Servēšanas piederumi Blomus

54 items total
Kūkas lāpstiņa STELLA, Blomus
Sticker
34,63 € –20 %
27,70 €
BM63955
Maizes grozs DESA L, melns, Blomus
Sticker
40,75 € –20 %
32,60 €
BM64201
Maizes grozs DESA S, melns, Blomus
Sticker
35,65 € –20 %
28,52 €
BM64200
Maizes grozs DESA S, pelēks, Blomus
Sticker
35,65 € –20 %
28,52 €
BM64204
Up
More products

Izpēti Blomus zīmola stilīgos un funkcionalos servēšanas piederumus. Uzlabo savu servēšanas pieredzi un iespaidojiet savus viesus ar šiem augstas kvalitātes produktiem.

Blomus piedāvā dažādus servēšanas piederumus, tostarp auduma salvetes, konditorejas groziņus, katliņa paklājus, galda paliktņus, augļu groziņus, sāls un cukura bļodas. Katrs produkts ir rūpīgi izstrādāts, lai uzlabotu servēšanas prezentāciju un piešķirtu eleganci tavam galdu.

Pievieno galdam rafinētu pieskārienu un eleganci ar stilīgām auduma salvetēm. Rādi savas svaigās konditorejas izstrādājumus stilīgos konditorejas groziņos, kas ne tikai izceļ tavus ēdienu šedevrus, bet arī rada dekoratīvu elementu tavam galdu. Aizsargā savus virsmas ar praktiskiem un stilīgiem katliņa paklājiem, kas ne tikai pasargā no karstuma, bet arī ir dekoratīvs papildinājums tavai virtuvei.

Veido estētiski pievilcīgu galdārnīcu ar skaistiem galda paliktņiem, kas piedāvā krāsu, tekstūru un aizsardzību tavam ēšanas reģionam. Rādi savas augļu izvēles stilīgos augļu groziņos, kas uzsvērtu to prezentāciju. Papildini savu galdārnīcu ar sāls un cukura bļodām, kas piedāvā ērtības un stilu.

Izpēti Blomus servēšanas piederumu kolekciju un uzlabo savu servēšanas pieredzi ar šiem stilīgajiem un funkcionalajiem produktiem. Ar to augsto kvalitāti un dizainu šie aksesuāri ir ideāli piemēroti ikvienam galdu.