Rokas blenderis 5KHBV83EER, karaliski sarkans, KitchenAid

Code: KA5KHBV83EER
Brand: KitchenAid
179 € –8 %
Rokas blenderis 5KHBV83EER, karaliski sarkans, KitchenAid
179 € –8 % 164,30 €
Pieejams (26 pcs)

KitchenAid Mikserim 5KHBV83 ir viegls dizains, izcila veiktspēja un ērta lietošana tikai ar vienu roku. Ideāli piemērots tiem, kas aizraujas ar ēdienu gatavošanu. Maisīšana, sasmalcināšana, putukrāsošana, sasmalcināšana, putu ieputošana un sajaukšana ir vieglāka nekā jebkad agrāk.

Detailed information

Product detailed description

KitchenAid Mikserim 5KHBV83 ir viegls dizains, izcila veiktspēja un ērta lietošana tikai ar vienu roku. Ideāli piemērots tiem, kas aizraujas ar ēdienu gatavošanu. Maisīšana, sasmalcināšana, putukrāsošana, sasmalcināšana, putu ieputošana un sajaukšana ir vieglāka nekā jebkad agrāk.

No piena kokteiļiem, zupām un smūtijiem līdz humusam, mērcēm un bērnu pārtikai - jūs vienmēr varēsiet kontrolēt visas gardās receptes un dzērienus. Perfekts pesto, augļu salsa vai svaiga majonēze - to visu varat paveikt bez grūtībām. Elastīgais un ērti lietojamais blenderis ātri kļūs par vienu no jūsu iecienītākajām ierīcēm.

1 l BPA nesaturošais maisīšanas trauks ar mērkaroti un pret šļakatām drošu vāku samazina nepieciešamību pēc vairākām mērkarotavām vai bļodiņām. Vienā traukā var viegli pagatavot, pasniegt un uzglabāt ēdienu.

Neatkarīgi no tā, vai gatavojat zupu vai piena kokteili, to visu var viegli izdarīt ar pietiekami garo, noņemamo nerūsējošā tērauda maisīšanas stieni.

Izmantojiet putukrāsas pievadu, lai ātri saputotu olu baltumus un putukrējumu līdz pūkainām virsotnēm vai samaisītu piedevas un majonēzi. Sasmalciniet garšaugus, sīpolus, riekstus vai parmezāna sieru ar smalcināšanas piederumu.

Maināmi ātruma līmeņi nodrošina lielāku elastību un kontroli pār rezultātu. Pateicoties ātruma regulētājam, varat gatavot ēdienus un dzērienus tā, kā vēlaties.

Lai izvairītos no trauku saskrāpēšanas, mikseris ir aprīkots ar aizsargvāciņu.

Noņemams maisīšanas stienis (20,3 cm) ar 4 nerūsējošā tērauda asmeni
Vieglai visu sastāvdaļu maisīšanai, blendēšanai, biezeņa pagatavošanai, saberzšanai, putu putu ieputošanai, putukrāsošanai un sasmalcināšanai pat dziļākos katlos, bļodās un traukos. Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā (tikai augšējā grozā).

Pārsegs trauku aizsardzībai
To izmanto, lai novērstu trauku bojājumus, ko nodara blenderis. Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā (tikai augšējā grozā).

Pļaušanas piederums
Ideāli piemērots garšaugu, riekstu, sīpolu, parmezāna siera u. c. sasmalcināšanai (komplektā ietilpst bļoda, nazis un smalcināšanas uzgalis). Nav piemērots mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā.

1 l maisīšanas trauks bez BPA ar vāku un rokturi
Lieliski piemērots atsevišķu partiju sajaukšanai vai pasniegšanai. Samazina nepieciešamību izmantot vairākas mērglāzes vai bļodas. Ēdienus var viegli pagatavot, pasniegt un uzglabāt vienā traukā. Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā (tikai augšējā grozā).

Pūšanas stiprinājums
Putukrāsošanas, sajaukšanas un putu veidošanas vajadzībām. Nav piemērots mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā

Tehniskie dati:

  • Ieejas jauda 180 W (neatspoguļo motora jaudu)
  • Motora tips AC (maiņstrāva)
  • Spriegums 220-240V/50-60Hz
  • Ātrums 8250 - 11600
  • Motora vienības materiāls Plastmasa
  • Kabeļa garums 1,52 cm
  • Izstrādājuma izmēri 41,4 × 9,0 × 6,3 cm
  • Iepakojuma izmēri 32,7 × 12,5 × 12,5 cm
  • Izstrādājuma svars 935 g
  • Iepakojuma svars 2,55 kg

Additional parameters

Category: Rokas blenderi
Warranty: 2 years
Weight: 2.55 kg
Produkta veids: Rokas blenderis
Tilpums: 1,0 l
Krāsa: Sarkana
Margin: D
Izmērs: 41 cm
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: