas entuziasts vai profesionāls bārmens, Alessi piedāvā plašu bāra aksesuāru klāstu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Sākot no elegantiem kokteiļu šejām un stilīgiem vīna atvērējiem līdz modernām ledus spainiem un apburošiem pudeļu korķiem - mūsu kolekcija apvieno funkcionalitāti ar mūsdienīgu dizainu.

Katrs Alessi bāra aksesuārs ir izgatavots ar lielāko uzmanību pret detaļām un no augstas kvalitātes materiāliem, nodrošinot izturību un ilgmūžību. Mūsu aksesuāri nav tikai praktiski rīki, tie ir arī izsmalcinātas mākslas darbi, kas piešķir eleganci jebkurai bāra videi.

Uzlabojiet kokteiļu mākslu ar Alessi bāra aksesuāriem. Sakratiet savus iecienītos dzērienus ar mūsu precīzi izstrādātajām kokteiļu šejām, kurām ir ergonomisks dizains un noplūdes drošas blīvējuma gumijas. Atveriet vīna pudeles viegli ar mūsu elegantiem un efektīviem vīna atvērējiem. Uzturiet savus dzērienus ideāli atdzesētus ar mūsu skaisti izgatavotajiem ledus spainiem.

Izcili izcelieties ar Alessi pudeļu korķiem, kas piedāvā unikālus un radošus dizainus, saglabājot jūsu iecienīto dzērienu garšu un kvalitāti. Mūsu bāra aksesuāri ir arī lieliski dāvanas kokteiļu mīļotājiem vai mājas saimniekiem.

Izpētiet mūsu daudzveidīgo Alessi bāra aksesuāru kolekciju un pārvērtiet savu bāru par stilīgu un izsmalcinātu vietu. Uzlabojiet savu dzērienu pieredzi un parādiet savu aizrautību pret amatniecību un dizainu ar Alessi. Iegādājieties tagad un paceliet glāzi par nevainojamu garšu un neaizmirstamām brīžiem!