Nepiedegoša panna DIAMOND LITE 26 x 26 cm, titāns, WOLL
Code: WL626DPSRelated products
Product detailed description
Svarīgi! Gatavošana ar WOLL traukiem ir kā māksla, kas jums ar pareizu pieeju atmaksāsies ar labākajiem darbiem. Tāpēc izlasiet WOLL instrukcijas to pareizai lietošanai, kas atrodas šī apraksta beigās. ↓↓↓
Vācu zīmola WOLL augstākās klases Diamond Lite nepiedegošās titāna pannas, pateicoties īpašajam nepiedegošajam pārklājumam, ir ideāli piemērotas veselīgai un enerģiju taupošai cepšanai bez taukvielām vai ar to minimālu daudzumu. Dimanta divkārši rūdītā virsma izceļas ar ļoti labām nelīpošanas īpašībām un ir arī ļoti izturīga pret skrāpējumiem. Pannas ir viegli tīrāmas, un tās var viegli mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā vai izmantot, piemēram, metāla virtuves piederumus.
Papildus īpaši izturīgajai nelīpošajai virsmai jūs novērtēsiet arī ļoti ātru siltuma pārnesi pa visu pannas virsmu, ko nodrošina īpašs 6 slāņu materiāls un kvalitatīvi apstrādāts dibens. Vēl viena priekšrocība ir iespēja cept cepeškrāsnī līdz 250 °C temperatūrā. Pannas var izmantot uz visiem karstuma veidiem, izņemot indukcijas.
Diamond Lite pannas ir aprīkotas ar ergonomiskiem rokturiem, kas izgatavoti no izturīga sintētiska materiāla. Viņu atbalsta loma ir ielikta pannas liešanā. Tās veido vienotu veselumu, kas nodrošina drošu montāžu. Rokturu galā ir caurums, ar kuru tos var novietot virs darba virsmas.
WOLL profesionāli lietie produkti ir kvalitātes sinonīms. Tā lepojas ar ilgi noturīgu nelīpošu virsmu, gaumīgu dizainu un iespējami labākajiem gatavošanas rezultātiem.
Diamond Lite sērija
- Premium klases titāna trauki veselīgai gatavošanai bez taukiem, patentēta ražošana
- Ar rokām liets, no viena gabala, kas nodrošina augstāku mehānisko un karstumizturību
- Apvieno meistarību ar inovatīvām tehnoloģijām
- Izturīgs, izmēru ziņā stabils, piemērots profesionāliem pavāriem, pateicoties tā kvalitātei
- Fiksēti ergonomiski rokturi, kas izgatavoti no karstumizturīgas sintētiskās šķiedras
- Var cept cepeškrāsnī līdz 250 °C temperatūrā
- Īpaši izturīga nelīpoša virsma veselīgai gatavošanai bez taukiem
- Divreiz rūdīts, izturīgs pret skrāpējumiem, izgatavots bez PFOA
- Pateicoties augstajai virsmas pretestībai, var izmantot arī metālu virtuves piederumi
- Piemērots maigu ēdienu pagatavošanai un cepšanai augstā temperatūrā
- Ļoti ātra siltuma pārnese pa visu virsmu
- Ietaupa līdz 1/3 enerģijas salīdzinājumā ar tradicionālajām nerūsējošā tērauda pannām
- Aptuveni 8 mm biezs dibens, piemērots visiem karstuma veidiem, izņemot indukciju
- Pastiprinātas malas lielākai triecienizturībai
- Paredzēta vieglai ielejamībai bez pilēšanas
- Traukus ir ļoti viegli tīrīt, tos var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā
Izmantotās tehnoloģijas un materiāli
WOLL profesionāli lietie izstrādājumi ir "Ražots Vācijā" produkti, kas izgatavoti ar visaugstāko apstrādes kvalitāti. Tas tiek nepārtraukti uzraudzīts arī ražošanas procesa laikā. Sabiedrības WOLL izmantotās tehnoloģijas ir arī videi draudzīgas, ar zemu oglekļa dioksīda emisiju. Visi WOLL trauki no augstas kvalitātes kultivēta alumīnija sakausējuma tiek lieti ar rokām, tādējādi atšķiroties no parastas nepersoniskas rūpnīcas ražošanas. Lēna rokas liešana novērš gaisa kabatu veidošanos, kas samazina materiāla kvalitāti.
Uz iegūtā alumīnija lējuma tiek uzklāti vēl vairāki slāņi, lai palielinātu nepielipšanas spēju un trauku izturību. Tomēr pirms tam tā virsma tiek vairākas reizes apstrādāta ar smilšu strūklu. Nākamajā posmā pannas vai katla korpusu rūdina ar titāna daļiņām un apdedzina ar plazmas sprauslu ekstremālā temperatūrā, kas pārsniedz 20 000 °C. Tādējādi trauki ir izmēru ziņā stabili un izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem. Otrais slānis aizsargā materiālu pret koroziju, savukārt trešais slānis nodrošina lieliskas pretaplipšanas īpašības. Pēdējais virsējais rūdītais slānis ir nelīpošs, dubultā rūdīts, izmantojot dimanta daļiņas, kas ir cietākais minerāls uz planētas. Tā izcilo īpašību dēļ to aizsargā ražošanas noslēpums.
Augstas kvalitātes nepiedegošais pārklājums pateicoties īpašajam ražošanas procesam, iztur arī mazgāšanu trauku mazgājamā mašīnā vai pat metāla virtuves piederumu lietošanu. (Lai pagarinātu jūsu trauku kalpošanas laiku, mēs tomēr iesakām izmantot saudzīgākus koka vai silikona piederumus.) Īpaši rūdītais nepiedegošais pārklājums no WOLL ir sevi pierādījis veselīgai gatavošanai ar nelielu daudzumu tauku vai bez tiem. Tas ir drošs un nesatur PFOA. Iegūtie ēdieni ir tik bagāti ar vitamīniem. Pateicoties tās karstumizturībai līdz 250 °C, tā ir piemērota ne tikai maigiem ēdieniem, bet arī cepšanai augstā temperatūrā. Diamond Lite trauki arī ļoti labi iztur temperatūras triecienus, un tos var pat strauji uzkarsēt, neizmantojot taukus. Pateicoties to izcilajām nelīpošajām īpašībām, traukus ir ļoti viegli tīrīt.
WOLL profesionālās pannas lietošanas instrukcijas
WOLL-Profi-Guss trauki ļoti ātri sakarst, tāpēc cepšanas laikā ir svarīgi uzturēt pareizu temperatūru.
Cepot vai cepot taukos vai eļļā, rūpīgi uzsildiet WOLL-Profi-Guss traukus:
- Īsi uzsildiet tukšo WOLL-Profi-Guss līdz augstākajam iestatījumam. Augstas kvalitātes apakšdaļa uzkarst ļoti ātri un vienmērīgi.
- Laikus samaziniet temperatūru līdz vajadzīgajam līmenim un pievienojiet taukus vai eļļu un cepšanas sastāvdaļas.
- Lai pārliecinātos, ka tauku vai eļļas temperatūra ir atbilstoša, turiet sausu koka katla rokturi tauku traukā. Ja ap to veidojas mazi burbuļi, tauki ir pietiekami karsti. Jums nevajadzētu sākt smēķēt no taukiem, jo tad tie sāk degt.
WOLL-Profi-Guss trauki ir arī lieliski piemēroti, piemēram, gaļas pagatavošanai bez taukiem, pateicoties to augstas kvalitātes nepielipīgajai virsmai:
- Cepot gaļu bez taukiem, uzkarsējiet WOLL-Profi-Guss traukus aptuveni 2 1⁄2 minūtes, izmantojot augstāko iestatījumu. Pārbaudiet, vai panna ir pareizi uzkarsēta: ar mitru pirkstu iepiliniet pannā dažus ūdens pilienus - ja pilieni "dejo" uz dibena, panna ir pareizā temperatūrā; ja tie uzreiz pazūd, panna WOLL-Profi-Guss ir jau pārāk karsta.
- Tagad varat samazināt siltuma padevi par aptuveni trešdaļu.
- Pirms gatavošanas gaļai jābūt istabas temperatūrā.
- Tagad ievietojiet gaļu WOLL-Profi-Guss traukā - sākumā gaļa nedaudz pielips pie tā.
- Kad tas nedaudz atdalās no apakšas, apgrieziet to un apcepiet no otras puses.
- Pēc tam gaļu cepiet vai apcepiet, līdz tā kļūst tik mīksta, cik vēlaties. Asiņaina: piespiežot gaļu, gaļa nespēj pretoties; vidēji sasmalcināta: neliela pretestība; sasmalcināta: piespiežot gaļu, gaļa gandrīz nesaskaras.
- Pēc cepšanas ļaujiet gaļai aptuveni 5 minūtes atpūsties cepeškrāsnī 90 °C temperatūrā.
Additional parameters
| Category: | Titāna cepšanas pannas |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1.34 kg |
| EAN: | 4054359004758 |
| Produkta veids: | Universāla panna |
| Materiāls: | Titāns |
| Krāsa: | Pelēka |
| Kolekcija: | WOLL Diamond Lite |
| Margin: | D |
| Izmērs: | 26 cm |
| Gab. komplektā: | 1 gab. |
| Iespējas: | Var lietot cepeškrāsnī, Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, Bez PFOA |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Ražotājs: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maksimālā krāsns temperatūra °C: | 250 |
| Garantija (gadi): | 2 |
| Pretpiedeguma: | Pretpiedeguma pārklājums |
| Zīmola izcelsme: | Vācija |
| Svara kategorija: | Vidējs (1,2–2 kg) |
| Roktura materiāls: | Plastmasas rokturis |
| Ražošanas valsts: | Vācija |
| Virsmas apdare: | Titāna pārklājums |
| Siltuma vadītspēja: | Pakāpeniska uzkaršana (2 - 4 min) |
| Plīts virsmas tips: | Visi, izņemot indukciju |
| Iegurņa forma: | Kvadrāts |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
KULINA | Woll Diamond Lite
Be the first who will post an article to this item!