Nepiedegoša panna CONCEPT 24 cm, nerūsējošs tērauds, WOLL
Code: WL524NCRelated products
Product detailed description
Svarīgi! Ēdiena gatavošana traukos WOLL ir kā māksla, kas, ja tiek veikta pareizi, jūs atalgos ar vislabākajām detaļām. Tāpēc izlasiet WOLL norādījumus par to pareizu lietošanu, kas atrodami šī apraksta beigās. ↓↓↓
Nerūsējošā tērauda nepiedegošās pannas Concept vācu zīmola WOLL ir izgatavotas no augstvērtīga nerūsējošā tērauda 18/10 ar kapsulas tipa sendvičveida dibenu un paplašinātām malām, lai viegli izlietu bez pilēšanas. Tos var izmantot uz visu veidu plītīm, tostarp indukcijas, kā arī cepšanai cepeškrāsnī līdz 200 °C temperatūrā.
Concept pannas ir izgatavotas modernā, pievilcīgā dizainā un aprīkotas ar sintētiskiem rokturiem, kas ļoti labi turas rokā. Pateicoties to trīsslāņu ILAG Ultimate nelīpošajai virsmai, kas izgatavota pēc Šveices tehnoloģijas, tās ir piemērotas delikātu ēdienu pagatavošanai un cepšanai ar zemu tauku saturu. ILAG ir iecienīts, pateicoties tā izcilajām nelīpošajām īpašībām, izturībai pret skrāpējumiem un PFOA neesamībai. Pannām ir 10 gadu garantija dibena līdzenumam un 2 gadu garantija nepielipīgajai virsmai.
Concept sērijas pannas
- Cepšanai un gatavošanai ar nelielu tauku daudzumu
- ILAG Ultimate nelīpoša virsma - Šveices tehnoloģija
- Izgatavots no nerūsējošā tērauda 18/10
- 5 mm plata kapsulas sviestmaizes apakšdaļa
- Piemērots visiem karstuma veidiem, ideāli piemērots indukcijai
- Ergonomisks rokturis no karstumizturīgas plastmasas
- Aprīkots ar caurumu pakāršanai
- Var izmantot cepšanai cepeškrāsnī līdz 200 °C temperatūrā
- Paplašinātie apmali tīrai ielejamībai bez pilienu noteces
- Viegli tīrāms, piemērots mazgāšanai trauku mazgājamā mašīnā
- Zīmola logotips uz pannas priekšpuses
WOLL virtuves trauku pareizas lietošanas instrukcijas
WOLL-Profi-Guss trauki ļoti ātri sakarst, tāpēc cepšanas laikā ir svarīgi ievērot pareizu temperatūru.
Kad gatavojat vai cepat uz tauku vai eļļas, WOLL-Profi-Guss traukus kārtīgi uzkarsējiet:
- Tukšu WOLL-Profi-Guss trauku kārtīgi uzkarsējiet uz maksimālās jaudas. Augstas kvalitātes apakšdaļa uzkarst ļoti ātri un vienmērīgi.
- Laikus samaziniet temperatūru līdz vajadzīgajam līmenim un pievienojiet taukus vai eļļu un cepšanas sastāvdaļas.
- Lai pārliecinātos, ka tauku vai eļļas temperatūra ir atbilstoša, turiet sausu koka katla rokturi tauku traukā. Ja ap to veidojas mazi burbuļi, tauki ir pietiekami karsti. Jums nevajadzētu sākt smēķēt no taukiem, jo tad tie sāk degt.
WOLL profesionāli liešanas virtuves piederumi lieliski piemēroti arī, piemēram, liellopu gaļas pagatavošanai bez taukvielām, pateicoties augstas kvalitātes nepiedegošajam pārklājumam:
- Gaļas cepšanai bez taukvielām, karsējiet savu WOLL profesionāli liešanas virtuves piederumu aptuveni 2 1⁄2 minūtes augstākajā pakāpē. Pārbaudiet, vai panna ir pareizi uzkarsēta: ar samitrinātu pirkstu uzpiliniet dažus pilienus ūdens uz trauka – ja pilieni uz panna "dejo", pannai ir pareizā temperatūra, ja tie nekavējoties izzūd, WOLL-Profi-Guss trauks ir pārāk karsts.
- Tagad varat samazināt siltuma padevi par aptuveni trešdaļu.
- Pirms gatavošanas gaļai jābūt istabas temperatūrā.
- Tagad ielieciet gaļu WOLL-Profi-Guss traukā – gaļa sākotnēji nedaudz pielips.
- Kad tas nedaudz atdalās no apakšas, apgrieziet to un apcepiet no otras puses.
- Pēc tam gaļu cepiet vai apcepiet, līdz tā kļūst tik mīksta, cik vēlaties. Asiņaina: piespiežot gaļu, gaļa nespēj pretoties; vidēji sasmalcināta: neliela pretestība; sasmalcināta: piespiežot gaļu, gaļa gandrīz nesaskaras.
- Pēc cepšanas ļaujiet gaļai aptuveni 5 minūtes atpūsties cepeškrāsnī 90 °C temperatūrā.
Additional parameters
| Category: | Titāna cepšanas pannas |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1.03 kg |
| EAN: | 4054359003621 |
| Produkta veids: | Universāla panna |
| Materiāls: | Nerūsējošs tērauds |
| Krāsa: | Sudraba |
| Kolekcija: | WOLL Concept |
| Margin: | C |
| Izmērs: | 24 cm |
| Gab. komplektā: | 1 gab. |
| Iespējas: | Var lietot cepeškrāsnī, Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, Var lietot uz indukcijas plīts, Bez PFOA |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Ražotājs: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maksimālā krāsns temperatūra °C: | 200 |
| Garantija (gadi): | 2 |
| Pretpiedeguma: | Pretpiedeguma pārklājums |
| Zīmola izcelsme: | Vācija |
| Svara kategorija: | Viegls (0–1,2 kg) |
| Roktura materiāls: | Plastmasas rokturis |
| Ražošanas valsts: | Vācija |
| Virsmas apdare: | Titāna pārklājums |
| Siltuma vadītspēja: | Pakāpeniska uzkaršana (2 - 4 min) |
| Plīts virsmas tips: | Visi tipi |
| Iegurņa forma: | Apaļš |
Be the first who will post an article to this item!