Olu griezēji

3 items total
Olu griezējs INGENIO K2073514, Tefal
Sticker
14,90 € –20 %
11,92 €
TEFK2073514
Olu čaumalu griezējs, WMF
Sticker
29,30 €
WM1882556030
Olu griezējs, WMF
Sticker
Olu griezējs, WMF
Pieejams (13 pcs)
40,40 €
WM0634306040

Olu griezēji - vienmērīgi un perfekti sagriezta ola

Kas ir olu griezējs/griešanas ierīce?

Olu griezējs ir kulinārijas rīks, ko izmanto, lai mizotas, cieti vārītas olas ātri un vienmērīgi sagrieztu vienmērīgās šķēlēs. Parasti to veido no plastmasas, nerūsējošā tērauda vai metāla izgatavots rāmis ar vairākiem stiepļu asmeņiem, kas parasti tiek piespiesti pie olas. Lai olu vārīšana būtu ātra, perfekta un bez rokām, izmēģiniet kādu no WMF's elektriskajām olu vārāmajām ierīcēm un pēc tam sagrieziet perfekti izvārīto olu šķēlītēs, izmantojot olu griezēju!

Kādas ir galvenās priekšrocības, ko sniedz olu griešanas ierīce?

Viena no galvenajām olu griešanas ierīces priekšrocībām ir laika taupīšana. Tas ir ievērojami ātrāks nekā nazis, lai ātri un bez piepūles sagrieztu cieti vārītu olu tikai dažu sekunžu laikā. Ja steidzaties vai jums ir nepieciešams pagatavot daudz olu ēdienu, šis rīks būs ļoti ērts.

Izmantojot olu griezēju, tiek nodrošināts, ka visas šķēles ir viendabīgas, un tas ir lielisks ieguvums. Tas ir ļoti svarīgi tādām receptēm kā olu salāti un sviestmaizes, jo īpaši, ja viesiem tiek pasniegtas olas. Olu griezējs nodrošina, ka katram gabaliņam ir vienāds izmērs, kas lieliski izskatās uz šķīvja.

Olu griezēji ir arī neticami vienkārši lietojami un viegli tīrāmi. Tos var izmantot ikviens, jo tie ir droši, vienkārši lietojami un tiem nav nepieciešamas īpašas zināšanas vai prasmes.

Ko vēl var sagriezt ar olu griezēju?

Olu griezēja galvenais mērķis ir sagriezt vārītas olas šķēlēs. Tomēr šai virtuves ierīcei ir arī citi pielietojumi.

Papildus olām ar olu griezēju var sagriezt arī mīkstus pārtikas produktus, piemēram, sēnes, zemenes, kivi un avokado. Pārliecinieties, ka ēdiens precīzi iekļaujas olu kamerā.

Mellenes, avenes un ķiršu tomāti arī ir piemēri augļiem un dārzeņiem, kurus var sablenderēt ar olu griezēju. Vienkārši ievietojiet produktu grieznītē un nospiediet stiepli, lai to sagrieztu šķēlēs.

Ja gadās, ka vēlaties, lai olu pasniedz veselu, nevis sasmalcinātu, tad jums vajadzētu apskatīt mūsu olu statīvu kolekciju, lai brokastis pasniegtu eleganti.

Portālā Kulina mēs piedāvājam jums lielisku augstas kvalitātes olu griezēju izvēli no labi zināmiem ražotājiem, piemēram WMF.