Eva Solo Green Tool

Eva Solo
Eva Solo
Green Tools
Stilīgi palīgi veselīga ēdiena gatavošanai
Veselīgi ēdieni vienkārši un gardi
Vai vēlaties veselīgāku uzturu? Vienkāršojiet dārzeņu un salikto ogļhidrātu pagatavošanu, lai tā būtu vienkārša un ēdiens būtu patiesi garšīgs. Tieši tāpēc zīmola Eva Solo dizaineri ir radījuši Green Tools kolekciju. Un viņi domāja ne tikai par mūsu veselību, bet arī par mūsu planētas veselību. Šī kolekcija nav zaļa nejauši:

ikona
Praktisks
Jo vienkāršāka ir pagatavošana un garšīgāks rezultāts, jo lielāka iespēja, ka veselīgs ēdiens kļūs par jūsu dzīvesveidu.
ikona
Videi draudzīgs
Green Tools sērijā 50 % plastmasas ir aizstāti ar kviešu šķiedrām, tādēļ produkti ir dabīgi, ekoloģiski un materiāla tekstūra ir patīkama pieskārienam.
ikona
Stilīgs
Matēta olīvu krāsa pašlaik ir populāra – tā lieliski pieskan koka, baltām un pelēkām virtuves letēm un ir smalki eleganta. Augstās kvalitātes plastmasa ir gudra izvēle vieglu virtuves rīku cienītājiem.

Eva Solo

Caurduris divi-vienā un salātu maisīšanas trauks

Pavisam vienkārši. Varat izmantot šo makaronu caurduri arī kā salātu maisīšanas trauku. Vienkārši nospiediet pogu vidū, un caurduris griežas. Un kam noderēs salātu maisīšanas trauks? Tas rada atšķirību starp "baudīšanu" un vienkārši "veselīga uztura lietošanu". Jo kraukšķīgi salāti ar mērci vai vinegrets ir gardi, atšķirībā no salātiem, kas slīkst ūdenī...

Mikroviļņu tvaicētājs

Vai jums pieder mikroviļņu krāsns? Izmantojiet to maksimāli, gatavojot arī dārzeņus. Kādēļ?
✔ gatavs dažu minūšu laikā
✔ saglabā vitamīnus, garšu un kraukšķīgumu

Kā?
Vienkārši ielieciet dārzeņus zaļo piederumu sērijas tvaicētājā un pievienojiet dažas ēdamkarotes ūdens. Parocīgais rokturis nevada siltumu, tāpēc krāsns cimdi nemaz nav nepieciešami.

Eva Solo

Mandolīna – dārzeņu griezējs

ikona
Ātra un vienkārša sagriešana vienmērīgās šķēlītēs
ikona
Trīs nodalījumu turētājs sagriež dārzeņus līdz galam
Attēls
ikona
Izmantojiet ratu, lai pielāgotu šķēļu biezumu
ikona
Samazina atkritumu daudzumu un var sagriezt pat ķiplokus vai sīpolus plānās šķēlītēs, iztiekot bez nagu rīvēšanas.
29 items total
Up
More products