Ķiploku prese HELIX, zaļa, Joseph Joseph

Code: JS20102
Sticker
19 €
Pieejams (2 pcs)

Dizaina uzdevums Joseph Joseph: presēšana bez brutāla spēka

Detailed information

Product detailed description

Dizaina uzdevums Joseph Joseph: presēšana bez brutāla spēka

Risinājums: ergonomiskas Helix preses

Lielākā daļa rokas preses darbojas pēc principa, kad spēks tiek vērsts vertikāli uz leju. Pārsteidzoši, ka Helix preses gadījumā spēks ir horizontāls. Unikālā vērpes kustība daudzkārt palielina pielietoto spēku, padarot darbu gandrīz bez piepūles. Divdaļīgā nerūsējošā tērauda un neilona prese ir sadalāma, lai to būtu viegli tīrīt. Sērijā ir kartupeļu, citrusaugļu un ķiploku preses.

  • Helix ergonomiskās horizontālās preses
  • Nerūsējošā tērauda funkcionālā daļa maksimālai higiēnai
  • Krāsains izturīgs neilona rokturis ir izturīgs un stabils
  • Var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā

Ar manuālo ķiploku spiedi var apstrādāt vairākas ķiploku daiviņas vienlaicīgi. Lietošana ir vienkārša, vienkārši ievietojiet nomizotu ķiploku, pēc tam uzlieciet augšējo daļu un "ieskrūvējiet" to sevī. Jūs ātri iemīlēsiet inovatīvo presēšanas metodi, kas nodrošina komfortu.

Kopš 2003. gada Joseph Joseph un to dizaineru mērķis ir modernizēt kopējos virtuves palīglīdzekļus. Brāļi Ričards un Entonijs Džozefi nolēma savu pieredzi, kas gūta produktu dizaina studijās, pārnest uz savu uzņēmumu. Viņu entuziasms inovāciju jomā katru sezonu piedāvā jaunus produktus un jaunas, pievilcīgas krāsu gammas. Katrs atsevišķs produkts ir izstrādāts, cenšoties maksimāli uzlabot funkcionalitāti, drošību un vizuālo pievilcību. Rezultātā tapušie izstrādājumi iedvesmo entuziasmu un sniedz prieku ne tikai ar savu rotaļīgo dizainu, bet arī ar pārsteidzošo praktiskumu, kas jums patiks jau no pirmās lietošanas reizes. Joseph Joseph ne tikai gūst panākumus vairāk nekā 100 valstīs, bet arī katru gadu iegūst daudzas balvas un nominācijas par dizainu un inovācijām. Lielā virtuves produktu pārdošanas apjoma un popularitātes dēļ dizaineri ir pievērsuši uzmanību ne tikai darba virsmai, bet arī zem tās esošajiem atkritumiem un tīrīšanas līdzekļiem. Rezultātā klienti tagad var baudīt ne tikai dizaina virtuves piederumus, bet arī visaptverošu, mainīgu un inteliģentu atkritumu un otrreizējās pārstrādes risinājumu, kas lieliski iekļaujas mūsdienu dzīvesveidā. tādējādi Joseph Joseph vairs nav tikai augstākās klases dizaina un kvalitātes garantija, bet arī iespēja mainīt savu dzīvesveidu

Additional parameters

Category: Ķiploku spiede
Warranty: 2 years
Weight: 0.18 kg
Produkta veids: Virtuves piederumi
Krāsa: Zaļa
Kolekcija: Joseph Joseph Helix
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: