Nazis ar plānu asmeni IKON 9 cm, Wüsthof

Code: WU498609
Sticker
Brand: WÜSTHOF
157 € –5 %
Nazis ar plānu asmeni IKON 9 cm, Wüsthof
157 € –5 % 148,40 €
Pieejams (1 pcs)

Ikon smailes nazis ir neliels, viegls un universāls nazis ar smalku asmeni un vidēji smaili. Tas ir piemērots gaļas pagatavošanai, mizošanai, griešanai šķēlēs, tīrīšanai vai augļu un dārzeņu dekorēšanai.

Detailed information

Product detailed description

Ikon smailes nazis ir neliels, viegls un universāls nazis ar smalku asmeni un vidēji smaili. Tas ir piemērots gaļas pagatavošanai, mizošanai, griešanai šķēlēs, tīrīšanai vai augļu un dārzeņu dekorēšanai.

Ikon sērija

 • Luksusa kvalitātes kalti naži, kas ražoti Zolingenā
 • Skaists grenadill koka rokturis
 • Ergonomisks, patīkams pieskārienam, ar trim kniedēm
 • Nerūsējošā tērauda aplikācija ar logotipu uz roktura papēža
 • Katrs nazis ir unikāls, perfekti sabalansēts
 • Top vācu leģētais tērauds X50CrMoV15, ko izmanto
 • Ārkārtīgs asmens, kas ir viegli kopjams
 • Cietība 58 HRC pēc Rockwell skalas
 • Precīza rokas slīpēšana un pulēšana perfektu malu iegūšanai
 • Stingra nepārtraukta kvalitātes kontrole, asmeni pārbauda ar lāzeru
 • Saīsinātā aizsarga forma ļauj izmantot visu asmeni un atvieglot asināšanu
 • Gluda pāreja starp veidgabalu un rokturi
 • Bezšuvju higiēniski higiēnisks krūtsgalu piestiprinājums
 • Nažus nav iespējams mazgāt trauku mazgājamā mašīnā
 • Pagarinātā garantija pret ražošanas un materiālu defektiem uz 15 gadiem

Zīmols WÜSTHOF savā klāstā ir iekļāvis luksusa nažu sēriju Ikon, kas ir kalti no viena leģēta nerūsējošā nažu tērauda X50CrMoV15 gabala. Šie ir perfekti sabalansēti naži ar perfektu asmeni. Izcilu Ikon nažu asumu nodrošina precīza roku slīpēšana un galīgā asmeņu pulēšana. Asmens kvalitāte ir augsta, un, kas ir svarīgi, tas ir viegli atgūstams.

Ikon nažu trīs nažu koka rokturis, kas izgatavots no Āfrikas grenadillas koksnes, uzrunā jau no pirmā acu uzmetiena. Tās dinamiskā forma neatstās nevienu pavāru aukstu. Rokturis pilnībā atbilst ergonomikas prasībām, savukārt no estētiskā viedokļa tas lieliski apvieno mūsdienīgu dizainu un koka, kas pazīstams arī kā Mozambikas melnkoks, eleganto struktūru.

WÜSTHOF, šie ir augstākās kvalitātes naži, kas izgatavoti ar lielu rūpību līdz pēdējai detaļai. Tieši tā, kā gaidīts no Zolingenas nažiem.

Izmantotās tehnoloģijas un materiāli

WÜSTHOF nažu ražošanai tiek izmantots augstas kvalitātes vācu tērauds X50CrMoV15, kurā ir aptuveni 0,5 procenti oglekļa un hroma, molibdēna un vanādija kā leģējošie elementi. Pateicoties pievienotajam hromam, tas ir izturīgs pret koroziju, kas ir vēlams virtuves nažiem.

Precīzijas asmeņi tiek veidoti no tērauda sloksnes, kaltējot presformā. Tos 15 minūtes sacietina 1070 °C temperatūrā un pēc tam divu minūšu laikā strauji atdzesē līdz 60 °C. Turpmākā rūdīšana (45 minūtes ilgs lēnas materiāla karsēšanas process līdz 200 °C temperatūrai) atbrīvo asmeni no iekšējiem spriegumiem un stabilizē tā martensīta struktūru. Tas nodrošina optimālo nepieciešamo asmeņa cietību 58° pēc Rokvela skalas un lielāku stingrību.

Stabilais asmens un perfektā asmens ģeometrija nodrošina izcilu griešanas veiktspēju un precīzu griešanas kontroli. Asais leņķis nodrošina vēl lielāku asumu, kas padara griešanu vēl patīkamāku. Pateicoties ķīļveida griezumam, nazis bez piepūles iekļūst ēdienā.

Aizsarga ir integrēta kā asmeņa daļa no viena tērauda gabala. Nodrošina pareizu svara sadalījumu un precīzu un drošu naža kontroli. Ikon nažu aizsarga fitingi vienmērīgi pāriet uz rikasso augšējo daļu, nodrošinot vēl ērtāku satvērienu.

Ergonomiskais rokturis ir izgatavots no Āfrikas grenadillas koka. Tā ir ļoti izturīga, cieta koksne, kuras blīvums ir lielāks nekā melnkoksnes. Augstā sveķu satura dēļ tas ir relatīvi nejutīgs pret mitrumu, taču nav piemērots mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā. Ikon nažu koka asmeņi ir stingri piestiprināti pie kāta ar trim kniedēm. Ideāla atsevišķu daļu savienošana novērš nogulšņu un baktēriju aizturēšanu.

Nažu asināšana WÜSTHOF

Ikviens nazis laiku pa laikam ir jāuzasina, jo pēc ilgstošas lietošanas tas kļūst blāvs. Lai uzturētu un atjaunotu asmeni, tiek izmantoti hromēti asmeņi, un nažu asināšanai mēs iesakām izmantot asināšanas akmeņusWÜSTHOF. Mazāk pieredzējušiem cilvēkiem mēs piedāvājam arī slīpmašīnas ar vieglāku vadību. Vienkārši dažas reizes viegli pabīdiet nazi pa slīpēšanas rievām, un asmens būs atjaunots.

Ed. Uzņēmums Wüsthof Dreizackwerk KG tika dibināts Zolingenā jau 1814. gadā, un 200 gadu pastāvēšanas laikā to vadījušas septiņas Wüsthof ģimenes paaudzes. Tā var lepoties ar pasaulē vismodernākajiem, augsti automatizētajiem ražošanas procesiem. Piemēram, nažu ražošanā gandrīz 40 posmos tiek izmantoti 100 roboti.

Šodien WÜSTHOF naži tiek pārdoti vairāk nekā 80 pasaules valstīs. Augstas klases materiālu un mūsdienīgu datora vadītu tehnoloģiju izmantošana nodrošina ērtu lietošanu un ēdiena pagatavošanu. Kulinārijas baudījums pats par sevi.

Additional parameters

Category: Griešanas naži
Warranty: 2 years
Weight: 0.15 kg
Produkta veids: Speciālie naži
Materiāls: Nerūsējošs tērauds
Asmens garums: 9 cm
Krāsa: Brūna
Kolekcija: WÜSTHOF Ikon
Margin: D
Izmērs: 9 cm
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: