Eva Solo Nordic kitchen

37 items total
Elektriskā tējkanna NORDIC KITCHEN 1,5 l, Eva Solo ES502740
Maizes nazis NORDIC KITCHEN 24 cm, Eva Solo
189,95 € –22 %
147,50 €
ES515404
Mazs katliņš NORDIC KITCHEN 16 cm, ar vāku, Eva Solo ES280216
Santoku nazis NORDIC KITCHEN 18 cm, Eva Solo
229,95 € –28 %
164,30 €
ES515402
Up
More products

Iepazīsties ar Eva Solo Nordic Kitchen kolekcijas skaistumu. Uzlabo savu virtuvi ar elegantiem un funkcionāliem produktiem no Eva Solo Nordic Kitchen sērijas. Šī kolekcija apvieno Skandināvijas dizaina mūžīgo skaistumu ar izciliem funkcionalitātes risinājumiem. Sākot no virtuves traukiem un instrumentiem līdz pat servīzes izstrādājumiem un glabāšanas risinājumiem, Eva Solo Nordic Kitchen piedāvā visu nepieciešamo, lai izveidotu stilīgu un efektīvu virtuvi.

Izmantojot augstas kvalitātes materiālus, izmantojot izturīgo nerūsējošo tēraudu, stipros ozolkoka rokturus un karstumizturīgos materiālus, Eva Solo Nordic Kitchen kolekcijas produkti nodrošina uzticamību un izturību virtuvē. Neatkarīgi no tā, vai tu cepeš, gatavo vai pasniedz ēdienu, šie produkti pārsniegs tavas cerības.

Funkcionāls un pārdomāts dizains. Eva Solo Nordic Kitchen kolekcija ir izstrādāta, ņemot vērā funkcionalitāti. Katrs produkts ir rūpīgi izstrādāts, lai padarītu tavs ēdienu gatavošanas un servēšanas procesu patīkamāku. Ergonomiskie rokturi nodrošina ērtu aizķeršanos, savukārt praktiskie risinājumi, piemēram, viegli izlietnes un mērīšanas atzīmes, vienkāršo gatavošanas procesu. Izbaudi bezrūpīgu gatavošanu un servēšanu ar Eva Solo Nordic Kitchen viedajiem un praktiskajiem dizaina risinājumiem.

Izveido koordinētu un stilīgu virtuvi. Ar sava eleganta un minimālistiska dizaina Eva Solo Nordic Kitchen kolekcija piešķir stilu jebkurai virtuvei. Saskaņots dizaina stils ļauj izveidot koordinētu un stilīgu virtuves dekori. Kombinē un saskaņo produktus, lai atspoguļotu savu personīgo stilu un izveidotu harmonisku atmosfēru. Pacel savu kulinaritātes telpu uz augstāku līmeni, izmantojot Eva Solo Nordic Kitchen moderno un izsmalcināto šarmu.

Iegādājies Eva Solo Nordic Kitchen kolekciju jau šodien. Uzlabo savu virtuvi ar Eva Solo Nordic Kitchen labākajiem produktiem. Iepazīsties ar plašo produktu klāstu, kas apvieno augstas kvalitātes virtuves traukus, instrumentus un aksesuārus ar funkcionālu dizainu un laika gara estētiku. Vai tu esi profesionāls pavārs vai entuziastisks virtuves cienītājs, Eva Solo Nordic Kitchen tevi iedvesmos radīt kulinarās šedevrus. Iegādājies tagad un pārvērt savu virtuvi par stilīgu un funkcionālu vietu.