Šefpavāra nazis KATAI 20,5 cm, Forged
Code: FORGEDSDV620599Related products
Product detailed description
Ar Forged zīmola universālo virtuves nazi ar 20,5 cm garu asmeni ērti sagriezīsiet, sasmalcināsiet un sagriezīsiet kubiņos dārzeņus, gaļu, sēnes un daudz ko citu.
Katai nažiem ir ar rokām kalts 5 slāņu asmens un rokturis, kas izgatavots no sakņu koka. Tas ir apstrādāts ar sveķiem, pēc tam presēts un griezts - tāpēc katrs nazis ir pilnīgs oriģināls. Katai sērija ieguva prestižo Reddot dizaina balvu par produktu dizainu 2020. gadā.
Forged zīmols ir pazīstams ar īpašiem, inovatīviem nažiem, kas ir ar rokām darināti no japāņu tērauda. Tie ir unikāli un augstas kvalitātes izstrādājumi ne tikai materiālu, bet arī apstrādes ziņā. Naži ir iepakoti arī skaistās apdedzināta koka dāvanu kastītēs. Lielisks palīgs un dizaina piederums mājas un profesionālajām virtuvēm.
Neaizmirstiet, ka ar rokām kalti nažiForged Tie ir meistarīgi darinājumi, kas būs jūsu uzticamie pavadoņi daudzus gadus. To ražošana balstās uz senām tradīcijām, un tāpēc ir vērts par tiem pienācīgi rūpēties: nažiForged Tāpēc nekad nemazgājiet tos trauku mazgājamajā mašīnā, mazgājiet tos tikai ar siltu ūdeni un maigu mazgāšanas līdzekli un tūlīt pēc tam labi nosusiniet ar drānu.
Kādos naži ir iekļauti?Forged unikāls, kā tas tiek ražots un kādas ir atšķirības starp atsevišķām sērijām? Izlasiet mūsu nažu ceļvediForged.
Galvenās priekšrocības:
- Universāls šefpavāra nazis
- Visu veidu pārtikas produktu sagriešana šķēlēs, sasmalcināšana, sagriešana kubiņos
- Katai sērija
- Roku darbs no japāņu tēraudaVG10
- Ar rokām kalts asmens 5 slāņos
- Rokturis izgatavots no sakņu koka
- Katrs nazis ir oriģināls
- Reddot dizaina balvas 2020 par produktu dizainu uzvarētājs
- Unikāla apstrāde
- Augstas kvalitātes materiāls
- Iepakots greznā koka kastītē
- Īpaši ilgs kalpošanas laiks
Parametri:
- Asmeņa garums: 20,5 cm
- Materiāls: japāņu tērauds VG10 , sakne koks
- Cietība 60 Rockwell
- Asmeņa biezums 2 mm
- Slīpēšanas leņķis 22°
Additional parameters
| Category: | Japāņu tērauda šefpavāra naži |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 8720039620599 |
| Produkta veids: | Virtuves nazis |
| Asmens garums: | 21 cm |
| Kolekcija: | Forged Katai |
| Margin: | E |
| Izmērs: | 21 cm |
| Gab. komplektā: | 1 gab. |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Ražotājs: | Forged |
| Margin-category: | B |
Be the first who will post an article to this item!
