šķīvju komplekti

8 items total

Šķīvju komplekti - piešķiriet savam galdsnedaudz stila

Kādi ir dažādi šķīvju komplektu veidi?

Portālā Kulina mēs piedāvājam plašu šķīvju komplektu klāstu, ņemot vērā izdevību un jūsu stila vēlmes. Šie ir daži izplatītu šķīvju komplektu dizaina piemēri:

Klasisks: Klasisko šķīvju komplektos bieži vien ir vienkārši, skaisti raksti un smalkas faktūras. Tiem var būt nedaudz formāla noskaņa, jo tajos ir pievērsta uzmanība tradicionālām formām un krāsām.

Āzijas: tradicionālā ķīniešu vai japāņu porcelāna un keramikas raksti parasti tiek izmantoti kā iedvesma Āzijas stila šķīvju komplektiem. Tiem parasti ir minimālisma estētika, tīras līnijas un neitrāla krāsu gamma, un tiem var būt smalki ziedu vai ģeometriskie raksti. Ja meklējat Japānā ar rokām darinātas keramikas komplekts , iepazīstieties ar mūsu piedāvājumu ar zīmolu Made in Japan - zīmolu, kas patiesi ražots Japānā.

Rustic: Rustikālajos šķīvju komplektos parasti ir organiski, raupjas faktūras un zemes toņu motīvi. Bieži vien tiem ir pašdarināts vai nepilnīgs izskats, un tie var būt izgatavoti no tādiem materiāliem kā māla trauki vai māla izstrādājumi. Ja jums patīk šis stils, apskatiet šādus produktus Bitz.

Minimālisms: Minimālistiskie šķīvju komplekti bieži vien ietver skaidras līnijas, vienkāršu dizainu un lielāku uzsvaru liek uz praktiskumu. Tie parasti ir ļoti moderni vai mūsdienīgi un var būt izgatavoti no tādiem materiāliem kā balts porcelāns.

Plastmasas plāksnes: Plastmasas šķīvji ir lieliski piemēroti dārza ballītēm, dzimšanas dienas svinībām vai grilēšanai. Pārbaudiet Koziol zīmola piedāvājumu, lai varētu izvēlēties dažādas krāsas.

Vai tas ir nepieklājīgi likt šķīvjus pie galda?

Dažās kultūrās un kontekstos šķīvju kārtošana pie galda var tikt uzskatīta par rupju vai necienīgu rīcību, jo to var uzskatīt par nepacietības izpausmi. Tomēr dažādās vidēs vai kultūrās trauku kraušana var būt atļauta vai pat veicināta. Ļoti svarīgi ir izprast vietējās sociālās un kultūras normas.

Kā novietot šķīvjus uz galda?

Novietojiet pusdienu šķīvis krēsla priekšā uz galda paliktnis. Uzlieciet uz tā zupas šķīvis . Maizes šķīvi var novietot virs dakšiņām galda klājuma kreisajā pusē. Ja tiek pasniegta kūka, virs kuteriem var novietot atsevišķu kūku šķīvi.

Pārliecinieties, ka starp šķīvjiem ir pietiekami daudz vietas, lai viesi varētu tos izmantot, nejūtoties pārpildīti. Katram traukam jābūt vienmērīgā attālumā no pārējiem traukiem un citiem galda klājuma priekšmetiem.

Apskatiet Kulinazupas šķīvju un pusdienu bļodu kolekciju, ko var izmantot zupas un citu šķidro ēdienu pasniegšanai, izmantojot atšķirīgu pieeju.