Katls SNACK SET 12 cm, Fissler

Code: FS812612
Sticker
Brand: Fissler
57,60 €
Pieejams (1 pcs)

Fissler uzkodu komplekts ir paredzēts mazām mājsaimniecībām. Nelielais trauku tilpums ļauj pagatavot 1-2 porcijas, un gatavošana ir ļoti ekonomiska. Trauku izmēram vienmēr ir jāatbilst gatavojamo porciju daudzumam. Ar Fissler uzkodu komplektu jūs varat iekārtot savu pirmo studentu dzīvokli, vientuļo mājsaimniecību vai iepriecināt vecāka gadagājuma cilvēkus vai jaunlaulātos.

Detailed information

Product detailed description

Fissler uzkodu komplekts ir paredzēts mazām mājsaimniecībām. Nelielais trauku tilpums ļauj pagatavot 1-2 porcijas, un gatavošana ir ļoti ekonomiska. Trauku izmēram vienmēr ir jāatbilst gatavojamo porciju daudzumam. Ar Fissler uzkodu komplektu jūs varat iekārtot pirmo studentu dzīvokli, vientuļo mājsaimniecību vai iepriecināt vecāka gadagājuma cilvēkus vai jaunlaulātos.

 • Mazs tilpums un augstas kvalitātes dizains
 • Ārējais pulēts izskats un iekšējā gluda satīna apdare
 • Nerūsējošā tērauda trauki, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda 18/10
 • Lieliska apakšējās daļas siltumvadītspēja
 • Lieliski pieguļošs stikla vāks ātrai un ekonomiskai gatavošanai
 • Liels ērts vāka rokturis
 • Ērti, ietilpīgi nerūsējošā tērauda rokturi - nav nepieciešams turētājs podam
 • Noturīgs pret nodilumu, izturīgs pret skrāpējumiem
 • Izliekts plašāks loks tīrai, bezpiltuvju ielejamībai
 • SuperThermic pamatne, kas piemērota visiem siltuma avotiem, tostarp indukcijai
 • Var izmantot cepeškrāsnī / ar vāku līdz 180 °C temperatūrā
 • Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā

Uzkodu trauku komplekts ir izgatavots no nerūsējošā tērauda 18/10 (18 % hroma, 10 % niķeļa, 72 % tērauda), kas ir ļoti viegli tīrāms, higiēnisks un īpaši izturīgs pret koroziju. Katla rokturi un vāka rokturis pat gatavošanas laikā paliek vēss un palielina lietošanas drošību.

Stikla vāks ar lielu rokturi cieši pieguļ katla malai , tāpēc gatavošanas laiks ir īsāks un sastāvdaļas saglabā vairāk garšas, krāsas un vitamīnu. Izliektais, plašākais poda malas stūris nodrošina, ka trauks neizslien.

Ideāli plakanais SuperThermic pamatnes pamatnes virs ma ir piemērota lietošanai uz visiem siltuma avotiem, tostarp indukcijas. Karstums sadalās vienmērīgi, un gatavošana ir energo un laika ziņā efektīva. Poda iekšējā virsma ir pilnīgi gluda un viegli tīrāma. Savienojums starp dibenu un sienām vienmēr ir pilnīgs, bez tukšumiem. Pāreja starp dibenu un sieniņām ir noapaļota - to īpaši novērtēsiet, maisot blīvu saturu, kad ar plītiņu ir jāseko līdzi visam katla perimetram.

Mūsu padomi par energoefektīvu gatavošanu: lai gatavošana būtu energoefektīva, ir jāatrod pareizais sildīšanas intensitātes līmenis. Ēdienam katlā jāgatavojas tikai maigi, tvaikam izplūstot maz. Pārāk liels tvaika daudzums signalizē par nepieciešamību pazemināt temperatūru!

Additional parameters

Category: Katli
Warranty: 2 years
Weight: 0.71 kg
Produkta veids: Katls
Materiāls: Nerūsējošs tērauds
Krāsa: Sudraba
Margin: D
Izmērs: 12 cm
Produkta informācija: Lietojams trauku mašīnā
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: