Zemais katls DIAMOND LITE PRO 22 x 22 cm, titāns, WOLL

Code: WL10222DLP
Sticker
Brand: WOLL
118 € –20 %
Zemais katls DIAMOND LITE PRO 22 x 22 cm, titāns, WOLL
118 € –20 % 94 €
Pieejams (4 pcs)

Profesionāļu cienīgi augstākās kvalitātes Diamond Lite PRO nepievelkošie trauki ar nepiedegošu virsmu iepriecinās ikvienu, kam patīk kvalitāte un laba ēdiena gatavošana. Pateicoties to īpašajai nelīpošajai virsmai, vācu zīmola WOLL izturīgie titāna katli ar nerūsējošā tērauda rokturiem ir ideāli piemēroti veselīgai un enerģiju taupošai gatavošanai un cepšanai bez taukiem vai ar nelielu tauku daudzumu.

Detailed information

Product detailed description

Profesionāļu cienīgi augstākās kvalitātes Diamond Lite PRO nepievelkošie trauki ar nepiedegošu virsmu iepriecinās ikvienu, kam patīk kvalitāte un laba ēdiena gatavošana. Pateicoties to īpašajai nelīpošajai virsmai, vācu zīmola WOLL izturīgie titāna katli ar nerūsējošā tērauda rokturiem ir ideāli piemēroti veselīgai un enerģiju taupošai gatavošanai un cepšanai bez taukiem vai ar nelielu tauku daudzumu.

Diamond Lite virtuves trauku priekšrocība ir ļoti ātra siltuma pārnese un īpaši izturīga, dimanta dubultā rūdīta, nelīpoša virsma. Katli izceļas ar ļoti labām nelīpošas virsmas īpašībām un ir arī ļoti izturīgi pret skrāpējumiem. Tos ir viegli tīrīt, un tos var viegli mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā vai lietot, piemēram, metāla virtuves piederumus.

Elegantais dizains ar matētiem nerūsējošā tērauda rokturiem ir ne tikai skaists, bet arī ļoti praktisks. Ergonomisko rokturu atbalsta daļa ir iestrādāta trauku liešanā. Tās veido vienotu veselumu, kas nodrošina drošu montāžu. Izmantotais nerūsējošais tērauds ir viegli tīrāms, higiēnisks, izturīgs pret triecieniem un pārtikas skābēm un īpaši piemērots cepšanai cepeškrāsnī. Pateicoties augstajai izgatavošanas kvalitātei un materiālu izturībai, Diamond Lite PRO katli ir piemēroti gan amatieriem, gan profesionāliem pavāriem.

Diamond Lite PRO sērija

 • Augstākās kvalitātes trauki ikdienas un profesionālai lietošanai, patentēta ražošana
 • Ar rokām liets, no viena gabala, kas nodrošina augstāku mehānisko un karstumizturību
 • Apvieno meistarību ar inovatīvām tehnoloģijām
 • Izturīgs, izmēru ziņā stabils, piemērots profesionāliem pavāriem, pateicoties tā kvalitātei
 • Izturīgi nerūsējošā tērauda rokturi ar ergonomisku dizainu, piemēroti cepšanai cepeškrāsnī
 • Īpaši izturīga nelīpoša virsma veselīgai gatavošanai bez taukiem
 • Divreiz rūdīts, izturīgs pret skrāpējumiem, izgatavots bez PFOA
 • Pateicoties augstajai virsmas izturībai, var izmantot pat metāla virtuves piederumus
 • Iztur temperatūru līdz 300 °C, piemērots arī cepšanai augstā temperatūrā
 • Ļoti ātra siltuma pārnese pa visu virsmu
 • Aptuveni 6 mm biezs dibens, piemērots visiem siltuma avotiem, izņemot indukciju
 • Ietaupa līdz pat 1/3 enerģijas salīdzinājumā ar tradicionālajiem nerūsējošā tērauda traukiem
 • Pastiprinātas malas lielākai triecienizturībai
 • Paredzēta vieglai ielejamībai bez pilēšanas
 • Ļoti viegli tīrāms, var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā

WOLL profesionāli lieti izstrādājumi ir pirmās klases kvalitātes sinonīms. Tā lepojas ar ilgi noturīgu nelīpošu virsmu, gaumīgu dizainu un iespējami labākajiem gatavošanas rezultātiem.

Izmantotās tehnoloģijas un materiāli

WOLL profesionālie lieti izstrādājumi ir "Made in Germany" produkti, kas ražoti ar visaugstāko kvalitāti. Tas tiek nepārtraukti uzraudzīts arī ražošanas procesa laikā. WOLL izmantotās tehnoloģijas ir arī videi draudzīgas, jo tās rada maz oglekļa dioksīda emisiju. Visi WOLL trauki, kas izgatavoti no augstas kvalitātes kultivēta alumīnija sakausējuma, tiek lieti ar rokām, tādējādi atšķirot tos no parastās anonīmās rūpnīcas produkcijas. Lēna rokas liešana novērš gaisa kabatu veidošanos, kas samazina materiāla kvalitāti.

Uz iegūtā alumīnija lējuma tiek uzklāti vēl vairāki slāņi, lai palielinātu nepielipšanas spēju un trauku izturību. Tomēr pirms tam tā virsma tiek vairākas reizes apstrādāta ar smilšu strūklu. Nākamajā posmā pannas vai katla korpusu rūdina ar titāna daļiņām un apdedzina ar plazmas sprauslu ekstremālā temperatūrā, kas pārsniedz 20 000 °C. Tādējādi trauki ir izmēru ziņā stabili un izturīgi pret mehāniskiem bojājumiem. Otrais slānis aizsargā materiālu pret koroziju, savukārt trešais slānis nodrošina lieliskas pretaplipšanas īpašības. Pēdējais virsējais rūdītais slānis ir nelīpošs, dubultā rūdīts, izmantojot dimanta daļiņas, kas ir cietākais minerāls uz planētas. Tā izcilo īpašību dēļ to aizsargā ražošanas noslēpums.

Pateicoties īpašam ražošanas procesam, augstas kvalitātes nepielipīgā virsma ir izturīga pret mazgāšanu trauku mazgājamā mašīnā vai pat metāla virtuves piederumu lietošanu (tomēr, lai jūsu trauki kalpotu ilgāk, iesakām izmantot saudzīgākus koka vai silikona piederumus.) Ir pierādīts, ka WOLL īpaši rūdītā nelīpošā virsma ir veselīga ēdiena gatavošanai, izmantojot maz tauku vai bez tiem. Tas ir drošs un nesatur PFOA. Iegūtie ēdieni ir tik bagāti ar vitamīniem. Pateicoties tās karstumizturībai līdz 300 °C, tā ir piemērota ne tikai maigiem ēdieniem, bet arī cepšanai augstā temperatūrā. Diamond Lite PRO trauki arī ļoti labi iztur temperatūras triecienus, un tos var pat ātri uzkarsēt, neizmantojot taukus. Pateicoties tās izcilajām nelīpošajām īpašībām, to ir ļoti viegli tīrīt.

Additional parameters

Category: Kastroļi
Warranty: 2 years
Weight: 2 kg
Produkta veids: Kastrolis
Materiāls: Titāns
Kolekcija: WOLL Diamond Lite PRO
Margin: D
Izmērs: 22 cm
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: