Manuālā citrusaugļu spiede

10 items total

Rokas citrusaugļu spiede - ērts instruments augļu sulas spiešanai

Kas ir manuālā citrusaugļu sulas spiede?

Manuālā citrusaugļu sulu spiede ir virtuves piederums, ko izmanto, lai efektīvi izspiestu citronus, apelsīnus vai laimus, neizlejot sulu pa rokām un darba virsmu vai neizdalot citrusaugļu sēklas. Ar citrusaugļu spiedi varat ātri un vienkārši iegūt vajadzīgo sulu savām iecienītākajām receptēm vai uzturvielām bagātam un enerģiju saturošam dzērienam.

Vai, izmantojot sulu spiestuvi, es zaudēju uzturvielas?

Jā, izspiežot sulu no veseliem augļiem, var tikt zaudētas dažas uzturvielas, kas atrodamas veselos augļos . Tas ir tāpēc, ka sulu spiešanas procesā bieži vien tiek atdalīts mīkstums, kas satur daudz šķiedrvielu un citu uzturvielu.

Sulas spiešana var nodrošināt koncentrētu antioksidantu, vitamīnu un minerālvielu daudzumu, taču tās dēļ jūs arī nesaņemat vērtīgās celulozes šķiedrvielas un citas uzturvielas.

Ko var sulu spiest citrusaugļu presē?

Daudzus citrusaugļus, tostarp citronus, laimus, apelsīnus, greipfrūtus un mandarīnus, var spiest sulā, izmantojot citrusaugļu spiedi. Rokas citrusaugļu preses funkcija ir izdarīt spiedienu uz citrusaugļiem un atdalīt sulu no mīkstuma un mizas. Ja jums nepieciešams izspiest daudz augļu vai ja vēlaties dzert svaigu sulu katru rītu, varat apskatīt arī mūsu piedāvāto elektrisko sulu spiestuvju piedāvājumu, kuras ir vienkāršāk lietojamas nekā manuālās spiestuves.

Vai ir labāka sulu spiede vai spiede?

Izvēle starp spiestuvi un sulu spiedi ir atkarīga no vēlamās sulas veida. Lai gan sulas spiede labi darbojas ar citrusaugļiem, piemēram, citroniem un laimi, sulu spiede ir lieliski piemērota sulas ieguvei no augļiem un dārzeņiem, kuriem ir daudz mīkstuma.

Vietnē Kulina atradīsiet daudz augstas kvalitātes rokas citrusaugļu spiestuves no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā WMF, Joseph Joseph vai Eva Solo ir pieejami mūsu tīmekļa vietnē. Šīs citrusaugļu spiedes ir pieejamas dažādos veidos, kas izgatavoti no plastmasas, stikla vai alumīnija, lai atbilstu jūsu individuālajām prasībām un vēlmēm.