Šefpavāra nazis KINEO 20 cm, WMF
Code: WM1896156032Atgriešana 100 dienāsPaņemšana bez raizēm
Nosūtīām tajā pašā dienāPasūtiet līdz 12:00
50 000+ produktu atsauksmjuNo mūsu klientiem
Ekoloģisks iepakojums0% plastmasas
Product detailed description
Šefpavāra nazis ir pamata nazis, kas noteikti būtu piemērots katrā virtuvē. Kineo nazis ar 20 cm garu asmeni ir izgatavots no īpaši rūdīta nerūsējošā tērauda. Pateicoties patentētajai tehnoloģijai WMF Performance Cut, asmeņi ir īpaši ilgstoši asi. Tam ir praktisks ergonomisks rokturis, un to ir ērti turēt rokās, griežot, kapājot un griežot kubiņos. Izgatavots Vācijā, ideāla cenas un veiktspējas attiecība. Tā ir daļa no augstas kvalitātes Kineo nažu klāsta.
Galvenās priekšrocības:
- Augstas kvalitātes naži no Kineo nažu klāsta
- Neaizstājams nazis katrā virtuvē
- Asmeņa garums 20 cm
- Speciāli rūdīts nerūsējošs tērauds
- Patentēta Performance Cut tehnoloģija ilgstošam asumam
- Praktisks ergonomisks rokturis
- Ražots Vācijā
- Lieliska cenas un veiktspējas attiecība
Additional parameters
| Category: | Nerūsējošā tērauda šefpavāra naži |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.32 kg |
| EAN: | 4000530716231 |
| Produkta veids: | Virtuves nazis |
| Asmens garums: | 20 cm |
| Kolekcija: | WMF Kineo |
| Margin: | B |
| Izmērs: | 20 cm |
| Gab. komplektā: | 1 gab. |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Ražotājs: | WMF |
| Margin-category: | B |
| yesspend: | yesspend_kfr |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment